КокошинЭль• 30 августа 2025
І знову про поїздку у купе потягу
Намагаюся взяти квитки на нижні полиці в першу чергу, щоб ніхто мене не загнав наверх на півдня. Без проблем би брала верхні, якби можна було сидіти внизу до вечора або якщо б вони коштували дешевше бо розумію, що є люди яким важко наверх залазити, але як вже є.
Цей раз взяла також квиток внизу. Поїзд о 16, заходить мати з дитиною років 3-5, у них одна полиця зверху. Сіла біля мене, бачу мнеться, через деякий час - може поміняємося. Я кажу добре, але тільки на ніч - це як? - я піду наверх о 23 . Вона на мене дивиться презирливо деякий час і каже з надривом - дякую, не треба, і вийшла з купе. Ну, не треба, то не треба.
Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.
- а я ні, лізьте до себе наверх, я вже постелилася.
Вона давай щось верещати, знов кудись побігла, прийшла, постелилася і лягла зверху, періодично намагаючись мені продемонструвати свій презирливий погляд.
От що це було? Невже не можна було просто сказати дякую і прийняти умови, щоб усім було добре?!
Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Вы задаете мне вопросы - я отвечаю
Я не задаю вам никаких вопросов
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
да любой город в области с таким же в другой области
проходящие поезда останавливаются
прямых автобусов нет
из областных центов есть, от маленького городка к городку нет
проходящие поезда останавливаются
прямых автобусов нет
Тобто назв немає? Абстрактні якісь ’любой’ і ’маленький’.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Ок, Березань киевская область - поездом хоть на харьков-полтаву, хоть на западную
автобус только по селам и на киев маршрутка
еще надо примеры?
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
еще надо примеры?
Треба.
Солоденька цукОрка• 30 августа 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Тоді з якого будуна ви вирішили, що я автор і в мене відклеівся вус?
Я й не п´ю
. Просто трохи неуважна
.
Але якщо подумати, то людина яка застала ссср і пам´ятає, що купували через касирку, має бути, як мінімум, 80 року народження. А це 45 років. Я б не сказала, що це прямо таки юність. І в мене викликає глибокий сумнів, що та мамка очікувала на обмін полицями і ще й сердилась.
Тому, я впевнена, що вся ця історія погано продумана вигадка. Сама ситуація цілком вірогідна, але не з автором.
. Просто трохи неуважна
. Але якщо подумати, то людина яка застала ссср і пам´ятає, що купували через касирку, має бути, як мінімум, 80 року народження. А це 45 років. Я б не сказала, що це прямо таки юність. І в мене викликає глибокий сумнів, що та мамка очікувала на обмін полицями і ще й сердилась.
КокошинЭль
• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
еще раз - зачем вы читаете эту хрень?
А ви навіщо? Автору цікаво - якщо до вас поставилися по людяному ( не як до людини, бо ви людина), то що вас заважає зважити на інтереси тієї людини?
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Треба.
дайте вариант автобуса с Березани в Винницу, Львов - да куда угодно, без разницы
потом я продолжу
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
еще надо примеры?
Гугл, поиск ’автобус Березань Харьков’, первая же ссылка.
КокошинЭль
• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
я с вами не ехала
надо было у нее и спросить
а вообще ситуация уже свершилась как свершилась - смысл разбирать ее на молекулы?
надо было у нее и спросить
Мені цікаві молекули. Про це тема
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Яке саме горе могло завадити , щоб я сиділа на нижній полиці вдень. Але ваш посил я зрозуміла - на.. наверх, якщо квитки туди купили, так?
Посыл такой- если уступил то уже не командуй человеком
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
на трасе проходящий автобус
он даже в город не заезжает
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Автор, ну вы все правильно сделали, но вот тут две тетки попу рвут и доказывают, что вы всем должны. Так что, как видите, наглых, у которых нет выхода, хватает. Вот за это не люблю поезда, обязательно попадетсч такая наглая, как эти две, которая решит, что вы обязаны обеспечить ее комфорт, и попрет со скандалом. Что у таких в голове - неведомо, это какой-то свой мир.
Две тётки попу рвут за полку, на которой возможно умер бомж
Называя это своим комфортом
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
потом я продолжу
Не прокатить.
Ви стверджуєте, отож надає приклади.
Березань стоїть на трасі Пирятин-Київ? Там їзде усе з Харкова, Полтави, Сум.
Ви стверджуєте, отож надає приклади.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Не прокатить.
Ви стверджуєте, отож надає приклади.
думаете жители Березани по другим направлениям не ездят?
в хмельницкий, черновцы - только на полтаву?
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
на трасе проходящий автобус
он даже в город не заезжает
Ну автор вряд ли ехала из Березани во Львов
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Называя это своим комфортом
Вы даже не поняли, что это про вас
КокошинЭль
• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А вам в чем проблема сидеть наверху? Если уж уступили? Там достаточно места и ребенка не так слышно будет
1.; Залазити наверх незручно.
2.; Лежати у світлу годину дня некомфортно
3.; Я купила місце , яке мені підходить і не маю ні перед ким виправдовуватись
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Там траса, на через яку вже ж можна виїхати.
Приклади закінчились?
Акуна_Матата• 30 августа 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я й не п´ю
. Просто трохи неуважна
.
. Просто трохи неуважна
Мені 65, я 1960 року, і я не автор. То не до мене маманька приставала.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Приклади закінчились?
куда выехать?
все до киева и конечная или харьковское направление
и все
еще маршрутки сумы, проходящие
если быть точной
и все
еще маршрутки сумы, проходящие
если быть точной
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Вы даже не поняли, что это про вас
А вы даже не поняли, что это про вас
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
1.; Залазити наверх незручно.
Но совесть грызет, да?
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
1.; Залазити наверх незручно.
П.3 - ключевое! Вы купили тот билет, который хотели и не обязаны не просто меняться, а и объяснять, почему. Всегда учу своих детей уметь отстаивать своё мнение.
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Тогда сразу учите своих детей не у кого не просить помощи.
Все сами
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А вы даже не поняли, что это про вас
Конечно, не поняла, потому это т ко мне не относится. Я не считаю, в отличие от вас, что мне все должны и не требую меняться.
Но до вас даже это не дошло
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
куда выехать?
и все
еще маршрутки сумы, проходящие
если быть точной
и все
еще маршрутки сумы, проходящие
если быть точной
А от маршрутки Сум і в Польщу можуть одвезти
і на Одесу відправити
Тож виїхати НЕ потягом, якщо не влаштовують місця, способів достатньо.
Так що там з прикладами, закінчилися?
і на Одесу відправити Тож виїхати НЕ потягом, якщо не влаштовують місця, способів достатньо.
Так що там з прикладами, закінчилися?
КокошинЭль
• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
То поясніть мені в чому проблема сидіти на верхній полиці?!
Ця тема мене спонукає слати усіх товаришів, які купили квитки зверху, я правильно вас зрозуміла?
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
і на Одесу відправити
Так що там з прикладами, закінчилися?
польша не в тему - давайте уже по украине все таки
нет у нас сообщение каждого городка со всеми остальными автобусом, просто нет
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Но до вас даже это не дошло
У вас истерика. Не должны и ладушки
Другие почему должны думать как вы?
Вы не доросли до того статуса, чтоб другие следовали вашему мышлению
Максимум- здесь тихо бороться за кусок полки с анонимом
Другие почему должны думать как вы?
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Все сами
Именно так и учу, они знают, что помогают им родные и близкие, а чужие им ничего не должны. А ваши корзиночки, я так понимаю, как их мамаша, вечно орут в истерике - дай, моё, хачу