Смешнюча• 28 августа 2025

Как выжить школьному учителю? Полное отчаяние

На носу учебный год, а зарплату учителям так и не повысили. Куда бы мы не писали и куда бы не обращались, всюду следуют одни отписки и отмашки. Директора не отстаивают наши права, им плевать на подчинённых. Но как жить, люди? Я понимаю, что наши темы зачастили на форуме, но где людям ещё обсудить своё бедственное положение, если нас не слышат? Наша профессия испытывает самый большой дефицит кадров в стране и проблема никак не решается. Моя зарплата 11 200 Педагогический стаж 32 года
Nathalie27• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
??? А чим вам центр не підходить? Йдіть вже шукайте
Визначтеся вже, подобаються Вам вакансії від ЦЗ чи ні.
Пенек Возмездия• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
У мене 0.8 ставки, більше немає з чого набрати. + класне керівництво + методкомісія. Коледж. з/п 10500 грн
У вас о.8 ставки 10500,а у автора 24 години 11 тис. Вас нічого не дивує?
Пес Патрон• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мда, з вашої відповіді видно рівень, касир в АТБ....багатьом чомусь здається, що всі інші нічого не роблять, а касир це сама інтелектуальна і відповідальна праця.
не знаю ваш рівень, але ви якщо настільки високоінтелектуальна, то хоча б не полінуйтеся і прочитайте при чому взагалі в даній відповіді касир АТБ)
Дайте вподобайок• 28 августа 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вы закроетесь когда-нибудь вообще! Достала в каждой бочке
Отвратительная черноротая баба. Полностью с вами согласна
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляОябунчик
Полно вакансий
де?
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Да люди живуть у якомусь іншому світі... Ніхто не піде працювати за таку зарплату із фахівців. Профільні іспити на середню освіту закривають с балом 140. В минулому році писали що в пед на курсі 5 дітей на хімії і 3 на фізиці. Мамонти вимруть, прийдуть викладати ті хто в школі вчився на 5-7 самі.
Ось ці ледве середнячки вже прийшли, а від них хочуть, щоб вони самі не навчишись, когось навчали і ситуація тільки погіршуватиметься, якщо нічого не змінять.
Пес Патрон• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
що мають змінити?
підвищити зарплатню?
Бронетапці• 28 августа 2025
Автор , какую хотите зарплату ?
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляПес Патрон
вот именно если дети тупые и не вникают в учебу, а потом только идти в пед остается потому что мозгов больше ни на что нет, то к чему нытье про низкие зп? какой ум такая и зп)
Мова про те, що не можна навчити дітей, які не хочуть вчитися, бо в телефоні цікавіше аніж якась нудна алгебра, фізика і т.д.
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляПес Патрон
що мають змінити?
підвищити зарплатню?
Престиж професії, зарплатню, захист - але й вимоги відповідно професійні, не відповідаєш - йдеш на касу в атб.
Пес Патрон• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
можна навчити навіть самих безнадійних в навчанні, але це ж треба якось зробити, щоб було цікаво та зрозуміло на уроці, мати підхід
А не відтарабанити годину, а потім дивуватися, чого дитині телефон цікавіший
Ви ж самі розумієте, де нормальний вчитель, то там і діти вчаться і із задоволенням йдуть на урок.
Бронетапці• 28 августа 2025
Ответ длячаревна
Когда у нас учителя стали так хреново учить, что появились репетиторы? Ходишь в школу, а знания не получаешь, родителям чтоб ребёнок что то знал нужен репетитор.
Так за, что вам зарплату повышать?!
Нам сразу в школе объяснили, что знания - это совместная работа учитель - родитель - ученик. Что сейчас обязанности учителя отчитать материал , все остальное делает ребенок, а если не может - проблемы родителей .
Пес Патрон• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
ну так воно і є в ліцеях, гімназіях. Тут не одноразово писали про той же 145 ліцей, то я впевнена там зп не 11 тис, но там і знання відповідні
Единорог помог• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Чемодан без ручки
Дайте вподобайок• 28 августа 2025
Ответ дляСмешнюча
По моему предмету спроса нет, я учитель биологии. Количество учеников сократилось, а с ними и часы преподавания. Выживаю
Автор, приезжайте в Румынию, здесь частные украинские школы. В моем небольшом городе уже вторая частная школа открылась Вас с руками и ногами заберут. Желающих учиться куча. Так как в румынские школы не хотят идти.
Оплата 10 евро час (урок).
Единорог помог• 28 августа 2025
Ответ дляНеначасі
у меня прекрасная работа, на которую я не жалуюсь. потому как работаю на износ и не вою, что мне мало платят. а вот вы и покажите класс. может и зп будет больше.
Я показываю класс,,поэтому не работаю в школе. Я репетитор и родители платят минимум 500 за урок. Идти работать в школу за 100грн урок и что-то там кому-то показывать, в надежде, что заметят и осчастливят ,и станет не 100, а 150 нет ни малейшего желания
КошкинДом• 28 августа 2025
Господи. Чего люди так оскотинились то? Никакого ни уважения ни понимания друг другу. Я в шоке как набросились на автора. Как будто у них деньги отбирают.
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляПес Патрон
Так, в ліцеях, гімназіях є фонди, з яких йде доплата викладачам, плюс вступні іспити, дякуючим яким все ж приходять діти з базою знань, які розуміють чого вони туди йдуть, навіть з урахуванням знижених вимог в цілому. В Києві вчителі ніби ще отримують якісь доплати від мерії, у всякому разі раніше були такі, чула від знайомої.
Тётушка Лошадь• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А години створення презентацій і гамняцій на виховні години, на конкурси, семінари і обласні секції, підготовку предметних тижнів, гуртки, МАН в приказному порядку заставляють писати роботи, бо чортам з області треба відзвітувати і виправдати свою з/п, обласні олімпіади. Всі вимагають заходів щоб пофоткати і розмістити на сайтах. Проходження курсів.
Це теж входить в робочі години чи ні?
Виховні години кожен день? Ні.
Конкурси, семінари і т.п. хрінь щодня? Ні.МАН, олімпіади - це роблять діти, а не вчителі.
Курси - це вклад у Вашу особисту кваліфікацію, це підвищує категорію і зарплату відповідно.
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
50-75 уже на жизнь не жалуются
у них все ок
в основном нытье у молодух, которые в педе 5 лет дурня валяли, и в школе продолжают
Валять дурня на совєтчіце
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Учні впливають на зарплату? Це вам штучний інтелект підказав?
Я не відчеплюся від вас- фото де? Скільки годин? У якому місті ви працюєте?
Совєтчіцотриндляндія
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Ви вже визначилися? То йдіть працювати
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляСмешнюча
24 часа стало. Но с учётом проверок тетрадей, подготовку к урокам, выходит больше и они не оплачиваются
Перетрудилась прям
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А хто ж буде щось міняти? Може ви?
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Мне несколько лет до пенсии, я жалуююсь, зав. библиотекой. Четыре года не повышают зарплату, цены выросли в два-три раза, с каждым днём всё труднее выживать
Ідіть на касу атб
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Виховні години кожен день? Ні.
Так, так роблять діти, коли підготує вчитель
мульти1• 28 августа 2025
Ответ дляСмешнюча
И к чему ваше издевательство в тексте? Учащихся стало меньше, а нагрузка по сути стала выше при меньшей зарплате. Организационный процесс ложится на плечи учителей, проверка тетрадей, подготовка к учёбе и всё это мы делаем бесплатно. У нас не так много свободного времени, как вы думаете.
особливо літом
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
А хто ж буде щось міняти? Може ви?
А до мене у вас які питання ? Я на відміну від вас, не працівник освітньої сфери. Коли мене перестала влаштовувати школа на районі, я щось міняла, моя дитина вступила до ліцею.
Единорог помог• 28 августа 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А викладаєте ви теж російською?
Я репетитор. Половину уроков провожу на русском ( русскоговорящие дети, которые учатся за границей). А это запрещено?
Тётушка Лошадь• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
А давайте Ви не будете розказувати мені як це відбувається. Моя дитина писала МАН і брала участь в десятках олімпіад. Я сама пройшла олімпіад різного рівня штук 100.