Поміркована думка• Изменено 28 августа в 10:58

Який котел краще взяти б/у Vaillant чи новий Italtherm?

Дівчата, може хто розбирається в такому питанні. Потрібно замінити котел в приватному будинку, майстри наполегливо пропонують поставити б/ушний Вайлант з Європи (вони ними займаються). В магазині нам порадили Iraltherm. І я тепер не знаю що краще... Може Вайлант з Європи буде надійніший, але йому мінімум напевно 5-6 років, і звичайно що ніякої офіційної гарантії ніхто не дасть. Про ці італійські я ніколи не чула, але там трьохрічна гарантія від виробника...
ЖаннаНеАгузарова• 28 августа в 11:21
Новый
Мамзелькіна• 28 августа в 11:38
Я за новий
Зашла на 5минут• 28 августа в 11:45
Тільки новий! Ніякого б\у тим паче що через 5 і більше років там починаються проблеми .
Одна з причин по яких везуть нам бу, або нові за ціною бу- це енергоефективність. За стандартами вони не економні, а викинути шкода - давай продамо за пів ціни українцям.

Якщо немає коштів на гарну торгову марку нового, купіть Арістон або якісь турецього виробництва - бюджетні і доволі нормальної якості.
Та никада в жизни• 28 августа в 13:25
Краще Italtherm новий візьміть. Тільки краще брати модель CITY CLASS, а ні SMART. Б/у вайлант це лотерея і запчастини не на всі моделі є, та і коштують орігінальні дорого.
автор Поміркована думка • 28 августа в 13:36
Дякую за відповіді, дівчата!