Багиня• Изменено 31 августа 2025

Зновуть будуть рости ціни на усе. (.

Це автоматом приведе до подорожчання всього, щи виготовляється на заводах., а також кругом, де задіяна електрика.
. Хліб ( уже прогнозують по 50), молоко,, ковбасні вироби, курятина і т.д. Хімія,одяг.і т.д. Навіть ліки,бо на лініях виробництва також ее.

Підвищення ціни у нас завжди йде +++ до ціни товару.. ((

---- Зростуть тарифи на електроенергію для бізнесу, який платитиме на 14-23% більше, залежно від класу напруги. Тариф для населення поки без змін — 4,32 грн за кВт/год.
https://abiznes.com.ua/biznesu-dovedetsia-platyty-...
ingaryta• 31 августа 2025
Ответ дляМлинець Мій
Даже сало уже кусается
вредный продукт ненавижу его фуууууууууууууууууууууу
ingaryta• 31 августа 2025
порошенко за войну в 3 р конфеты поднял и народ гребет и он уже стал долларовый миллиардер
Млинець Мій• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
а ваш папа века прожил и даже комнатку не купил под аренду на старость?
Представь себе , простой работяга ,всю жизнь на заводе! 3 детей воспитал ,всё адекватные люди ,а не тролли на зарплате !
ingaryta• 31 августа 2025
Ответ дляМлинець Мій
и трое детей не могут теперь папе помочь?
ingaryta• 31 августа 2025
говорила моя бабця-чого дурне бо бидне чого бидне бо дурне
sur_sur• 31 августа 2025
Колись долар був по 2грн, потім 5, 8, ...42.
А ще найбільший державний борг у Японії. Також Сингапур, Франція, Італія, а не тільки країни третього світу.
А ще життя всіх людей закінчується смертю.
Тема ця для чого?
Пощекотать нервы?
Тролли такие тролли.
Садова гойдалка• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
Чем вредно сало? Сало как раз полезный продукт
sur_sur• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
Не їм сало, не склалося з цим)
Але цей комент - фууууууу
ingaryta• 31 августа 2025
Мы стали так плохо жить!
У нас постоянно не хватает денег на бензин, на новую машину, на квартиру, парковочных мест не хватает, дороги не справляются с машинопотоком и пробки на дорогах, суши- пиццы везут долго.
Как пережить это, не знаю.
Кинг-Конгша• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
А чи є такі пенсіонери? Ті у кого біли маленькі пенсії і працювали зараз 4800 грн отримують.
4800 это чисто на коммуналку
автор Багиня • 31 августа 2025
Ответ дляsur_sur
Тема ця для чого?
Пощекотать нервы?
Тролли такие тролли.
чому тролі? чи,можливо,у нас трольне життя?
Лиса Патрикевна• 31 августа 2025
Хліб вже і так по 50