Канделаки• 28 августа в 20:58

Курси польської мови. Де краще?

Поділіться будь ласка де вивчали польську мову( доросла людина, не дитина). Польський інститут в Києві проводить навчання, але один рівень аж 17 тижнів, і неможливо отримати сертифікат.
Поділіться будь ласка своїм досвідом
Золота орда• 28 августа в 21:01
Школа польского языка «Розмовляй»
На Золотых Воротах.
Там курсы и после каждого курса выдают сертификат.
Владеет этой школой - Рышард Тулей. Он сам поляк, но живет в Киеве много лет.
автор Канделаки • 28 августа в 21:02
Ответ дляЗолота орда
Школа польского языка «Розмовляй»
На Золотых Воротах.
Дякую! Зараз вже рахується дійсним сертифікат виданий тільки республікою Польща
Докладальниця• 28 августа в 21:02
Так це загально прийнята кількість годин для кожного рівня
автор Канделаки • 28 августа в 21:03
Ответ дляДокладальниця
Півроку А1, тричі на тиждень? Польська-не англійська.
Малая еще та• 28 августа в 21:04
Ответ дляКанделаки
Це 4 місяці.
Дівчина Гілмор• 28 августа в 21:04
Ответ дляКанделаки
А ви вже маєте якийсь рівень з польської?
Нафаня Маня• 28 августа в 21:05
Ответ дляКанделаки
І я так кажу.
Польська 10- та по важкості мова в світі , важчі лише ієрогліфів. Англійської в цьому списку нема.
автор Канделаки • 28 августа в 21:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Так. А2. Але то було давно. Вже все забула. Потрібно спочатку
Докладальниця• 28 августа в 21:06
Ответ дляКанделаки
Ясно
Вас чекає здивування
автор Канделаки • 28 августа в 21:07
Ответ дляДокладальниця
Ясно
Вас чекає здивування
Ніякого здивування. Я вчила польську мову
Дівчина Гілмор• 28 августа в 21:08
Ответ дляКанделаки
Тоді подивіться курс а1 по ютуб уроках, купіть hurra po polsku a1, згадаєте і підете на курси з а2
Докладальниця• 28 августа в 21:08
Ответ дляКанделаки
До А2 ?
Саме цікаве далі
hrystia• 28 августа в 21:09
Вам потрібен після курсів паньствовий сертифікат?
сладкий_ноябрь• 28 августа в 21:09
Сертифікат від курсів нічого не дає.
Лише державний
Курси до нього готують
17 тижнів це абсолютно нормальний строк
сладкий_ноябрь• 28 августа в 21:10
Ответ дляКанделаки
Граматика в польській мові складніша ніж англійська :)
сладкий_ноябрь• 28 августа в 21:11
Ответ дляНафаня Маня
І я так кажу.
Так, англійської в рейтингу в першій десятці не має ;)
Белая и пушистая• 28 августа в 21:12
Ответ дляКанделаки
Нашо Вам сертифікат? Польську за рік до В1 досить реально
сладкий_ноябрь• 28 августа в 21:13
Ответ дляБелая и пушистая
Все вірно, за рік.
Навіть до в2. Залежить від інтенсивності вивчення мови
Боневтікла• 28 августа в 21:18
Я училась в Киеве в двух школах. Понравился Славик центр, девушка молодая А1 вела, польский она с детства учила, практически носитель, отличное произношение и подача. Потом ее на В1 перевели.
В Евростади отвратительный преподаватель пани Лариса, хотя она у них ’звезда’ т.к доцент кафедры одного из универов. И при этом прекраснейшая пани Дарья, полненькая женщина, само обаяние. Знаний вагон, но и требовательная. Лариса же тупо учебник читала, мультики включала и песенки, ни шагу за учебник, особенно не задавала на дом.
Ещё есть там, если не ошибаюсь, Лилия, пожилая пани, жутко стервозная, с короной и лишними текстами в виде ’не надо вам в Польшу, отучились и домой’. Она сама живёт на две страны, имеет польское гражданство, чем вечно бравирует. Как препод средняя.
Бамбук еще какой-то есть, отзывы о нем знаю от студентов, которые к нам на В1 перешли, знаний ноль.