Багиня• Изменено 31 августа в 09:48
Зновуть будуть рости ціни на усе. (.
Це автоматом приведе до подорожчання всього, щи виготовляється на заводах., а також кругом, де задіяна електрика.
. Хліб ( уже прогнозують по 50), молоко,, ковбасні вироби, курятина і т.д. Хімія,одяг.і т.д. Навіть ліки,бо на лініях виробництва також ее.
Підвищення ціни у нас завжди йде +++ до ціни товару.. ((
---- Зростуть тарифи на електроенергію для бізнесу, який платитиме на 14-23% більше, залежно від класу напруги. Тариф для населення поки без змін — 4,32 грн за кВт/год.
Поліцейський патруль• 31 августа в 10:34
Ответ дляПозаземний розум
Детей жаль, будущее их просто трэш, при чем не только в Украине, мир превратился в театр абсурда
Отож. В других странах мы чужие люди, всем насрать. А дома работаешь, работаешь, но с такими ценами - еле на еду хватает. А кто на сьеме - я вообще молчу.
Можу брикнути• 31 августа в 10:35
Ответ дляМУСЯкомарова
Та ні,пенсіонери пашуть і діти допоможуть.Я в селі,то трудяжки на городах,господарство.
Всем в село перебраться?
ТрамвайGirl• 31 августа в 10:36
Ответ дляБагиня
не будуть ходити,
у нас сільські школи, де до 45 діток- закриваються. Амбулаторій багато - також під закриття.. ((.
Привіт усім, хто по селах покупляв хатки для виживання.
со школы же не выгоняют?
что вы за паникерша - все пропало
Можу брикнути• 31 августа в 10:36
Ответ дляСамоучка
Їжте меньше ковбаси з хлібом і на ліки не потрібно буде витрачати
Нет хлеба? Пусть едят пирожные (с)
Самоучка• 31 августа в 10:37
Ответ дляМожу брикнути
Нет хлеба? Пусть едят пирожные (с)
Купіть борошно і спечіть хліб
Можу брикнути• 31 августа в 10:39
Ответ дляСамоучка
Купіть борошно і спечіть хліб
Гениально!
Дорого мука? Посейте пшеницу и смелите сами.
Млинець Мій• 31 августа в 10:39
Ответ дляingaryta
вы русская пенсионерка?
Ботяра ,пшла на ххх.
Самоучка• 31 августа в 10:41
Ответ дляМожу брикнути
Гениально!
Ну тут сидіти маєте час.
булоТАЙминуло• 31 августа в 10:46
Ответ дляОцененная
В Польше и Германии тоже война?
Как война влияет на цены на продукты? Только давайте без воды а по существу ? Свиньи в плохом настпоении расти перестали? Коровы молоко не дают? Подсолнухи с пшеницей не растут? И не надо про поля мне рассказывать, меньше надо за границу вывозить на продажу и ненасытных прокладок меньше . И будут нормальные цены. Но увы у нас страна не для людей. И уже с той же Польши и Германии привозят продукты, котопые качественней и дешевле, чем наши отечественные. Как так получается, не знаете ? Что даже с доставкой они дешевле ?
ТрамвайGirl• 31 августа в 10:48
Ответ длябулоТАЙминуло
если взять глобально и все - то не дешевле
Оцененная• 31 августа в 10:48
Ответ дляingaryta
рошен за войну поднял конфеты в 3 р.петька уже миллиардер доларовый и народ гребет
А что вы хотите, чтобы цены на кондитерку падали при росте цен на Эл.эн, газ, сырье? При росте мін з/ п?
Гарнюнька• 31 августа в 10:49
Ответ дляПозаземний розум
Пенсионеры вымрут, как власти и мечтают
Бюджетники мабуть також, тож державна освіта, культура й медицина просто зникне. Зарплати чотири роки заморожені, 6-10 тис у більшості, їх вже на їжу плюс комуналка не вистачає, не кажучи про одяг і ліки.
Оцененная• 31 августа в 10:49
Ответ дляingaryta
а 4 пенсонера века прожили и даже на комнату что б сдавать общагу не заработали?
А в вашем окружении все пенсионеры назарабатывали недвижимость для сдачи в аренду?
Оцененная• 31 августа в 10:51
Ответ дляingaryta
какое скудное питание?у каждого второго на улицах жир
А зачем им на улице жир?
ПриснитсяЖЕ• 31 августа в 10:51
Ответ дляПозаземний розум
На что ниже ? А кучка платежей на доставки, транспортировки не смущают ? А оплата за отопление по счетчику, даже если не пользуешься, плати, такого нет ни в одном городе
Скрізь так. І доставка газу, я тариф типу абонплати за опалення, і за воду
ПриснитсяЖЕ• 31 августа в 10:52
Ответ дляingaryta
порошенко за войну стал с долларового миллионера миллиардером и одним из богатых мира по фобсу.поднял конфеты за войну своему народу в 3 раза и народ гребет
Нема чого на Пороха дивитися, його не вибрали. Любуйтеся Зелею та Єрмаком, і їх сворою
Закусенец• 31 августа в 10:55
Побороли эпоху бидности…
Настала эпоха нищеты.
Зееее
Бееее
Мееее
Настала эпоха нищеты.
Зееее
Бееее
Мееее
Хочу в БАНю• 31 августа в 10:55
Ответ дляМУСЯкомарова
Как в средневековье
Позаземний розум• 31 августа в 10:56
Ответ дляМУСЯкомарова
Пенсії не піднімуть,це не реально.Виплати ж залежать від відрахувань.Якщо мала зарплата була,або взагалі ніде не працював,по віку,то це ж мінімалка.А от як застабілізувати ціни на продукти хоча б,то це питання і проблема.Я почала цікавитися своєю,стаж 35 р,орієнтовно буде 10 т ,то в мене шкідливість,це зараз не мала пенсія якби.Я ще під час ковіду почала садити,ягоди і гриби збирати.Якийсь тоді страх взяв,що якщо втрачу роботу,а я з дітьми сама і мама на утримання.Так,не легко,але не шкодую,зараз це себе оправдовує.А цей рік то взагалі,якби не садок,городина,не знаю чи я б дуже купила полуницю,черешню,малину,вишні,скоро яблука,виноград.Важковаті часи були завжди,а зараз ще важчі,ну в кого є клаптик землі,то це не погано до зарплати.
Соседка -38 лет проработала на фарфоровом заводе, это считается вредным производством, пенсия 2800 это разве нормально?
Ответ дляБагиня
а якщо згадати,що зерно неурожай , а на виробництва комбікормів такаж іде ЕЕ, то ціна м’ясного буде золота.,це навіть ще без переробки..
А звідки ви взяли про неврожай зерна? В цьому році не рекорди, але врожай досить високий.
Динаміка врожаю зернових в Україні (2016-2025)
2016: 66 млн тонн
2017: 61,3 млн тонн
2018: 70,1 млн тонн
2019: 75,1 млн тонн
2020: 65 млн тонн
2021: 85,7 млн тонн (рекордний показник)
2022: 53,9 млн тонн
2023: 58 млн тонн
2024: 56 млн тонн
2025 (прогноз): 56 млн тонн
2016: 66 млн тонн
2017: 61,3 млн тонн
2018: 70,1 млн тонн
2019: 75,1 млн тонн
2020: 65 млн тонн
2022: 53,9 млн тонн
2023: 58 млн тонн
2024: 56 млн тонн
2025 (прогноз): 56 млн тонн
Гарнюнька• 31 августа в 10:57
Ответ дляСамоучка
Це в вас зарплата мала
Так, держава вважає, що три тисячі прожиткового мінімуму достатньо для виживання. І зарплати рахує від нього, в не від мінімалки. Хоч ціни й виросли втричі .
ПриснитсяЖЕ• 31 августа в 10:57
Ответ дляТрамвайGirl
со школы же не выгоняют?
что вы за паникерша - все пропало
Так їздити щодня в школу хз куди
Гарнюнька• 31 августа в 10:58
Ответ дляСамоучка
На що саме ? Ціни як ціни.
А якщо порівняти з цінами 4-5 років тому? У багатьом зарплати не піднімають всі ці роки.
Позаземний розум• 31 августа в 10:59
Ответ дляOlga_72
2016: 66 млн тонн
2017: 61,3 млн тонн
2018: 70,1 млн тонн
2019: 75,1 млн тонн
2020: 65 млн тонн
2022: 53,9 млн тонн
2023: 58 млн тонн
2024: 56 млн тонн
2025 (прогноз): 56 млн тонн
2016: 66 млн тонн
2017: 61,3 млн тонн
2018: 70,1 млн тонн
2019: 75,1 млн тонн
2020: 65 млн тонн
2022: 53,9 млн тонн
2023: 58 млн тонн
2024: 56 млн тонн
2025 (прогноз): 56 млн тонн
При этом население сократилось вдвое
Позаземний розум• 31 августа в 11:00
Ответ дляOlga_72
А чи є такі пенсіонери? Ті у кого біли маленькі пенсії і працювали зараз 4800 грн отримують.
Более 50% получают в Украине минимальную пенсию, она с каких пор 4800 ?
ПриснитсяЖЕ• 31 августа в 11:00
Ответ длябулоТАЙминуло
Площа посівна таки сильно зменшилася, та і державного зерна немає, все приватних фірм. А вони, як будь-який бізнес, продають туди, де вигідніше.
Щодо тваринництва, на сході на півдні розбили ферми, а на заході їх малувато і було. Плюс деякі люди закрили бізнеси тваринницькі та виїхали.