Щас ухожу• 28 августа 2025

Формулювання З врахуванням податків - питання

Можливо помилилась категорією, прошу вибачення. Якщо написано рівень зарплати з врахуванням податків 25000-30000, я так розумію, що це після вирахування податків. Але коли телефоную і запитую про зарплату, з´ясовується, що фактично зарплата - це 17- 18 000, а 25 це разом з податками. Це я неправильно розумію формулювання через недостатній рівень знання мови, чи мене тупо найо*ують?
Бутербродница• 28 августа 2025
Якщо 1200 з урахуванням комісії 200грн, то скільки без комісії?

Гжегож Бженчишчикевич• 28 августа 2025
А чего Вы врахування считаете вирахуванням?
Хотя норм люди в вакансиях пишут то, что на руки.
Джавеліна• 28 августа 2025
С учётом налогов - это зарплата+налог. Без учета налогов - это чистая зарплата
автор Щас ухожу • 28 августа 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Бо звучить схоже.
Лукава_Кiшка• 28 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Бо звучить схоже.
Л - логика 😀
Гжегож Бженчишчикевич• 28 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Бо звучить схоже.
Вмикання - вимикання теж схоже, але протилежне…
автор Щас ухожу • 28 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Коли людина шукає роботу, вона розглядає вакансії з потрібним рівнем зарплати. Я не розумію подібних формулювань. Рівень зарплати має бути вказаний факти чний. На мою думку.

автор Щас ухожу • 28 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
Дякую!
автор Щас ухожу • 28 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
Я вважала, що це сума після вирахування податків. Помилилась. Дякую!
После 18• 28 августа 2025
Ответ дляЩас ухожу
Так ’грязными’ и ’чистыми’ , то есть , начисленная зарплата и выплаченная за минусом налогов - они обе фактические .
Млинець Мій• 28 августа 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
это мсксимально тупо)
у разных людей могут быть разные удержания