Швабристка• 30 августа в 16:52
От померла дитина від менінгіту в Білій Церкві
і одразу навіть в коментах до новини - купа питань про вакцину...яку робити, коли. Це зрозуміло, батьки хочуть убезпечити своїх дітей. Але в мене питання, можливо, хто з медичною освітою, пояснить... Заідки він береться? Це ж бактерія. І якщо заразна, то має бути той, від кого дитина заразилась, як і сама вона може когось заразити. Але такі випадки зазвичай одиничні. Як так? Виходить, є якісь безсимптомні носії цієї бактерії? До речі, те ж стосується і дифтерії. Не дивлячись на те, що кількість вакцинованих знижена, випадки знов ж таки, поодинокі. Як так?
Гуру троллинга• 30 августа в 18:41
Ответ дляОтжигающая
Ви пишете маячню. Роблять бронхоскопію, реакцію Манту, аналіз крові, ніхто не ставить діагнози по флюрографії. Вам могли тубінфікування поставити під питанням, і то після Манту з аналізами. А це не туберкульоз.
Маячня то у Вас в голові, поки не зіткнулися з системою.
Успіхів Вам, та Вашим дітям.
Не зарікайтися, а то Боже збав доведеться зіткнутися…
Успіхів Вам, та Вашим дітям.
Отжигающая• 30 августа в 18:42
Ответ дляГуру троллинга
Успіхів Вам, та Вашим дітям.
Хоч зарікайтесь, хоч ні, але діагнозу туберкульоз вашій дитині не ставили.
ФФФФристайла• 30 августа в 18:44
Ответ дляНадежда наш компас
В нас якось на роботі колега захворіла. Просто боліла голова. Санстанція всіх перевірила, більше ніхто не захворів. Її теж врятували.
У меня кроме сильной ооловной боли еще температкра была высокач и не сбивалась, амнизия аозникла, так как часть мозга ровредилась
Гуру троллинга• 30 августа в 18:46
Ответ дляОтжигающая
Пусть и Вам так не поставят.
Надежда наш компас• 30 августа в 18:50
Ответ дляФФФФристайла
В колеги з´явилася косоокість (
Твоя космішна• 30 августа в 19:19
Ответ дляОтжигающая
Але хворіють не тільки голодні та виснажені.
А я десь писала, що тільки???
Більше, а не тільки. А так я бачила забезпечених з рідкісними формами туберкульозу, типу кісток, хребта і т.п.
Твоя космішна• 30 августа в 19:20
Ответ дляШвабристка
Ну, виходить, далеко не в кожного ця бактерія набуває такої загрозливої форми?
так, я писала, що вона частіше викликає риніт (насморк)
Попельшка• 30 августа в 23:43
Ответ дляОтжигающая
Колись такого не було. В совку та в ранньому постсовку. Могли тільки по результатах Манту призначити протитуберкульозну хіміотерапію. І нічого, що «тубвіраж» показував не обовʼязково хворобу, а й інфікування, що зовсім не означає розвиток хвороби, інколи лише те, що організм стикнувся зі збудником. Але «профілактично лікували».
Попельшка• 30 августа в 23:48
Ответ дляОтжигающая
Тоді навіщо її дитині призначали протитуберкульозну хіміотерапію?
Отжигающая• 31 августа в 00:05
Ответ дляПопельшка
Бо таку терапію призначають при тубінфікуванні. І це був ізоніазід. При туберкульозі призначають зовсім інші ліки. І ще раз. Діагноз туберкульоз не ставлять після флюрографії.
Отжигающая• 31 августа в 00:06
Ответ дляПопельшка
Так, і лікували не туберкульоз. Діагнозу туберкульоз при цьому не було, був діагноз тубінфікування.
Однозначно• 31 августа в 02:14
Ответ дляШвабристка
так, у когось лише ознаки ГРВІ з ринофарингітом
Дверной_Проем• 30 сентября в 09:02
Дуже добре про менінгокок написав Євген Дубровський, лікар- інфекціоніст. Коротко - це дуже розповсюджена інфекція і для переважної більшості не становить загрози. Еволюція призвела до того, що він для нас не є небезпечним, але існують і ті, хто буде тяжко хворіти. От їм і треба вакцину робити. Особливо якщо в сім´ї вже були тяжкі випадки - генетика.
Швабристка
• 30 сентября в 10:28
Ответ дляДверной_Проем
Так, я читала цей його допис.