Просто каралева• 30 августа в 18:07
Настолько нет сил, что даже руку поднять тяжело.
Где мне взять силы.
Доктор Хаос• 30 августа в 18:09
Виявити причину такого стану: анемія, віт д, щитовидки.
Наявність депресивних розладів.
Просто каралева
• 30 августа в 18:09
Ответ дляКриниця щастя
А що з Вами?
Не знаю, я так устала
Криниця щастя• 30 августа в 18:10
Ответ дляПросто каралева
Не знаю, я так устала
Ну значить треба відпочить
Все до блиску• 30 августа в 18:14
Просіли наднирники. Мабуть було багато стресу . Організм хоче відпочити. Ну, побалуйте його солдоким і жирним- понизить кортизол. Виспіться, не напружуйте мозок, відволічіться на щось приємне.
Бідося• 30 августа в 18:19
Піти до сімейного лікаря та здати аналізи. Може бути купа причин. І зробити це з понеділка. Хронічна втома виникає не просто так. А не чекати
Вітаю автор , я з вами! Перевірила щитоподібну, гемоглобін, вітамінД-норма. Випадково знайома порекомендувала перевірити феритин, виявилось що в мене він набагато нижче мінімальної норми. Пью ліки, знаю що дуже важко засвоюються, але мені здається що трохи легше стало(бо прокидалася зранку в такому стані, ніби взагалі не лягала)
ЧукИГеки• 30 августа в 18:30
Ответ дляЦаревна_несушка
Херня, ща второе дыхание откроется
От дякую! Я аж хрюкнула, так заржала)))
У мене анемія, депресія, нема сил, а ще треба малину на сушку розложить і казан заправки на розсольник зварить.
Буду чекать дихання, хоть вже якогось...)))
Слоник-тоник• 30 августа в 18:36
Ответ дляЩедрик
Сегодня день такой
Не розумію що це. Зранку просто трохи всередині трусилося все. Але не критично. А зараз так голова крутиться, що можу тільки лежати. І читати форум)) Тиск норм, магнітної бурі нема
Тюрюнь_Тюнь• 30 августа в 19:01
Такое состояние в последние дни перед зарплатой… А потом резко приходят деньги на карту и я оживаю
Криниця щастя• 30 августа в 19:17
Ответ дляПусин Кукин
Феритин здайте.
Мені цікаво, раніше теж аналіз на феритин здавали?
ГейТуда• 30 августа в 19:57
Ответ дляКриниця щастя
Низький феритин частий супутник анемії, раніше могли просто діагностувати анемію.
А загалом, не варто недооцінювати вплив гормонів. Ендокринолог розповідав, що раніше (в радянські часи) пацієнти з запущеною хворобою щитовидки (наприклад токсичним зобом) іноді були пацієнтами психіатричних лікарень. Бо на гормони щитовидки не прийнято було здавати і діагностували вже на пізніх стадіях.
Пусин Кукин• 30 августа в 20:24
Ответ дляКриниця щастя
Раніше і в полі народжували, але це не означає, що треба так зараз робити. Ставили рахіт і анемію, а зараз здають аналіз на вітамін Д і феритин. То чому не користуватись досягненнями людства і науки?