Единорог_помог• 30 августа в 19:51
Ответ дляОченьценная
Наче там нафта є
І прапор у них зелений
Там зелёный только треугольник)
Знаю, что ничего хорошего там нет
...аяприкольная• 30 августа в 20:05
Нічого не знала, погуглила , що громадянська війна там. А в зв´язку з чим питання?
english book• 30 августа в 20:06
Що саме вас цікавить?
Їх два Судани.В тому що просто Судан-війна.8млн біженців.Повстанці захватили сховища центральних банків і пограбували їх.Тепер їм друкують нову валюту,і роблять обмін.
тогдалия
• 30 августа в 20:07
Ответ дляenglish book
Що саме вас цікавить?
Знайомий туди поїхав в відрядження. Думаю навіщо.
english book• 30 августа в 20:11
Ответ длятогдалия
Ну я знаю, бо теж пов´язана по роботі. І є знайомі там. Ситуація з війною така сама як в Україні. В нас війна, але я в Києві, і нікуди не збираюсь. Там приблизно так само. Є безпечні, є небезпечні місця. Кваліфікованих спеціалістів небагато, працюють європейці, американці, китайці, і наші є.