В одного геніального психотерапевта російського, до речі, Михайла Літвака, є геніальна думка.
Що жінка повинна виходити заміж уже повністю фінансово самостійною.
Могти прогодувати себе, майбутню дитину і майбутнього чоловіка, на випадок проблем.
При всій повазі до Літвака, ви особисто таких жінок знаєте, які виходили заміж вже супер упакованими?
Цей психотерапевт взагалі про сім´ю писав, що то підприємство.
Серйозний ❤️
Ответ для40ка
Чудово,
Чоловік половину всіх обов´язків з виховання і догляду бере на себе.
Встає вночі, годує, заспокоює, коли дитина хворіє, ходить з нею по лікарнях, йде по черзі з жінкою на лікарняний...
мій чоловік так і робив. і вночі сидів, і до лікаря водив. і не вмер від цього)