ПешитеБесАшипок• 29 августа 2025
Платформа Мрія, це як друга Дія?
Якщо є тут юристи, підкажіть будь ласка, це правда що якщо зареєструватися в шкільному додатку Мрія, то це автоматична згода на ПД третім особам, а саме що вони будуть мати доступ до інформації по банківським рахункам?
ПешитеБесАшипок
• 29 августа 2025
Ответ дляСпасу мир
Дані вносить школа до мрії.
А щоб пакунок отримати,то АІКОМ. Там одна дитина. Батьків немає
Точно немає? А то в цих групах лякають, що навіть рахунки будуть простежувати..
Ку ка ку ка ку• 29 августа 2025
Ответ дляСпасу мир
Так. Синхронізація є. Але не всі модулі. Наприклад, мрії потрібно навчальний план, тарифікація - це все заклад робить.
Дані батьків є у мрії,в у АІКОМ немає. То де ж вони беруться?
Ми говоримо виключно про дітей. Дані батьків є і в Аікомі, якщо школа туди внесе. Це не є обов´язкові поля.
Але і в Мрії вони не обов´язкові
Спасу мир• 29 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Аа, так ви зацікавлена особа)
В чому???? 🤣 Що я на роботі маю контролювати ведення 4 баз? Прямо аж рве від задоволення.
Держава щось вигадує, а нам зі школами і батьками воювати приходиться.
Куди кому і що зробити,щоб оце все зникло? Я перша буду з картонкою стояти
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляСпасу мир
Ви вмієте користуватися інтернетом? Почитайте
Екосистема ’Мрія’ — це державна цифрова освітня платформа для закладів освіти України, яка об´єднує учнів, вчителів, батьків та адміністрацію, надаючи інструменти для навчання, спілкування та моніторингу навчального процесу.
это не так ! по первых, это не платформа, а пока только эксперимент!
и он даже не в державній власності !
а Швейцарской компании, которой продали ПД граждан !
и он даже не в державній власності !
Спасу мир• 29 августа 2025
Ответ дляСердючка
и он даже не в державній власності !
Ну,ну.
Як скажете. Знали б ви скільки ми отримали вже листів до двору щодо обов´язкового впровадження.
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляСпасу мир
Ну,ну.
конечно.
вы ж бежите исполнять
Н@Диете• 29 августа 2025
Ответ дляСердючка
и он даже не в державній власності !
А ось і замовник дослуду над українцями
ПешитеБесАшипок
• 29 августа 2025
Ответ дляСердючка
и он даже не в державній власності !
Які ПД, якщо ви там нічого не вводите? ПІБ батьків? Що в цьому страшного, поясніть будь ласка.
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
я отзываю теперь свои ПД в Айком и Мрия .
говорю ж , много информации есть в этих телеграм - каналах,
ну сами подумайте с какой целью ИИ будет собирать данные о ’здібностях’ дітей ?
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
да, будут отслеживать счета.
Это не так трудно
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну вот в такого плана группах и прочитала об этом, там и код инн не оформляют, мне кажется это люди с манией преследования там всё это пишут.
ну допустим если код инн вы считаете перегибом, возможно.
Но насчёт Мрии - я вам гарантирую, что школьникам это программа будет ограничивать поступление в Вузы
ПешитеБесАшипок
• 29 августа 2025
Ответ дляСердючка
да, будут отслеживать счета.
Это не так трудно
Каким образом?
Сердючка• 29 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Каким образом?
а что по вашему, тут невозможного?
это же все частные компании , которым продали ПД.
вот, специально для вас , скрины
ПешитеБесАшипок
• 30 августа 2025
Ответ дляСердючка
а что по вашему, тут невозможного?
вот, специально для вас , скрины
И что это доказывает? У нас уже был 2 года атомс, так это просто то же самое, только под другим названием?
Сердючка• 30 августа 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
атомс же был тогда без ИИ еще
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2025
Ответ дляСпасу мир
Це не передача. Це просто введення електронного документообігу.
Мрія державна і всі заклади зобов´язують перейти.
где написано что мрия державна? и что держава отвечает за данные? и что переходить на нее я обязана?
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2025
Ответ дляСердючка
какая она державна ?
боже, какой бред...
не говорите - шо здыбало то и ляпнуло
Кружите меня,кружите• 04 сентября 2025
Ответ дляСердючка
а как и где вы отзываете данные?
Сердючка• 04 сентября 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
а как и где вы отзываете данные?
ну, в телеграмм - каналах есть образцы звернень против Айкомов 1, 2 , Мрии и всех цифровых профилей детей