Стріляний птах• 02 августа в 19:47

На якому етапі потрібно ставити дія- підпис при купівлі квитків?

Дівчата, допоможіть, будь ласка. Потрібно буде купити квитки на потяг до Львова на 30 або 31 серпня (поки не знаю). Так от, я купувала квитки в травні собі з сином і сестрі з донькою через сайт Укрзалізниці. Все було просто. Я сама заповнила їх дані ( тільки ПІБ). А тепер мені потрібно буде везти дитину на навчання ( 15 років), хочемо поїхати в купе вчотирьох. Ми з сином та його друг з мамою ( також їдуть на навчання). Чи зможу я купити квитки на всіх, якщо ні, яким чином ми можемо це зробити разом? Щоб без сюрпризів))) по типу, я купила, а вона викупити не змогла, бо сбій в дії, або ще щось) заздалегідь вдячна!
Кудрі кручу сама• 02 августа в 20:13
Так поки це нововведення тестується лише на 3 поїздах ніби..
автор Стріляний птах • 02 августа в 20:28
Ответ дляКудрі кручу сама
Дякую!❤️ Мабуть, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Укрзалізниці і дізнатися
Аноним_Русалка• 02 августа в 20:32
Сьогодні брала в Одесу, у мене паспорт книжка. Ніде нічого не просило
Штора с кисточкой• 02 августа в 21:17
Ответ дляСтріляний птах
Спробуйте купити ваш напрямок, якщо запросить дію, пройдете верифікацію , а потім вже , при покупці не треба буде.
автор Стріляний птах • 02 августа в 22:30
Ответ дляАноним_Русалка
Дякую!❤️
автор Стріляний птах • 02 августа в 22:58
Ответ дляШтора с кисточкой
Спробувала вчора, дійшла до моменту оплати, нічого не просило. Отож, вирішила спитати у дівчат тут
Штора с кисточкой• 03 августа в 09:14
Ответ дляСтріляний птах
тоді на ваш напрямок не потребує, там же не на всі потяги треба.