Таракашечка• 27 августа 2025
Ви купуєте собі квіти?
Я обожнюю свіжі квіти в домі. Не заміжня, то шо ж , без квітів бути як дарувати нікому))
Можу у бабки придбати і радію собі
Подмигашка• 27 августа 2025
Ответ дляLike-995b
Нет, лучше куплю вино или персики)
Одно не исключает другого)
Безлім на все• 27 августа 2025
Купую зрідка сезонні типу півоній, ірисів, жоржин. Взагалі зрізані квіти не люблю, мені їх жаль, краще вазони.
Новопоштинская• 27 августа 2025
Так купую. На лісовій дуже доступні ціни . Купляла і гладіолуси і хризантеми , але тільки у селян не у перекупів . На ринок їжджу дуже рано коли ще є селяни .
Оле Лукойе• 27 августа 2025
Так чоловік тут ні до чого, є такі, що принципово не дарують або не такі обирають)
Я теж обожнюю: від зимових тюльпанів до піздньоосінніх хризантем. Зараз ось гладіулуси
КохайтесьЧорнобровi• 27 августа 2025
Да, всегда покупаю в сезон у бабулек
Вчера вон астры купила фиолетовые букетище
Скоро хризантемы мои любимые появятся
А у нас макарошки• 27 августа 2025
Нет, я не настолько их люблю. Шоколад я больше люблю)) Полевых, как когда-то на даче в детстве, наверное, бы насобирала Или если бы свой сад был) Но мне больше нравятся на кустах, чем в вазе.
Сама купляю квіти• 27 августа 2025
Так, в мене 3 улюблені квітки: тюльпани, бузок та півонії. Їх завжди купую
КохайтесьЧорнобровi• 27 августа 2025
Ответ дляНовопоштинская
Я тоже так )
В 7 я уже на рынке
Пусин Кукин• 27 августа 2025
Я люблю цветы в вазонах, они будут цвести и жить много лет.
А срезанные порадуют неделю и отправятся в мусорку.
Сосиска_Втесте• 27 августа 2025
Я заміжня, чоловік доволі часто дарує квіти - на всі свята і просто так без приводу, але іноді сама купляю і вважаю, що це нормально. Зараз в мене стоїть букет дрібненьких троянд від чоловіка, але вони вже не свіжі, прям відчуваю як завтра куплю айстри. Дуже люблю сезонні квіти, навіть якщо це самі прості айстри придбані у бабусі
Сосиска_Втесте• 27 августа 2025
Ответ дляОле Лукойе
Знаєте як українською гладіолуси? Дуже смішна назва - косарики. Гладіолус теж вірно, але косарики якось ніжніше