Смешнюча• 28 августа 2025
Как выжить школьному учителю? Полное отчаяние
На носу учебный год, а зарплату учителям так и не повысили. Куда бы мы не писали и куда бы не обращались, всюду следуют одни отписки и отмашки. Директора не отстаивают наши права, им плевать на подчинённых. Но как жить, люди? Я понимаю, что наши темы зачастили на форуме, но где людям ещё обсудить своё бедственное положение, если нас не слышат? Наша профессия испытывает самый большой дефицит кадров в стране и проблема никак не решается. Моя зарплата 11 200 Педагогический стаж 32 года
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А до мене у вас які питання ? Я на відміну від вас, не працівник освітньої сфери. Коли мене перестала влаштовувати школа на районі, я щось міняла, моя дитина вступила до ліцею.
Ха-ха, буде вам відомо, що вже всі школи стали ліцеями. Ну, і?
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
А давайте Ви не будете розказувати мені як це відбувається. Моя дитина писала МАН і брала участь в десятках олімпіад. Я сама пройшла олімпіад різного рівня штук 100.
Ну і? Далі що?
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Йдіть займіться справою, щось вас несе після ночі. Ну і - це у вас, у нас все ок.
Инстагра_мерша• 28 августа 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Що саме? Яка позиція?
Дитяча. Мені всі винні, а я нікому нічого. Зробіть все за мене, я бастувати не буду, звільнятись не буду, петиції про підвищення вчителям зарплатні створювати не буду, боротись за свої права не буду, боротись за те, щоб робити свою роботу згідно з посадовою інструкцією, не буду. Що ще я забула додати?
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Де це у вас? За кордоном? Бачу, що спросоння пишете, тільки встали?
Инстагра_мерша• 28 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Аж на слезу прошибло .... А ничего , что в начале 90х половине страны по полгода зарплаты не платили , а не только учителям ? Зрение теряют не только учителя . Я бухгалтер , мне сейчас 54 , зрение упало лет 15 назад . Надела очки и работаю дальше . Про мигрени вообще смешно . Моя мама инженер , у нее мигрени с 30 лет , у меня первая мигрень была в 8 классе . И что из этого следует ? Вы думаете , у дворника благодарная профессия - за минималку за свиньями убирать ? Или у сантехника - прочищать унитазы , в чужом говне ковыряться ? Так что давайте не будем .
І чомусь немає тем від вихователів, бібліотекарів і багатьох-багатьох інших представників із мінімальною зарплатнею. Лише вчителі страждають. І так, вчитель знав, на кого вчиться, і що оплата праці буде завжди мізерною. Які тепер претензії?
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Та, ні просто після обстрілу всю ніч, коли дім ходуном, мені не вдалося поспати, думала що ви теж не поспали, але ви просто якась зла жінка, яка приклеїлася невідомо чого і незрозуміло що хоче.
Поліцейський патруль• 28 августа 2025
Я не знаю , но у меня сейчас к учителям просто недоверие или как это объяснить отвращение, все на репетиторах , учителям ничего не нужно , детей просто ненавидят. Хотя у мама бывший учитель, сейчас репетитор и даже она в недоумении как можно детям ничего не объяснять , все скинули на репетиторов
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Говориться про всіх загалом. Але, погоджуюся, що тема трольна, вкинута для того, щоб ще раз обплювати тих вчителів перед 1 вересня. Автор десь зникла, видно що вкид та і не вчителька вона зовсім
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А ви добра, чи просто не виспалися? В цьому теж вчителі винні?
Инстагра_мерша• 28 августа 2025
Ответ дляПоторописька
Во всех университетах, кроме топовых, ставка на руки 9к, больше ставки хрен выдерешь
У доцента 32 тис
Единорог помог• 28 августа 2025
Ответ дляМудробаба
Це не особисто вам автор, а в цілому. Памʼятаю як я навчалась у школі (випустилась у 2012р.) - здебільшого притрушені тітки, які формально відчитають матеріал і ставлять оцінки за красивий почерк, підлабузництво і зручність учнів. Наразі моя донька 8класниця. Змінили 3 школи - основна причина булінг від вчителів. Якось я підклала у шкільний рюкзак диктофон і була відверто в шоці від того сміття, яке вчителі несуть на уроках, як вони звертаються до дітей. Мою дочку в кожній школі чмиріла групка вчителів, що вона тупа, хоча по факту вони працювали лише з групою «зручних» дітей. І о диво, я перевела доньку в приватну школу де вона за лічені місяці стала розумною і талановитою. Тепер дитина з радістю працює на уроках, робить домашки і говорить на теми уроків.
Думаю треба починати не з збільшення зп, а з перегляду кадрів і звільнення тих, кому діти не поставили б відмінно за якість викладання. От тоді б, на мою думку, і кадрового голоду б не було, бо нормальні фахівці хочуть працювати не з чокнутими бабками, а з колегами-професіоналами
Я - репетитор. Мені пропонували працювати в ліцеї і в приватній школі. Я відмовилась. Не через колектив, а саме через оплату . Я ціною себе і не буду працювати за ті копійки.
Не прийдуть молоді і адекватні на зп 8-10т
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
В чому саме? Ви вже просто дістали мене . Перечитайте спокійно всі мої пости (надіюсь ви вмієте користуватися відбором), де ви побачили , що я маю якісь претензіїї до вчителів ?!! Мої батьки все життя пропрацювали в школі і я знаю, що це за труд. Більше не маю бажання з вами спілкуватися.
Напланетянка• 28 августа 2025
Ответ дляПенек Возмездия
17 років я вчилася?🤣 Мені 52 роки,а стаж 49?
В 17 років якщо вступити в пед + 32 роки стажу - виходить 49 років.
Тобто нормально в 50 мати 32 роки стажу
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну, видно, що не доспали. Для чого було переходити на особистості та писати мені те, що ви писали? І що то за фаза ’дістали’? Може щось інше вас дістало, а бруд можна вилити тут?
Инстагра_мерша• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Та ну, про вчителів більше, не про всіх загалом. Трольна, бо притомні вчителі давно мають додатковий дохід. А те, що ціни виросли за останні півроку, так це не лише вчителі відчули, а всі люди. Я не погоджуюся з тим, що у вчителі йдуть, бо більше нікуди не пройдуть зі своїми балами, там багато абітурієнтів з високими балами. І є багато вчителів, що горять своєю справою, не ниють, професійно зростають. Таким честь і хвала
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну, слава Богу, хоч один об´єктивний коментар!
Nathalie27• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Ви вже визначилися? То йдіть працювати
Удалено администрацией...
Кукусики• 28 августа 2025
а почему только в этом году(летом) куча тем про зп учителей
раньше все норм было?
Молчавочка• 28 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Удалено администрацией...
Да какая там работа ... сидит какая-то домохозяйка , ядом здесь брызжет , негатив сбрасывает - муж на пятую помаду денег не дал .
Просто красавица• 28 августа 2025
Ответ дляБронетапці
Нам сразу в школе объяснили, что знания - это совместная работа учитель - родитель - ученик. Что сейчас обязанности учителя отчитать материал , все остальное делает ребенок, а если не может - проблемы родителей .
А чистота в під´їздах - це все ж відповідальність прибиральниці чи мешканці теж мають мити?
Я на держслужбі готую проєкт указу президента України, наприклад, то хто за мене має це робити? Чи заповнюю безкінечні звіти для Кабміну? Моя мама головний редактор в журналі, тато інженер. Чому ніхто не вимагає, щоб їхню роботу робили інші люди, які не вчилися тій професії. І лише вчителі не можуть бідося самі вчити. То може проблема у вчителях? Як вони неспроможні виконувати свої посадові обов´язки
Инстагра_мерша• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Але, правду кажучи, більшість вчителів вигнати зі школи потрібно. Діти завжди були неслухняними, що у мої 90ті, що зараз. А вчителів, які руйнують дитячу психіку, стало аж занадто. Всі на стресі через війну, але ж вчитель — доросла людина, яка вміє контролювати свої емоції, на відміну від дітей, психіка яких ще формується. І вчителі в університетах вивчали психологію, так же? Чи проспали і не знають, як поводяться діти? І педагогіку ми вчили. Я для себе чисто читала різні психологічні книги, коли син підлітком був, щоб зрозуміти його поведінку. Так що, якщо просиджуєш штани на робочому місці, звільнись і дай робити нормальним людям. А оці розповіді про зарплатню малу, невдячних батьків, огидних учнів своїм дітям і чоловіку розказуй
Вітер віє, мете хурделиця,
Стежка із школи до дому стелиться.
Де тебе шукати, як до тебе прийти,
Звідки виглядати, де тебе знайти?
Вчителька, мікрорайону нашого жителька,
Ти замість того щоб в кіно піти – сидиш перевіряєш зошити.
Скоро прийде весна - вибори пройдуть,
І мене після комісії до армії возьмут.
Та я не буду листи тобі писати,
Бо ти будеш їх на помилки перевіряти.
Стежка із школи до дому стелиться.
Де тебе шукати, як до тебе прийти,
Звідки виглядати, де тебе знайти?
Вчителька, мікрорайону нашого жителька,
Скоро прийде весна - вибори пройдуть,
І мене після комісії до армії возьмут.
Та я не буду листи тобі писати,
Бо ти будеш їх на помилки перевіряти.
Просто красавица• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Так, так роблять діти, коли підготує вчитель
Я призер МАН, моя донька планує в цьому році писати роботу. Що там вчитель робить? Може підказати, структуру тексту підправити. Решту я писала сама.
Nathalie27• 28 августа 2025
Ответ дляПросто красавица
Навчання - це взаємний процес між вчителем і учнем. Я би навіть сказала, що 50-80% успіху в навчанні - це самостійна робота учня. Якщо учень не справляється, то до процесу підключаються батьки. Якщо учень і його батьки не зацікавлені в навчанні, то як би вчитель не випригував із штанів ігноруючи освітні потреби інших учнів - це нічого не дасть.
Звездолётчица• 28 августа 2025
Ответ дляНапланетянка
Тобто нормально в 50 мати 32 роки стажу
Ну так, п´ять років навчання, три роки декрету - то вже і не так багато виходить