Мафиозная• 28 августа в 09:55
Потрібна порада ?
Допоможіть з вибором .Дуже хочу коричневий замш .Але не знаю що краще піджак чи бомпер ?Ваша думка
Результат:
вже голосів:
53 (70.67%)
Бомпер
22 (29.33%)
Піджак
из желе я• 28 августа в 09:56
Надо было еще ближе сфоткать, чтоб вообще ничего не видно было. По-моему, оба варианта нет.
Мафиозная
• 28 августа в 10:00
Ответ дляРву и мечу
Бомбер
Я зразу і писала бомбер ,чомусь телефон так поправив .
Шукаю стакан• 28 августа в 10:01
Ответ дляНаБалКоніХодять
Извиняюсь, но первая мысль про пиджак:
Так. Хоча я, навпаки, віддаю перевагу піджакам. Але конкретно цей на фото, як на мене, вигляда якось надто старообрядно. Можливо, якби решта одягу була більш контрастна, виглядало б інакше.
Молчунья• 28 августа в 10:02
Дивлячись, який ваш стиль і куди ви в більшості ходите. і те, і те класне, але я проголосувала за піджак.
Мафиозная
• 28 августа в 10:02
Ответ дляШукаю стакан
Я більше люблю піджаки
Масяня Я• 28 августа в 10:10
Ответ дляНаБалКоніХодять
Извиняюсь, но первая мысль про пиджак:
куртка замшевая 2 штуки
Мафиозная
• 28 августа в 10:41
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Під мій стиль бомбер. Ваш не знаю.
Покажіть що Ви носите ,якщо не важко ,хо декілька образів
Освічую темряву• 28 августа в 12:18
Автор берите бомпер, пиджаки додают возраст как ни крути, бомпер замш шоколад топ!