Смешнюча• 28 августа 2025
Как выжить школьному учителю? Полное отчаяние
На носу учебный год, а зарплату учителям так и не повысили. Куда бы мы не писали и куда бы не обращались, всюду следуют одни отписки и отмашки. Директора не отстаивают наши права, им плевать на подчинённых. Но как жить, люди? Я понимаю, что наши темы зачастили на форуме, но где людям ещё обсудить своё бедственное положение, если нас не слышат? Наша профессия испытывает самый большой дефицит кадров в стране и проблема никак не решается. Моя зарплата 11 200 Педагогический стаж 32 года
Молчавочка• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
А тепер що? Скучаємо на роботі,то треба строчити на форумі?
А кто мне может запретить ? Уж не вы ли ?
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
А мне зачем ? Меня на данном этапе все устраивает . И зарплата у меня не 11 тысяч , как у некоторых , а в разы больше .
Радуйся. Чого в тему забрела?
Поторописька• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
У мене 0.8 ставки, більше немає з чого набрати. + класне керівництво + методкомісія. Коледж. з/п 10500 грн
Во всех университетах, кроме топовых, ставка на руки 9к, больше ставки хрен выдерешь
Молчавочка• 28 августа 2025
Ответ дляЯк міряти?
Радуйся. Чого в тему забрела?
Тебя забыла спросить , куда мне забредать .
Поторописька• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
при стажах 30 років вчилися ще давно. Та навіть ще 4 роки назад з/п 10/15 тис була нормальною, більш менш жити можна було. А зараз все теж саме ще і поскорочували надбавки. А в школу ви чомусь до безмозглих вчителів ведете дітей. Як вам так вчителі не подобаються - не ведіть, ведіть в приватні, самі ставайте повними вогня і диму вчителями.
Да, 4 года назад на 10к было выжить, сейчас - нет!
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Бредите дальше
Поторописька• 28 августа 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А ви бачили на молодих вакансії нянь? Навпаки, розумні люди беруть нянь у віці, вони відповідальні, не курять вейпи і не втикають в телефонах.
Главное - мужа не соблазнят! А в телефонах мы в 50 так же сидим
Поторописька• 28 августа 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
У вчителів завжди були малі зарплати. І коли люди йдуть вчитися в пед , а потім працювати, вони про це знають.
Автор як ви раніше виживали?
Нормальные были зарплаты
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Багиня? Чи героиня?
Поторописька• 28 августа 2025
Почитала комментарии и уже мечтаю, как все учителя найдут себе работу получше, а мамочки будут сами учить своих гениев, ведь учителя же ничему не учат, так какая разница?!
Поторописька• 28 августа 2025
Ответ длячаревна
Когда у нас учителя стали так хреново учить, что появились репетиторы? Ходишь в школу, а знания не получаешь, родителям чтоб ребёнок что то знал нужен репетитор.
Так за, что вам зарплату повышать?!
Идите вы учите!
сказочное_Бали• 28 августа 2025
Ответ дляВареничніца
А если учитель географии или трудов ,кому это нужно ? Когда люди получали образование,то не могли подумать ,что в будущем придется влачить жалкое существование и их предмет не будет нужен и даром. !
Я би взагалі прибрала зі шкільної програми такий предмет, як ’праця/труди’. Але додала би шкільні секції з в´язання, плетіння бісером і т.д. Все одно, всі ці поробки в основному роблять батьки, особливо за хлопчиків, яким задають на уроці зробити резинку-заколку чи викласти картину з крупи. А на секції піде той, хто хоче цим займатись.
Вообще не факт• 28 августа 2025
Ответ длямульти1
У нас в школі на відвали відчитали і все
Чому не змінюєте школу?
Ответ дляКарусель-весель
А я 2 роки без відпустки бо фоп. І робочій день 10 годин і лікарняні з відпустками за свій рахунок. Щоб заробити 40 тис, мені треба зі штанів перед клієнтами вистрибувать, а ще налоги, перевірки всякі, оренда і комуналка конські. Диплом вчителя в мене є, так що можете не розповідати як вам тяжко було 2 місяці щоліта відпочивати.
Чим саме займаєтесь?
Ответ дляАнонимарик
В мене значно менша зарплатня. 8-9 тис грн. Так Ви, автор, звичайний учитель, свій предмет відчитав і все, а мені роботу цілої установи організовувати й за все відповідати, в тому числі повна матеріальна відповідальність . Завідувачка масовою бібліотекою. І робочий день 8 годин. В бібліотекаря мого взагалі 6 тис. Освіті ще гріх жалітись, в культурі вдвічі нижчі зарплати.
Йдіть на касу в атб всіх беруть, буде вдвічі більше, чого не йдете?
Пес Патрон• 28 августа 2025
Ответ дляПоторописька
Идите вы учите!
а зачем тогда идут учиться на учителей?
или туда берут только не самых умных детей
Карусель-весель• 28 августа 2025
Ответ длямульти1
Чим саме займаєтесь?
Продаж дрібної побутової техніки
Як міряти?• 28 августа 2025
Ответ дляПес Патрон
а зачем тогда идут учиться на учителей?
Берут не самых умных чтоб учить ваших самых умных. Во как загнули
Зараз все скажу• 28 августа 2025
Ответ дляСмешнюча
Биология
У сина репетитор біології і хімії заробляє не менше 20000 гривень, при тому, що вона бере дуже мало учнів. І зарплата з таким як у Вас стажем роботи набагато більша. Працює вона в ліцеї невеликого містечка.
Вчора розмовляла з колишнім класним керівником сина з гімназії, то її зарплата 24000.
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Як ви дістали вже, корисна ви наша бділка-трудівниця, дн користь приносите ?
Пишу вірші, дорого• 28 августа 2025
Коментарі в переважній більшості - дно, з такими відношенням скоро будете самостійно вчити своїх дітей вдома. Якщо всі підуть в приватні няні, в приватні школи, репетиторами, на касу в АТБ, хто буде в звичайних школах, звичайних дітей вчити. Всі мають від 30 000 на приватну школу ?
Мудробаба• 28 августа 2025
Це не особисто вам автор, а в цілому. Памʼятаю як я навчалась у школі (випустилась у 2012р.) - здебільшого притрушені тітки, які формально відчитають матеріал і ставлять оцінки за красивий почерк, підлабузництво і зручність учнів. Наразі моя донька 8класниця. Змінили 3 школи - основна причина булінг від вчителів. Якось я підклала у шкільний рюкзак диктофон і була відверто в шоці від того сміття, яке вчителі несуть на уроках, як вони звертаються до дітей. Мою дочку в кожній школі чмиріла групка вчителів, що вона тупа, хоча по факту вони працювали лише з групою «зручних» дітей. І о диво, я перевела доньку в приватну школу де вона за лічені місяці стала розумною і талановитою. Тепер дитина з радістю працює на уроках, робить домашки і говорить на теми уроків.
Думаю треба починати не з збільшення зп, а з перегляду кадрів і звільнення тих, кому діти не поставили б відмінно за якість викладання. От тоді б, на мою думку, і кадрового голоду б не було, бо нормальні фахівці хочуть працювати не з чокнутими бабками, а з колегами-професіоналами
Тріль підпільний• 28 августа 2025
А чого всі тикають тих репетиторів? Що ніхто невзмозі зрозуміти, що репетитор то один на один, а вчитель це один на тридцять. При тому коли батьки заплатилт 500 грн за годину, вони і проконтролювали і на стілець всадили і ніхто не просить дитиночку вмовляти і колихати.