Садова гойдалка• 30 августа в 23:17
Чому в Штатах постійно
Коли намагаються познайомитись і я відразу показую кільце - наступне питання завжди - Ukrainian or American? От кожен раз по цій схемі.
дамаАмстердама• 31 августа в 00:04
Ответ дляХвігура мічти
Люди разные, много недалеких и весьма беспардонных) Я там жила раньше, так помню в банке кассир меня спросила почему у меня волосы кудрявые, а у отца нет
Как вам такой вопрос))?
А звідки вони знають волосся вашого батька,як виглядає?
А в них є касири в банку???
Шок!
Я думала там давно вже самообслуговування каси є банку
А в них є касири в банку???
Шок!
дамаАмстердама• 31 августа в 00:05
Ответ дляСадова гойдалка
Не знаю, просто схема та сама. Я навіть інколи чула продовження - чоловік українець. Наступне питання - «а чому?» От як відповідати?
Кажіть,що так склалось
дамаАмстердама• 31 августа в 00:05
Ответ дляСадова гойдалка
Ще з дивних питань було - чому українці всі одружені і чи не відкритий в мене шлюб?
Українці не всі одружені.
Невидимка Майя• 31 августа в 00:06
Ответ дляСадова гойдалка
Ну мій вік не питають - просто схема розмови одна і та сама. Типу - «а діти є в тебе?» «Так, 7 років.» «Ой, так багато, чому ти так рано народила?»
У тебе діти є? - Ні. - А чому? ))) це мене питали
Хвігура мічти• 31 августа в 00:07
Ответ длядамаАмстердама
А в них є касири в банку???
Шок!
А в них є касири в банку???
Шок!
Это же не сейчас было, я там раньше жила, в начале 00х. Мы стояли вместе в очереди, уже не помню по какому вопросу, он там что-то спрашивал ее и вот тот смол толк, говорит это моя дочь и т.д.. А она такая посмотрела и выдала, а почему тогда у нее волосы кудрявые?))
Не удивлюсь если и сейчас есть кассиры, если честно)
дамаАмстердама• 31 августа в 00:08
Ответ дляХвігура мічти
А ви разом там стояли тоді ясно,я думаю ,що в Україні теж таке запитати можуть
дамаАмстердама• 31 августа в 00:09
Ответ дляНевидимка Майя
По качану
Хвігура мічти• 31 августа в 00:10
Ответ длядамаАмстердама
Я не знаю от чего больше была в шоке от самого странности вопроса или то какой она хотела на него ответ) Не помню, что ответила уже, но запомнилась ситуация))
А наши тут девушки- советчицы так любят говорить, что никто в школе биологию не учил, ту кассиршу бы съели здесь живьем
Садова гойдалка
• 31 августа в 00:14
Ответ дляНевидимка Майя
😳
Садова гойдалка
• 31 августа в 00:15
Ответ длядамаАмстердама
Кажіть,що так склалось
Я так і сказала, якщо чесно. Типу - ну я ж жила в Україні, тому і чоловік українець. Ще не навчилась їм відповідати.
Садова гойдалка
• 31 августа в 00:15
Ответ длядамаАмстердама
Українці не всі одружені.
Ну буле таке питання - типу - що у вас за культура, що всі такі молоді, а вже у шлюбі і щ дітьми.
дамаАмстердама• 31 августа в 00:20
Ответ дляСадова гойдалка
Так не всі далеко,повно хлопців та дівчат без відносин та шлюбу ,а тим паче дітей в мене є такі знайомі
дамаАмстердама• 31 августа в 00:21
Ответ дляХвігура мічти
Якщо не секрет,а що ви в банку там робили?
Валюту міняли?
Просто цікаво,що в банках в США в касах роблять
Валюту міняли?
Хвігура мічти• 31 августа в 00:21
Ответ дляСадова гойдалка
Меня еще любили называть там свити, хани и пампкин)) Тоже не могла привыкнуть сначала
В общем, не смущайтесь, где отшучивайтесь, где просто вежливо морозьтесь, они же не небожители, обычные люди, иногда любопытные, иногда тупят, нетактичные вопросы задают и т.д. Не принимайте на свой счет.
Хвігура мічти• 31 августа в 00:24
Ответ длядамаАмстердама
Валюту міняли?
По-моему, отец уточнял что-то на счет каких-то платежей, по своим вопросам, я и не особо вникала. Точно не меняли. Это так давно было)
Хвігура мічти• 31 августа в 00:26
Ответ длядамаАмстердама
Валюту міняли?
Кстати, может чек обналичивал... У меня тоже была чековая книжка)
Садова гойдалка
• 31 августа в 00:54
Ответ дляsur_sur
А по акценту не чутно, що не american?
Ну вони ж його не бачать. Мене постійно називають тут славік - а потім вгадують звідки я. Від Польщі до України.
Шпондєр• 11 сентября в 08:31
Ответ дляСадова гойдалка
В якому Ви штаті? Бо зазвичай там швидко одружуються і народжують дітей