Чупокабра• 30 августа в 22:37

Я не була за кордоном під час війни і не знаю

Як воно там. Я так розумію, що реально краще себе почувають люди, які в Україні не багато заробляли? Чи я помиляюсь? А от якщо тут є свій бізнес, який приносить приблизно 100тис в місяць і є наймані працівники( небагато), є вільний час, своє житло, авто. Я розумію що це невеликий дохід, але все ж.
Що я можу робити за кордоном в 40плюс? Там краще?
Вибачаюсь за таке питання, якщо люди з окупованих територій або на лбз, у вас реально виходу нема
So_so• 30 августа в 22:40
Когда я такое читаю, единственное, что приходит мне в голову как человек может зарабатывать деньги.
Как будто пятилетний ребенок спросил.
Найщасливіша• 30 августа в 22:40
Сидіть вдома ,це особисто ваше рішення і ваш вибір і не треба дивитись кому як за кордоном у кожного свій шлях.
Радикальная• 30 августа в 22:40
Тухло
Розбещена цяточка• 30 августа в 22:41
А зачем заграницу вообще ехать?
Из какого вы города?
Копуша• 30 августа в 22:43
Вы так пишете, вроде бы все ради денег поехали за границу. Других причин не видите? И как вы будете зарабатывать те 100 к если в дом прилетит. Хорошо если убьет, а если калекой на всю жизнь?
автор Чупокабра • 30 августа в 22:43
Ответ дляРозбещена цяточка
А зачем заграницу вообще ехать?
Из какого вы города?
Из Харькова. Много кто уехал, из моего окружения, но звонят очень редко, я понимаю уже времени столько прошло
автор Чупокабра • 30 августа в 22:45
Ответ дляКопуша
Т.е. по вашей логике, если война закончится, то все вернутся?
пьЯНА• 30 августа в 22:46
А к чему ваш вопрос?

Вам хорошо в Украине? Что вам ещё нужно?

У кого нет выбора, тот будет жить за границей и не будет задавать таких вопросов. А применить свои умения и знания везде можно.
Копуша• 30 августа в 22:46
Ответ дляЧупокабра
Смотря чем и когда закончится.
пьЯНА• 30 августа в 22:47
Ответ дляКопуша
Да, кроме денег есть ещё много причин выезда
Секретница• 30 августа в 22:54
Дуже помиляєтесь, добре почуваються ті, хто в має заробляти незалежно від країни. 100 тис ні про що, щоб це називати бізнесом
автор Чупокабра • 30 августа в 22:59
Ответ дляСекретница
Так, я знаю, те що я тут роблю в європі не потрібне. Нехай це не бізнес, а хобі, але все ж таки я маю трьох найманих, плачу податки і вони отримають зарплату 25 тис на місяць. В деякі місяці можу заробляти до 200 тис, але це дуже рідко.
Але ж я не працюю фізично і маю вільний час
Катастрофа• 30 августа в 23:01
Ответ дляпьЯНА
Да, если отбросить финансы и войну, то как это не банально , но в Европе чувствуется свобода. Люди улыбаются, везде встречают тебя с улыбкой. Это трудно объяснить. Но я просто беру кофе, сажусь на улице и мне доставляет огромное удовольствие смотреть на счастливых людей. У нас люди угрюмые
Секретница• 30 августа в 23:02
Ответ дляЧупокабра
Те саме за кордоном, якщо ви хороший спеціаліст. Плюс хороший соціальний захист, все продумано, та і взагалі жити простіше, проблем менше
автор Чупокабра • 30 августа в 23:04
Ответ дляСекретница
А ви одразу почали працювати в своїй сфері? Я так розумію що ви зараз там?
Зліпок ступні• 30 августа в 23:05
Там однозначно жизнь лучше чем в Украине. Просто ее не нужно сравнивать когда ты там родился, вырос, получил образование и с тем, что приехал как беженец в возрасте 30-40 или более лет. Тебе чужды их порядки, менталитет, язык и абсолютно все.
Секретница• 30 августа в 23:06
Ответ дляЧупокабра
Працювати почала практично одразу , а в своїй сфері через рік після приїзду. Чоловік тут вже 2,5 роки, а нічого не змінилося
Залатавая• 30 августа в 23:09
Знайома третій рік живе, двічі В1 провалювала. На утриманні джобцентру весь час, тобто вчись собі в задоволення. Дитина підліток, тиха, клопоту не так багато.
В Україні мала свою базу відпочинку.
Виходить, успіх в бізнесі в Україні зовсім не означає успіху за кордоном. Навіть там, де йдеться про загальний розвиток, а не специфічні вміння.
автор Чупокабра • 30 августа в 23:11
Ответ дляЗалатавая
В Україні мала свою базу відпочинку.
Так я це і маю на увазі, що я, мабуть, не змогла б в 47 років знов починати з нуля
Українська Мрія• 30 августа в 23:18
Це не ви писали, що не витримуєте і хочете виїхати? Бо іноді краще мати менше грошей в спокої, ніж більше, ризикуючи психікою та життям.
автор Чупокабра • 30 августа в 23:19
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, я не писала, не хочу я нікуди
Ananasprotivogaz• 30 августа в 23:35
Вы можете пойти на завод, на клубнику, да много вариантов. Как то будете жить
Галябалована• 30 августа в 23:42
До війни об´їхала майже всю Європу і по роботі, і на відпочинок. Але дім - є дім. Завжди хочеться додому. Хоча почуваюсь я там вільно, знаю англійську, але то все не те.

Зараз то в Києві, то на дачі. Якщо б була постійно в Києві - не знаю, чи витримала б.
Все залежить від конкретної людини і ситуації.
Гарнюнька• 31 августа в 00:08
Ответ дляЧупокабра
А как война отражается на вашем бизнесе?
Какой прогноз через год два войны, дальше сможете платить налоги за найманих?
автор Чупокабра • 31 августа в 06:45
Ответ дляГарнюнька
Никак не отразилась, вообще никак, и конкретно в Украине всегда будет очень высоко востребован. Моя задача только его расширять