Санта Барбара• 21 августа в 08:55
Гарні знижки в АТБ
Консерви печінка тріски, 121 г/ шпроти в олії, 190 г TM «De Luxe Foods&Goods Selected в АТБ по 71,52 та 62,90 відповідно. Смачні і по гарній ціні. А якщо є кешбек, то ще на 10% дешевше війдуть. До того ж термін придатності таких консерв до 5 років, тож. можна взяти прозапас враховуючи ріст цін.
І, для мене особисто корисна знижка на Rexona, сухий дезік гарна ціна. Кому цікаво.
Отже, хто бажає, раджу заглянути до АТБ найближчим часом )
Санта Барбара
• 21 августа в 08:58
О, рука-ліцо, куди ж без нього ))
Невже не можна пройти мимо, якщо не цікаво? Об...ти ж цікавіше ))
Санта Барбара
• 21 августа в 08:58
Ответ дляArctic777
Хожу в Ева и Новус, чаще всего делаю заказы на Розетка
ну у всіх різні потреби і можливості. Написала тим, кому цікаво, щоби звнрнули увагу )
Санта Барбара
• 21 августа в 09:00
Ответ дляArctic777
Бомж маркет
ну так, а Єва і Новус - еліт
Natalia505• 21 августа в 09:03
Ответ дляArctic777
Бомж маркет
Саме тому ви тут і читаєте про знижки в АТБ? Ви бомж
Natalia505• 21 августа в 09:04
Ответ дляArctic777
Бомж маркет
Ошеламиссимо• 21 августа в 09:05
Ответ дляСанта Барбара
О, рука-ліцо, куди ж без нього ))
Рука-лицо не из акционеров😀
Санта Барбара
• 21 августа в 09:05
Ответ дляОбстановщица
Дякую, автор!
Будь ласка! Дякую за позитивний зворотній зв´язок, тому що вже майже пожалкувала, що написала пост
Санта Барбара
• 21 августа в 09:06
Ответ дляNatalia505
Автор, дякую.
І Вам дякую за зворотній зв´язок )
Просто болталка• 21 августа в 09:06
Хорошая скидка на печень трески. Только у них в рекламе одна баночка, а фактически в наличии другая).
Качество хуже (
Санта Барбара
• 21 августа в 09:07
Ответ дляПросто болталка
Качество хуже (
Насправді норм. Смачно. Я купую мамі. Вона хворіє, а мені важко все тягнути, тож на знижках доволі добре можна придбачти щось смачне і порадувати її.
Моторошні троянди• 21 августа в 09:09
Ответ дляСанта Барбара
О, рука-ліцо, куди ж без нього ))
З якого числа знижки?
Санта Барбара
• 21 августа в 09:09
Ответ дляМоторошні троянди
З якого числа знижки?
Від учора. Я вчора купила по 3 баночки печінки і тріски. І ще дезіків 4 штуки )
Моторошні троянди• 21 августа в 09:10
Ответ дляСанта Барбара
Дякую!
Natalia505• 21 августа в 09:10
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я морозиво про 12,70 набрала, рудь, 100% пломбір
А я беру каштанчики в АТБ, мені подобаються і майже завжди на акції.
Просто болталка• 21 августа в 09:10
Ответ дляСанта Барбара
Я уже много лет беру печень трески в атб этой их тм. Она самая вкусная.
Но брала последний раз и вернула - пол банки жира и один кусочек печени. Баночка не как на фото - а неокрашенная жестяная. В ней всегда была консерва хуже. Наверное завод-производитель другой
Санта Барбара
• 21 августа в 09:10
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую!
Будь ласка. Купуйте і смакуйте )
Просто болталка• 21 августа в 09:12
Ответ дляСанта Барбара
Автор, или вы взяли в белой баночке как на фото?
Санта Барбара
• 21 августа в 09:12
Ответ дляПросто болталка
Можливо, не спорю. Але із консервами є така закономірність, що залежіить від партії. Одна і та сама, може бути дуже смачною, а може не дуже. Загалом, марка тримає своє обличчя. Ну а так, то справа смаку і випадку, без нього ніяк ))