Зажуженная Жужжа• 29 августа в 12:04
Гель-лак в 15 років
Дозволити чи заборонити?
Результат:
вже голосів:
32 (60.38%)
Дозволити
21 (39.62%)
Заборонити
НетЕщеНаверное• 29 августа в 12:04
В 15 уже многие губени колят, а вы про гель лак спрашиваете
Зажуженная Жужжа
• 29 августа в 12:05
Ответ дляВеликий сатирик
вас еще спрашивают 🤣
А что здесь такого?
Герцогиня• 29 августа в 12:06
Манікюр зі звичайним лаковим покриттям - так
Після гелю можуть бути проблеми з нігтьовою пластиною, яка ще тоненька у дитини
Викачую яйцями• 29 августа в 12:07
Ответ дляГерцогиня
Після гелю буває меланома.
Автор, у Вас запасні діти є?
Ви в курсі , який вплив ламп на нігті ?
Автор, у Вас запасні діти є?
Ви в курсі , який вплив ламп на нігті ?
Слухи-руки не распускаю• 29 августа в 12:08
Я дозволяю. Моя 15 річна донька робить 2 рази в рік - на літніх канікулах і на зимових. У них, на щастя, в школі не дозволяють лак на нігтях).
Зажуженная Жужжа
• 29 августа в 12:09
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А у нашій школі дівчата ходять з нарощеними, деякі просто з гель-лаком. І моя хоче
Герцогиня• 29 августа в 12:09
Задала це питання штучному інтелекту: Ні, дитині 15 років ще не рекомендується робити гель-лак, оскільки нігтьова пластина ще формується і є надто тонкою, м´якою та чутливою. Нанесення та зняття гель-лаку може призвести до стоншення, деформації та розшарування нігтів, а також до алергічних реакцій чи подразнень шкіри. Найкраще зачекати, доки нігтьова пластина повністю сформується, що зазвичай відбувається після 16-18 років.
СкокоМнеДадите• 29 августа в 12:14
Я бы отговаривала, у меня такие ужасные ноги от геля, отслаиваются по всей пластине, у всех по разному, но ногти он портит.
Аленький носочек• 29 августа в 12:31
Ответ дляГерцогиня
100% ! Допропорядні майстри і самі про таке кажуть.
НеВРотик• 29 августа в 12:39
Ответ дляВеликий сатирик
вас еще спрашивают 🤣
Советуются.
С вами нет?
Обижулька• 29 августа в 12:39
Я фанатка твердих покриттів, УФ і діп системи, але! Спробуйте показати доньці тренд на натуральні нігті, він реально масовий, хоча паралельно у молоді тренд на кігті, крінжові нарощення по довжині, формі і корейському об´ємному дизайну. Можливо, і більш всього, треба перехворіти тією крінжовистю-протестом з самоствердженням, шукати себе і знайти потім в однотоні, нюді, олд мані, натюрелі з японським поліруванням нігтів-)))
Ваше Высочество• 29 августа в 15:06
Ответ дляВикачую яйцями
Після гелю буває меланома.
Автор, у Вас запасні діти є?
Ви в курсі , який вплив ламп на нігті ?
Автор, у Вас запасні діти є?
Ви в курсі , який вплив ламп на нігті ?
😆😆😆🤦♀️
Тоска в носках• 29 августа в 16:27
Ответ дляСкокоМнеДадите
У меня они и без геля такие
СкокоМнеДадите• 29 августа в 21:48
Ответ дляТоска в носках
У меня они и без геля такие
У меня без геля слоятся только концы указательного и среднего пальцев.
Яйцеголовая• 29 августа в 22:06
Моїй доньці 16.Я взагалі проти косметики.Я косметикою не користуюся ніколи,не подобається.