КокошинЭль• 30 августа 2025

І знову про поїздку у купе потягу

Намагаюся взяти квитки на нижні полиці в першу чергу, щоб ніхто мене не загнав наверх на півдня. Без проблем би брала верхні, якби можна було сидіти внизу до вечора або якщо б вони коштували дешевше бо розумію, що є люди яким важко наверх залазити, але як вже є.
Цей раз взяла також квиток внизу. Поїзд о 16, заходить мати з дитиною років 3-5, у них одна полиця зверху. Сіла біля мене, бачу мнеться, через деякий час - може поміняємося. Я кажу добре, але тільки на ніч - це як? - я піду наверх о 23 . Вона на мене дивиться презирливо деякий час і каже з надривом - дякую, не треба, і вийшла з купе. Ну, не треба, то не треба.
Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.
- а я ні, лізьте до себе наверх, я вже постелилася.
Вона давай щось верещати, знов кудись побігла, прийшла, постелилася і лягла зверху, періодично намагаючись мені продемонструвати свій презирливий погляд.
От що це було? Невже не можна було просто сказати дякую і прийняти умови, щоб усім було добре?!
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А теперь ещё раз и без оскорблений!

Или не, больная мозоль?
Власним діткам будеш писати ще раз і щось там вимагати.
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
У вас дуже обмежений досвід
В оскорблениях- да.
автор КокошинЭль • 30 августа 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я й не п´ю . Просто трохи неуважна .
Але якщо подумати, то людина яка застала ссср і пам´ятає, що купували через касирку, має бути, як мінімум, 80 року народження. А це 45 років. Я б не сказала, що це прямо таки юність. І в мене викликає глибокий сумнів, що та мамка очікувала на обмін полицями і ще й сердилась.
Тому, я впевнена, що вся ця історія погано продумана вигадка. Сама ситуація цілком вірогідна, але не з автором.
Ви маладєц!
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Не вам )
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
І зловити подачу з ноги
Не успеет

Главное громко извиняться.
ХикориДикори• 30 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Наврали?
Ще й питаєте…
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Ну вы же спросили меня - потому что она просто не смогла купить нижнюю полку? Т.е. по вашей версии она просто не смогла купить нижнюю полку, поэтому спокойно пошла спать на верхнюю, а я обозвала?
да, я думаю что будь у человека выбор, с маленьким ребенокм, она бы взяла нижнюю 100%
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Не получилось
Ну вы старайтесь, вдруг получится людей не оскорблять
Это не трудно.
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А теперь ещё раз и без оскорблений!

Или не, больная мозоль?
Удалено администрацией...
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляКапитошечка
Удалено администрацией...
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Не успеет

Главное громко извиняться.
За час поїздки встигне не раз.
Сорянчики також не канають.
ПироженкА• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Бо раніше не було цієї маячні із хазяями нижніх полиць. Ще у 2018 я спокійно брала квиток на верхню полицю, бо знала, що зможу там посидіти до ночі, багаж свій покласти, чай попити, якщо треба
А чому пасажири з нижньої не мають права лежати на своїй полиці? Коли їм хочеться. Можливо вам ще й о сьомій ранку треба поснідати злізти? А багаж вони свій куди мають дівати?
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Удалено администрацией...
Ms. Похвала• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
а я и не говорю что кто то должен, заметьте
Вы говорите, что выбора нет.
Это и есть выбор: дешевле и быстрее. И у него есть цена. Которую принимает выбирающий. Кто-то переплатит, кто-то в тамбуре постоит, кто-то автобусом потрясется. Но недовольство за свое решение нельзя перекладывать на других.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляMs. Похвала
Вы говорите, что выбора нет.
когда нет денег, это не выбор, а жестокая реальность
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Був. Але не був. Був вибір: їхати на верхній або їхати іншим видом транспорту.
Вона зробила вибір: їхати удвох на верхній.
Рипнулась мінятися, їй сказали ’’я поседжу і встану на ніч’’. Не влаштовує, так не влаштовує, псіхи своїм мала б тримати при собі.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
психовать начала когда ей сказали лезь на вверх, после того как предложили низ
Капитошечка• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Нет, психовать начала сразу. Орать начала после того, как ей сказали, что раз ее тогда не устроило, то до свидания
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Ні.
Творог для розжига• 30 августа 2025
Я тоже считаю, что цена верней и нижней полки должна отличаться.
Это будет справедливо.
Эта_Шикарна)• 30 августа 2025
не міняюсь, хто хоче їхати на нижніх полицях купляє на них квитки. якщо екстрена ситуація провідник може допомогти, бачила не один раз як провідниця пускала людей в своє купе (за гроші мабуть, не знаю). звертатися зі своїми проблемами до інших пасажирів дуже нагло.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Ні.
’Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.
Вона давай щось верещати, знов кудись побігла, прийшла, постелилася і лягла зверху, періодично намагаючись мені продемонструвати свій презирливий погляд.’

Верещать начала через час, а не сразу
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Ну це вже ваапчє не питання інших пасажирів на що у неї чи немає.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
так что ж вы сами притягиваете деньги и св
понятно что это только ее проблемы
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
понятно что это только ее проблемы
Я притягувала гроші і св? Точно?
Ой, забула: шо там про прикладами, крім березаньки нема?
Ms. Похвала• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
И снова же, за чью-то жестокую реальность посторонние ответственность не несут. Нет денег не из-за девушки с нижней полки, верно? Значить, кидать презрительные взгляды и фыркать можно мужу, себе в зеркало, другим заинтересованным лицам. Но не случайным попутчикам.
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Я притягувала гроші і св? Точно?
любой городок возьмите по ходу движения поезда - примеров сотни
а не только на харьков и полтаву
Мастер Класс• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
’Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.

Верещать начала через час, а не сразу
Я псіхами назвала її презирливі фрази з надривом. Візги - то взагалі за межею.
З.і шо по прикладами? Тіко одна березанька і усьо?
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляMs. Похвала
бог ты мой
какие все нежные
не так посмотрели
чи й не шо
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
с березаньки автобусом можно только в соседнее село доехать
так что жду от вас другие направления - можно черкасская и тернополькая область