Послушная• 28 августа 2025

Яка ціна на помідори?

Я щось здивована. Від 70 до 100 грн в селі, під кожним майже двором бабуся продає.
Ї багато, пізних форм, кольорів сортів.
Очікувала 30-50 грн/кг.
Фізик-ядерщик заочно• 28 августа 2025
Ответ дляПослушная
В нас в селі.
Ну так то малі господарства. Дешеві будуть лише з великих полів.
Замрійлива• 28 августа 2025
Львів, на концервацію 18 - 22
Домашні 40 - 50 грн
Крим мій• 28 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Так дёшево у вас? Мама по 50 продает,но она за ценой не гонится,другие по 60-70 продают, Киевская область
Ну якщо я в Києв привезу, то буду продавати з урахуванням києвських цін.
Але хто б мені що не казав, а різниця між сливкою за 22 грн зі Столички і домашніми помідорами ( я наприклад тільки кропиву навесні в якості добрив використовувала і обробку сироваткою з бором). Ви навіть не уявляєте чим обробляють ті, то в оптових масштабах продає і вирощує.
Ну і для інформації - не полінуйтесь, купіть декілька сортів помідор рожевих, жовтих, біколорних - вони всі маєть різні смаки. Якісь солодкі, якісь фруктові присмаки мають. А помідори з АТБ тільки в переробку ну і в консервацію. На салат - несмачні.
Трахтибидох• 28 августа 2025
так смотря какие помидоры. Сечас все упоролись по сортовым, вот они дорогие. А простецкие ’сливки’ даже в Сильпо на неделе были по 25 грн
Мавка• 28 августа 2025
Обнаглели ьабуси
автор Послушная • 28 августа 2025
Ответ дляМавка
Обнаглели ьабуси
Так
Непогодка• 28 августа 2025
Я не помню таких цен.
Сливки для консервации, да, так они и сейчас 35-40грн везде.
А сортовые дешевле 100 не помню
Непогодка• 28 августа 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
20-25 грн/кг домашние привозят.
Ух ты, в Киеве домашнее 80-120, дешевле не видела даже
Мамина квіточка• 28 августа 2025
30 для соленья, не крупный.
СКИБИДЫШь• 28 августа 2025
По 35 брала в Києві сливку.
ЛЮБА• 28 августа 2025
На столичном базаре сливки были на выходных от 20 гривен ящиком( от 18 кг) , я купила мелкие что между черри и коктейльным по 29 гривен ( небольшой ящик 11 кг)
Міні-бікіні• 28 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я в области домашние по 40 беру. В пригороде Киева
9 комнат• 28 августа 2025
М. Суми. Є свій город. Продавала тільки знайомим, хто просив.Кольорові 25-35 за кг. Розмір від середніх для великих.
Ушла и Пришла• 28 августа 2025
50 грн. вчера соседка свои домашние продавала, мелкие по 30.
Не заздріть тьоті• 28 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик
https://www.atbmarket.com/product/tomati-gruntovi-...
сочные и спелые по 29 грн
То на картинці сочні та спілі, в магазині - гнилі перебірки
автор Послушная • 28 августа 2025
Ответ дляМіні-бікіні
У нас чомусь таких цін немає
Аноним Советчик• 28 августа 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
я написала из реального опыта покупок а не по картинке, я уже взрослая
Девальвация• 28 августа 2025
Від 30 до 50.
Сливка та Новачок по 30-35, щось толкове типу Рожевого велетня та Бичого серця - 50-55.

Прочитала ціни в темі - це капець(
Щоб в серпні на Півдні України ціни на помідори були вище, ніж на Заході чи в Центрі... клята спека, це через неї в нас 2 роки все горить, як скажене(( скоро пустеля буде на місці трьох областей(
Гигиенишвили• 28 августа 2025
Ответ дляСметчица
Сливка 28-35 Днепр
Миколаїв сливка до 25-30( на опті певно дешевше) рожев, червоні, жовті великі домашні від 50
Гигиенишвили• 28 августа 2025
Ответ дляМавка
Обнаглели ьабуси
Виростіть помідори і роздавайте перехожим.
9 комнат• 28 августа 2025
А взагалі, повинні бути групи на кшталт ’Домашні продукти’ у вайбері, телеграмі. У Сумах є дві такі групи у вайбері. Дуже зручно купити або продати.
Мавка• 28 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
А можно без дебилизма, можно какие то рамки иметь, а не брать три шкуры во время войны???? Вы реально считаете, что помидоры в сезон в селе 100 стоят?
Мексиканочка• 28 августа 2025
Від 22 грн на консервацію і до 70-120 гарні на салат
Сметчица• 28 августа 2025
Ответ дляМавка
То неадекваты...когда в магазине филе по 250, они молча берут, и чего то не кричат что вот они вырастили и продают по той цене по которой хотят
Мексиканочка• 28 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Сливка на столічці по 40 того тижня в хлопця брала на закривачку. Рожеві і чорні принци дорожчі
Я 2 тиж тому по 22 там же купила.
Гигиенишвили• 28 августа 2025
Ответ дляМавка
Виростуть, матимете власні. Помідорів в сезон в селі немає.
Гигиенишвили• 28 августа 2025
Ответ дляСметчица
Ціну зерна знаєте? Як підняли в мин.році, така і є висока. От Вам і філе по 250 (філе мені дорого, я беру кролика по 270, якщо пощастить замовити, то домашнього по 250)
Мавка• 28 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
У меня выросли, а чего это в сезон у вас в селе нет помидор???
автор Послушная • 28 августа 2025
Всім дякую за дискусію. Не дивлячись на ціну помідорів кетчуп зробила. Мало вийшло, ще одну партію зроблю - або назбираю своїх, або буду по ваших підказках заздалегіть шукати по адекватних цінах.
Гигиенишвили• 29 августа 2025
Ответ дляПослушная
Чого тоді шум розводили? Зараз купувати консервацію, кетчупи взагалі не дешево.
Ціна низька коли велика пропозиція і є попит, а коли пропозиція невелика і попитуинемає ціна висока. Помідори сезонними місцевими взагалі займатися було вигідно, в мин.році в цей час вже покійна мама пропала по 40-60 грн/кг домашні, 2-3 кг вечером винесе , продасть і раділа, що мама додаткові кошти. Насадила в цьому році з перспективою продавати ...і відійшла в інший світ...