Простоваля• 28 августа 2025

10 тисяч на красу

Якби вам дали 10тис грр на красу, догляд за собою, на що б ви їх потратили
Саме на процедури краси. Чи косметику доглядову. Масажі і тд
Зуби, лікарі і спорт сюди не входить

А якби вам давали 5000 грн щомісяця на це, на що б ви витрачали?
Техпаспорт на медузу• 29 августа 2025
Это моя программа выполнена, осталась Безоперационная блефаропластика.
На масаж регулярно хожу.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Класно . Хороші ціни . А де ви знаходили ці масажі ?
Попитала в хазяйки контакти масажу для спини. Дала жінку. Вона до мене призодила додому. А косметолог мала офіс на 1 поверсі того будинку де я жила. Можу дати контакти
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Це вона ?
Так. І ще на літо шикарна маска їх кріо. Вона така оходжуюча.просто бомба. І є третя маска для кольору обличчя. Я вже подумую купити 100 мл і мазюкатися. Повірте, інших масок не треба. Це мастхев
Этожзвяздаяегообожаю• 29 августа 2025
Сделала бы биревитализацию, коллагенотерапию.
Техпаспорт на медузу• 29 августа 2025
Ответ дляПростоваля
я її якраз проходжу
А как ощущения во время процедуры ? Хочу пройти но боюсь ))
Файна дівка• 29 августа 2025
А я уже про зубы хотела написать, какая красота без зубов!😁
Техпаспорт на медузу• 29 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
попробуйте такую вещь, использую 2 банку на ночь., мне нравится

єто и без вашей суммі
Покупала горы всевозможных баночек , но уже после первого похода к косметологу, поняла что всё это полная хрень, в сравнении с хорошими процедурами.
Файна дівка• 29 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тональний 2-3тис коштує. Вистачає на 2міс.
А до нього купа всього за туєву купу грошей….
Румʼяна 2-3тис теж на 6міс. Пензлики. Догляд. Тут в 5 мабуть не вкладешся
Ого!
Невловимий Джо• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Куплю . А що ще є з супер догляду ?
Ms. Похвала• 29 августа 2025
если массажи не входят - мало
хочу блефаропластику и фулл фейс
надо около 60-70 тыс
поэтому, соглашусь на второй вариант - давайте мне по пять каждый месяц, я за год скоплю нужную сумму ))

если это просто единоразовая акция в 10 тыс грн - то ... блин, даже на эйр тач не хватит на мою длину )))
то я бы съездила на уик-энд в одессу. это хорошо влияет на кожу ))
Сорока-ворона• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
По щитовидке нельзя. А аот боковушки можно.мне даже миостимуляции на шееделали. Там гдепроходят соннве артерии,боковые. Плюс под подбородком. Если вы неделаете ничего с шеей то она будет разительно отличаться от лица.
Да она уже у меня очень отличается от лица :( Лицо без морщин и подтянутое, а шея бабки :(
Заела_пластинка• 29 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
а что у вас с кожей? мне на месяцев 7-8
румяна тое долго очень
jabka ya• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Може ви підкажете гарного косметолога? В мене проблема- обличчя та шия як нождачки + розацеа , ніщо не може зволожити більш ніж на кілька годин.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляjabka ya
Розацеа прибиражться лазером. І чим єє тим краще. Бо будете на старості синьо-бордова
jabka ya• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Дякую. А що таке єє? Розумієте, в нас в містечку не має таких клінік, а в Києві можна попасти, в прямому значенні ’попасти’, а порадити не має кому- зі знайомих нівкого такої проблеми не має
4есотка• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Др Кадір, Др.Шпілер, Ренью. Маю домашні мікротоки.купила за 6 тис. грн. Шикардос.
Напишіть про міктротоки, де купляли? Як часто робите і на чому? Провідник?
4есотка• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
А ще я поїхала з дочкою в Трускавець. Там пройшла курс масажу для спини 12 раз. Курс масажу для обличчя 10 раз. Це шикарно. Ціни смішні а результат шикарний. Дочка зробила полірування волосся. В таких місцях завєди роблю по максимуму все. Бо дуже дешево. Там же робила і міостимуляцію.
А де робили масаж обличчЯ? Яка вартість ?
4есотка• 29 августа 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Можете поділитися. Дякую
Глаголиця• 29 августа 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вы блогер наверное?
Боже упаси )
Глаголиця• 29 августа 2025
Ответ дляБелоснежко
Да, чёрный Дуглас неплохой, но он только в Германии. Я в Польше, играться с заказами из Германии не хочу. Кстати, у нас в Польше красный адвент Дуглас до скидок на чёрной пятнице не дожил - его разгребли во всех магазинах по полной цене). В позапрошлом году так же было. Если Вам на подарки, то тогда да, лучше тот же Space NK. Мне наоборот такое количество полноразмеров не нужно, дарить особо некому.
Ааа , я их вообще в Украину заказываю 🙈. Все летит - едет к моей подруге в Германию , потом она мне в Киев автобусом передает.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляjabka ya
Прибрати треба чим раніше
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ для4есотка
280 грн. У косметолога по вул.С.Бандери
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ для4есотка
Купувала на сайті Zemits. Роблю через день. Треба гель провідник. Чи Земітс.чи на мейк апі купити.
Гопница-Советчица• 29 августа 2025
Ответ дляРву и мечу
Дайте сстлку ще на мікротоки. Дякую.
На сайті їхньому
Мульйонерша• 29 августа 2025
Вино купувала б щодня та табак
Мульйонерша• 29 августа 2025
Ответ дляПростоваля
Купероз, шкіра чутлива
Не знаю, які потреби. Виглядати доглянуто
Косметологи тільки висосуть гроші,зверніться до лікаря дерматолога та замовте якісну косметику проти куперозу на тому ж мейкапі
Мульйонерша• 29 августа 2025
Ответ дляПростоваля
Це яка? Я не шарю, що купити. Яку марку, які засоби
Renew від куперозу є
Покорительная• 29 августа 2025
Ответ дляПростоваля
а що з волосся? якісь процедури, догляд домашній, перукар супер профі, який стиль підбере
Спочатку реально пролікувати все, що має відношення до волосся, бо залишились три нещасні волосини.
автор Простоваля • 29 августа 2025
Ответ дляМульйонерша
А яка з них якісна, можете порекомендувати?
автор Простоваля • 29 августа 2025
Ответ дляМульйонерша
Renew від куперозу є
Дякую, подивлюсь
Зараз користуюсь лише умивалкою stop купероз