Я тут с краю постою• 28 августа в 12:13
Перехід з електронної сигарети, поясніть
Що це за звір? Що означають цифри? Кількість тяг? А потім викинути?
Палю рідко, але іноді хочеться. Порадьте, що краще купити
Звоночек• 28 августа в 12:14
Я старовер, для меня это игрушки, а не курение. Сиги и водка, как жили наши предки.
Вишневий цвіт• 28 августа в 12:20
Вы если на электронку перейдете то уже не слезите, это похуже сигарет будет. Потому что вкусно, в горле не першит и будете сосать её постоянно.
Грибной_Дождик• 28 августа в 12:20
Блин , это еще хуже чем сигареты
С них потом фиг спрыгнешь
Я чтобы бросить их , начинала курить обычное Мальборо
Еще и поп-корновая болезнь, почитайте
С них потом фиг спрыгнешь
Еще и поп-корновая болезнь, почитайте
Успокойся_Успокойся• 28 августа в 12:23
Купите обычные сигареты.. это хоть более изученная отрава)
Продавчиня кіз• 28 августа в 12:35
З цією штукою Ви будете палити ще більше - надто зручно і ароматно. + від цих дудок в мене була вже через місяць дискомфорт в легенях. Від звичайного диму такого не було. Повернулась до класики.
Розовые одуванчики• 28 августа в 12:50
Ответ дляВишневий цвіт
А у меня першит горло от многоразовых электронок
Мавка• 28 августа в 12:53
а у мене все норм, але так,правильно пишуть дівчата, її з рота не випускаєш(
Забризкана водою• 28 августа в 13:06
Якщо рідко палите то можна на і таку. Я на постійній основі курю, в мене вапорессо електронка вже роки три. Вона заряджається, міняються картриджі, рідина.