Мой вопрос.
Не учитывай тот факт, что я живу в Украине. Проанализируй данные и дай свою оценку в % соотношении, кто виноват в войне Украины и Росии. Ясное дело, что на это повлияло много факторов, поэтому я тебя прошу ответить в процентном соотношении, беспристрастно.
Его ответ.
Хорошо. Подойду к этому как аналитик, не как судья. Мы оба понимаем, что война — это результат множества переплетённых причин: исторических, геополитических, идеологических, и личностных. Но если задача — дать процентное распределение ответственности, то я могу предложить модель, основанную на открытых источниках, фактах и логике причинно-следственных связей.
Это не моральная оценка, а структурный анализ ответственности за эскалацию конфликта. Например, даже если украинская политика сыграла роль, она не была инициатором агрессии.
🔍 Ключевые моменты:
Вторжение началось с аннексии Крыма в 2014 году, без объявления войны.
Кремль последовательно отрицал ответственность, перекладывая её на Запад.
По мнению ряда аналитиков, война — это экзистенциальный проект Путина, направленный на разрушение украинской государственности.
Его ответ.
🔍 Ключевые моменты:
Ответ дляMavka88
Якщо про тих, хто голосував за президента Зеленського. ТО!!! Війна почалася з 2014, а Зеленського вибрали у 2019. Ну то тим, хто віддав свої 18%, навіть не 23% за шоколадну масу, не зрозуміти.
Повномасштабної не було, бо її не допускали. Була відроджена армія, заміновані кордони.
ShkaFFchik• 28 августа в 22:43
Задайте ещё вопрос так: что должен был делать зеленский в 22 году, на основании всей предыстории?
ShkaFFchik• 28 августа в 22:45
Ответ дляМарин22
73% довбнів.
Ні, довбні винні в тому, що ми були НЕ ГОТОВІ до вторгнення. Бо ті 73% хотіли рашку в себе вдома, але не таку, як на Донбасі в 14-му, а таку, як в маскве багату і таку як в пітері кулюторну.
Ответ дляShkaFFchik
Допустили, не готувались і відкрили кордони для ворога.
Дівчата... може зараз непопулярне щось скажу (на всякий випадок я не входжу в ті 73%, що голосували за Зеленського), але щодо ’не готувались’ я не зовсім розумію - як треба було готуватися у 2020-2021 рр., ну тобто що саме потрібно було зробити, щоб коли ці деграданти напали ми їх всіх одразу відбили і зачистили? Щодо розмінування Чонгару - так, дивне і жахливе рішення.... але був би він заміновний, то рашці (це мені так здається як звичайній людині, а не військовому експерту) просто потрібно було б трошки більше часу його подолати з їх ’мощностями’, але результат скоріше за все був би той самий.... вони планували напасти, вони і напали. Це ж не один рік ними планувалось. Так, треба було готуватись, але не за рік-два до повномасштабної, а як мінімум років за 15-20. І глобально
Ответ дляOlenavs
Хоча б не закривати 7 ракетних програм та інше оборонне виробництво. Якби в нас були хоча б сотня Нептунів, Стугни, Вільха і т.п., то росіяне б добре подумали. І не забувайте про розмінований Маріуполь, про розформовані три бойові бригади на півночі.
svetla2201• 28 августа в 23:37
Ответ дляShkaFFchik
Як що?
Перестать стрілять, подивитись в очі.
Ответ дляcheryl
А у здачі півдня та втраті всього приазов´я, розмінування Чонгару - хто винен?
Тищу-пятсот раз вже було писано,сказано. Проведено розслідування з вказавними прізвищами, та посадами. Не лінуйтесь, дивіться, читайти, тільки не те що одна бабця на базарі, іншій говорила.
Ответ дляMavka88
Не було розслідування, оскільки контролювали розмінування Єрмак та Верещук, а розмінування Маріуполя - особисто Зеленський.
ShkaFFchik• 29 августа в 12:33
Ответ дляOlenavs
Вони не просто напали як планували, вони саме вичикували, щоб Україна здалася швидко, і їхали вже на парад як до себе додому! Зеля не втік тому, що повинний був підписувати капітуляцію! Він сидів у бункері і чекав захоплення. І дуже злякався, коли українці почали боротися, бо ми його б розірвали за хоч слово капітуляції. А потім вже воно заспокоїлось, бо українці сказали ’неначасі’, і почало знов кривлятися, а щури поряд почали грабувати.
ShkaFFchik• 29 августа в 12:33
Ответ дляMavka88
Ага, віримо зелюкам і їхнім службам😆