Ну шо не так?• 30 августа в 08:03
Ноутбук
Дівчата , потрібен ігровий ноут. Бюджет трохи обмежений. В магазині порадили такий. Може хтось порадить кращий зі схожими хапактеристиками? Чи брати цей?
Ну шо не так?
• 30 августа в 16:05
Ответ дляenglish book
Це такий самий за можливостями, як ваш перший.
Зрозуміло. Чомусь, мені здалося що там інші характеристики
Mystery -ing• 30 августа в 20:05
Ответ дляНу шо не так?
Скажіть, будь ласка, ось цей міг би бути норм?
Краще, ssd в 2 рази більше.
Ну шо не так?
• 30 августа в 20:43
Ответ дляMystery -ing
Краще, ssd в 2 рази більше.
Дякую , що відповили. Якось більше схиляюся до нього. Думаю, студенту на перший час має вистачити
Mystery -ing• 31 августа в 08:00
Ответ дляНу шо не так?
Я думаю і не на перший) в мене система рази в 4 слабкіша- стаціонарний ПК (але гарно підібрана)- все тягне з важких додатків щодо відео/фото (обробки), 60 вкладок в браузері тощо. Я не кажу вже про офіс...
Просто багато йде переплати за маркетинг, ну і геймери то окрема каста.