Фуліганка• 29 августа в 08:38
Продажа своих б/у вещей, пролетов.
Девочки, вы продаете или свернули продажи? Не будешь же для продажи своих вещей открывать фоп. Как вы продаете?
Накладні мюслі• 29 августа в 08:40
3 продажи в месяц делаем.
Многое просто отдаем или на мусорку.
Гореотума• 29 августа в 08:44
Прольотів не має. Зав´язалася з цим. Тепер ретельно підбираю одяг. А продажі свого, ну це 2-4 в місяць. Більшість віддаю
НеВРотик• 29 августа в 08:51
Ніхто не купує зараз б/в майже.
Чи в вас особисто по 25 продажів на місяць?
Stepa_nida• 29 августа в 08:55
Не через вказані обмеження, просто так обставини склались, але:
- стала більше продавати речей у внутрішньому колі (подружки, знайомі),
- на олх або шафі від сили 1-3 продажі на місяць, регулярним це не назвеш
- більше купую в магазинах, де можна оформити повернення, якщо річ не підійшла, прольоти звелись майже до 0
Фима Собак• 29 августа в 09:08
Сейчас реально ничего не продается, люди стали очень богатые покупают всё новое, а бедные так они никогда ничего не покупали
Банка з медом• 29 августа в 09:08
Продаю детские. 1-2 продажи в месяц получается и не каждый месяц, редко больше, но до 5 точно. Уверена никому я с такими продажами не интересна.
Мій не такий• 29 августа в 09:09
Ответ дляНакладні мюслі
3 продажи в месяц делаем.
Многое просто отдаем или на мусорку.
где написано что именно не больше 3? есть документ?
Накладні мюслі• 29 августа в 09:43
Ответ дляМій не такий
Судовая практика и советы юристов.
А там можно и хоть 10 в день, как повезет.
Почемучечка• 29 августа в 10:25
Ответ дляНакладні мюслі
3 продажи в месяц делаем.
Многое просто отдаем или на мусорку.
3 продажи в год, а не в месяц. Все, что выше, считается регулярными продажами
Фима Собак• 29 августа в 10:51
Ответ дляПочемучечка
3 в месяц
Почемучечка• 29 августа в 11:35
Ответ дляФима Собак
3 в месяц
Відповідно до чинного законодавства систематичною вважається
діяльність у разі, коли продаж товарів здійснюється протягом
календарного року більше чотирьох разів. У такому випадку
громадяни зобов´язані зареєструватись як суб´єкти підприємництва.
Накладні мюслі• 29 августа в 11:48
Ответ дляПочемучечка
Оно то да, но за 4 продажи в год (и более) своих вещей любой человек выиграет суд.
’В свою чергу, продаж індивідуального вживаного майна (особистих речей) не є предметом інтересу податкових органів та не розцінюється як підстава для фінансової або адміністративної відповідальності за порушення вимог чинного податкового законодавства. ДПС розмежовує несистематичні продажі власних вживаних речей та системну підприємницьку діяльність з продажу товарів громадянами на маркетплейсах та в соціальних мережах.
Наразі лише продавці, які здійснюють системний продаж товарів протягом значного проміжку часу з метою отримання прибутків є об’єктом контролю з боку ДПС на предмет декларування доходів. ’