Потребую апгрейду• 29 августа 2025
Чи є зараз люди, у яких не росте волосся на ногах, під пахвами?
У моєї бабусі так було, жодного волосочка на ногах, під пахвами теж. При тому у неї 3 дочки, в них все на місці. Чому так? Чи є люди зараз такі ж?
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляМудробаба
Так вона вже стара була, тому й не росло
Ні, все життя так
Ясамаякрасивая)• 29 августа 2025
У мене знайомий був такий. Його батько був ліквідатор на ЧАЕС, син народився через рік після аварії. При чому не росло в тому числі на обличчі (лише на голові, але борода та вуса навіть в 30 років не росли).
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну бабуся далеко від ЧАЕС жила
Файно Замало• 29 августа 2025
У меня тоже этот процесс замедлился, нигде не растут, на голове в том числе, возраст, климакс причина я думаю
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляФайно Замало
У неї наче все життя так було. Мама моя добре пам’ятає
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Генетика такая, неволосатая)
Чому мені не перейшла 🥲
Файно Замало• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Значит повезло ей, а на голове росли?
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляФайно Замало
Значит повезло ей, а на голове росли?
Так, до 80 зачіску як у Юлі робила, коса оця
Вже після 80 тонкі стали, випадали сильно то підрізали і то ледь, бо не давала
Файно Замало• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Повезло ей, гены.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 августа 2025
на ногах у меня пушок) брить не нужно. под мышками растут.
Муж запрещает брить, но их мало)
постою_послушаю• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні, все життя так
У меня три волосины на ногах, могу не брить вообще. У дочки так же. Но в паху и подмышками обычная средняя растительность
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляФайно Замало
Значит повезло ей, а на голове росли?
Цікаво чи зараз є такі люди, чи є причина в екології чи що 🤔
постою_послушаю• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Как мило
Заюшка_хозяюшка• 29 августа 2025
Після 40 років перестало рости на ногах, до ендокринолога ходила, все здавала, не знаю чому перестало.
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Значить є ще такі щасливі люди )
Бо я щось згадала і цікаво стало)
ИзЮмрудная• 29 августа 2025
У меня так.
Ноги ни разу в жизни не брила, волос там нет. Подмышками растет,но не критично, побрила и достаточно.
У мамы моей тоже волос на ногах нет.
А у дочки есть
У мамы моей тоже волос на ногах нет.
А у дочки есть
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Как мило
Так, ще я заплітала її.. так скучила за нею, вже 7 років нема(
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляИзЮмрудная
У меня так.
У мамы моей тоже волос на ногах нет.
А у дочки есть
У мамы моей тоже волос на ногах нет.
А у дочки есть
Як класно, теж хотіла б так
Khmelnichanka• 29 августа 2025
В мене все життя так.
На ногах не має майже нічого, під пахвами є, але мало (вистачає бритви раз в тиждень).
Не думаю, що це прямо норма (бо маю і інші деякі ознаки не ідеального здоров´я), та конкретно цей нюанс аж ніяк не заважає мені в житті.
Мрію про космос• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні, все життя так
я рыжая..ноги руки нет , несколько светлых волосин
Мрію про космос• 29 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Муж запрещает брить, но их мало)
муж папа?
Замурмишка• 29 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Существуют народные методы избавления от волос навсегда. Когда-то была огромная ветка на вумене на эту тему. И, насколько помню, отписывались там и те, кому удалось.
Возможно, и бабуля в молодости вывела растительность. Потом или забыла, или не хотела распространяться.
Дуболом• 29 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Муж запрещает брить, но их мало)
Як це запрєщаєт?
Потребую апгрейду
• 29 августа 2025
Ответ дляЗамурмишка
Та наскільки знаю у неї з народження так. Не думаю, що щось робила