Простоваля• 28 августа 2025

10 тисяч на красу

Якби вам дали 10тис грр на красу, догляд за собою, на що б ви їх потратили
Саме на процедури краси. Чи косметику доглядову. Масажі і тд
Зуби, лікарі і спорт сюди не входить

А якби вам давали 5000 грн щомісяця на це, на що б ви витрачали?
Да, я блондинка!• 30 августа 2025
Ответ дляПростоваля
ви лікування волосся проводите кожен місяць? а що там, які процедури і ефект?
і брови кожен місяць? бо я їх взагалі не роблю і не робила
Лікування разом з фарбуванням,єфект мені подобається ( особливо якщо блонд ) і іноді просто курсом, брови кожні 2 тижні
Яйцеголовая• 30 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
По щитовидке нельзя. А аот боковушки можно.мне даже миостимуляции на шееделали. Там гдепроходят соннве артерии,боковые. Плюс под подбородком. Если вы неделаете ничего с шеей то она будет разительно отличаться от лица.
В якому напрямку? З низу вверх? Оминаючи область щитовидки? І як в області декольте? Що з другим підборіддям? Бо почало підвисати ((