Таракашечка• 27 августа 2025
Ви купуєте собі квіти?
Я обожнюю свіжі квіти в домі. Не заміжня, то шо ж , без квітів бути як дарувати нікому))
Можу у бабки придбати і радію собі
Оле Лукойе• 27 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Знаєте як українською гладіолуси? Дуже смішна назва - косарики. Гладіолус теж вірно, але косарики якось ніжніше
Як гарно! Запам´ятаю, дякую!
Сосиска_Втесте• 27 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так, в мене 3 улюблені квітки: тюльпани, бузок та півонії. Їх завжди купую
Дякувати свекрусі в мене всі 3 квітки кожного року огромезними букетами, вона нам з дачі завжди дає. Тюльпани в неї завжди виключно червоні, самі прості, але які ж вони гарні. Бузок не кожного року є багато, але хоч пару букетів буває. А півонії то окреме кохання, я їх просто обожнюю
Муркамурковна• 27 августа 2025
Абсолютно завжди купую собі квіти то чоловік купує, в мене завжди є квіти і це точно не дорогезні з магазинів і ларьків, лише бабуськи...а влітку свої з дачі
Зубожиння• 28 августа 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да, всегда покупаю в сезон у бабулек
Вчера вон астры купила фиолетовые букетище
Скоро хризантемы мои любимые появятся
Аналогично. Люблю цветы в доме, любуюсь, но никто не дарит и приходится самой покупать. Вот сейчас стоят с прошлого понедельника и еще хорошие