фан L.O.S.T.• Изменено 30 августа 2025
Дівчата порадьте чи треба іти до лікаря
Ситуація така,сьогодні з дитиною ходили в магазинчик, біля входу стояло декілька собак не домашніх.Після того як вийшли малий вронив свою чашку для води саме в те місце де вони стояли.Далі він підняв її і засунув до рота, поки я встигла забрати він облизав носика силіконового.Я оглянула те місце там було пару якихось мокрих крапель. Підкажіть я себе сильно накрутила, нам треба іти до травматолога та робити вакцину від сказу?Я ще витирала ту чашку і у мене на руках порізи.Як бути в такій ситуації?
Сало не люблю• 30 августа 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так перший
все будет хорошо, вы просто себя накручиваете
Дуболом• 30 августа 2025
Ви себе занадто накрутили . Собака, чи інша тварина ,яка має сказ , не буде просто сидіти з іншими під магазином .
КлавдіяЧерепиця• 30 августа 2025
Травматолог вам не поможет. Вам бы душевную рану проработать с психотерапевтом
Дуболом• 30 августа 2025
Для свого заспокоєння Ви можете до лікарів звернутись , але вони скажуть те саме, що і тут кажуть .