Багиня• Изменено 31 августа 2025

Зновуть будуть рости ціни на усе. (.

Це автоматом приведе до подорожчання всього, щи виготовляється на заводах., а також кругом, де задіяна електрика.
. Хліб ( уже прогнозують по 50), молоко,, ковбасні вироби, курятина і т.д. Хімія,одяг.і т.д. Навіть ліки,бо на лініях виробництва також ее.

Підвищення ціни у нас завжди йде +++ до ціни товару.. ((

---- Зростуть тарифи на електроенергію для бізнесу, який платитиме на 14-23% більше, залежно від класу напруги. Тариф для населення поки без змін — 4,32 грн за кВт/год.
https://abiznes.com.ua/biznesu-dovedetsia-platyty-...
Непереможна• 31 августа 2025
Ещё и находятся на форуме те, кто оправдывает рост цен в стране и низкие доходы у населения. Больное общество...
Покорительная• 31 августа 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Площа посівна таки сильно зменшилася, та і державного зерна немає, все приватних фірм. А вони, як будь-який бізнес, продають туди, де вигідніше.
Щодо тваринництва, на сході на півдні розбили ферми, а на заході їх малувато і було. Плюс деякі люди закрили бізнеси тваринницькі та виїхали.
Так может надо как в странах ЕС субсидировать этот вид бизнеса, платить какие-то дотации?
Оцененная• 31 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Петька примушує всіх брати, напевно, щось таки підмішує!
Та не говорите!
Я до ковида и до войны ещё что-то покупала в рошеновских магазинах.
А сейчас - ничего. Ничего интересного для ребёнка.
І ніякий Петро Олексійович мене не примусить!
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
мінімальну пенсію в Україні получають тільки 3% пенсіонерів. 56% пенсіонерів получають пенсію близько 5 тис, (ті що получають 4800, в цьому розділі)
Серьезно?
А это что ?
43% украинцев получают пенсии менее 100 долларов
Четверть пенсионеров получают 66 долларов пенсии

https://opendatabot.ua/ru/analytics/pensions-2024-...
Колгоспниця• 31 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Крім хліба з ковбасою нічого? Співчуваю...
Ну вы же предлагаете что-то дешевле найти. Вот хочу уточнить - что может быть дешевле хлеба с колбасой
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляОцененная
Та не говорите!
Качество стало паскудным, шоколад как пластилин, одно маслом пальмовое.
Раньше любила монблан, уже и они испортились (
Млинець Мій• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
У меня на работе женщины 60+ все работают ,потому что пенсии 3300-3500грн ,а стажа по 40 и больше лет .
Я реально видела ,когда просили почистить им телефоны,реально такие пенсии . Эта страна обречена с такой социальной политикой .Все больше людей будет выезжать отсюда.
Колгоспниця• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Аж поперхнулась на ваше 50-60 років здоров`я нема) 60+ так. А щоб в 50+ невистачає здоров`я для фізичної роботи, то дуже треба себе не любити.
Очень себя нужно не любить, чтоб считать, что ишачить физически до смерти - это норма
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляМлинець Мій
Увы, но пенсионерам не за что выехать, да и пособия не вечные в ЕС они обречены на вымирание
автор Багиня • 31 августа 2025
Ответ дляОцененная
У нас в тергромаде возят на автобусе. Ну хотя бы начальные классы оставили в сёлах. А то мне, суровой женщине, жаль этих 6-9 леток.
можливо, тепер і початкавих не буде,якщо там немає 45 дітей.. бо хто буде платити за опалення тих шкіл?
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Серьезно?
А это что ?

Переклад написаного. 43% получають 4200, або менше. Але це устарілі данні. В 2025 році пенсії підняли. ті хто получав 4200, зараз 4800. І 43% змінилось на 56% за рахунок нових пенсіонерів.
Замріяна• 31 августа 2025
Ответ дляНепереможна
В Польше и Германии почти все продукты дешевле, чем в Украине. Сравнивала на днях
Вчера смотрели в Чехии и ахерели в который раз
_Юта_• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
порошенко за войну стал с долларового миллионера миллиардером и одним из богатых мира по фобсу.поднял конфеты за войну своему народу в 3 раза и народ гребет
Мань, да как раз за него мы не переживаем
И ты не волнуйся
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Вы же утверждаете, что только 3% получают минималку . А там написано чёрном по белому ЧЕТВЕРТЬ! А это миллионы людей . Так ясно ?
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Пенсии подняли на сколько на 100 грн? Самой не смешно такое писать ?
ЛюбимаЯНЬ• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
На что ниже ? А кучка платежей на доставки, транспортировки не смущают ? А оплата за отопление по счетчику, даже если не пользуешься, плати, такого нет ни в одном городе
За доставки и транспортировки в других городах есть . В Полтаве например . Плюс разнообразные абонплаты .
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Там нема цифр, там загальний висновок про тих хто получає пенсії менше 4200. А це не мінімальна пенсія.
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Мама, свекруха, тітка 75+ в минулому році отримували 4200, зараз 4800. Свекор 80+ 4800, хрещена 80+ 11000
Панна Кота• 31 августа 2025
Цена хлеба, охренительно от города зависит . В Харькове прекрасный батон Студенческий 14 грн , в Ив Франковске в прошлом году батон паршивого качества 20-25 грн , хороший 30 грн .
Я не понимаю откуда такая разница в ценах .
Стриптизерка• 31 августа 2025
Одяг у нас китайський, буде лише дешевше))
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПанна Кота
Від цін на доставку хліба і від цін на електроенергію. Печі різні, тягнуть різну кількість енергії. Хліб енергомістка продукція. Можливі ще дотації.
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Всего пенсионеров в Украине в 2025 году, с пенсией менее 4 000 грн: 3 738 756 человек.
Такая же оценка подтверждена и в других источниках. Например, УНИАН сообщает, что пенсионеров (более 3,7 млн человек) получают выплаты менее 4 000 грн
УНИАН

То есть возможно прожить с нынешними ценами на менее 4000 грн , на минутку менее 4т у 3,7 млн пенсионеров!
Это нормально?
Серьезно?
автор Багиня • 31 августа 2025
Ответ дляПанна Кота
Субсидії дають. прифронтове місто.
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
УНИАН

Это нормально?
Серьезно?
Менее 4000 і мінімальна пенсія це зовсім різні цифри. 3,7% пенсіонерів отримують пенсію до 3000 грн. (станом на липень 2025 року це 380 611 осіб
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Ниже вам цифры написала
3700000 украинцев получают пенсию менее 4тыс. Это нормально? Сами бы прожили с нынешними ценами и ценами на лекарства ? Просто ответьте
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ниже вам цифры написала
Мінімальна це менше 3000 грн. 3,7% пенсіонерів отримують пенсію до 3000 грн. станом на липень 2025 року це 380 611 осіб
Гарнюнька• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
тим хто на пенсію вийшов 35 років назад зараз 80-85 +. Вони получають доплату по віку 80+. І це не копійки. Пенсіонерів 80+ із пенсією до 4800 я особисто не знаю. У мене тільки 2 рідних цього віку 80+. Пенсії 4800 і 12 тис. ті що 70+ получають всі 4800+. Мінімалка тільки у тих хто зовсім не працював. Це соціальна допомога.
В мами менше 4 тис пенсія. На пенсії 30 років. 35 років стажу. Доплата за вік 80+ всього 570 грн. Це багато? Без них пенсія була б три тисячі. А ціни на ліки виросли втричі. В неї хворе серце, Паркінсон, реміссія по онко, і деменція. І це щастя, що частково ліки(по Паркінсону) дають безкоштовно. Але тільки частково. Ціни на ліки виросли втричі вже за останні роки. І як виживати? Це добре , що в батька трохи більше пенсія. Дуже важко виживати. Брат помер. Мені зарплатню не підвищують роками.
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Ещё раз ! 3,7 млн украинцев получают пенсию менее 4 тыс.
Если это не 2600, а 3200 это как-то спасёт ситуацию ? И 3200 уже максималка для вас ?
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляГарнюнька
Такие как эта дама пусть живут на пенсию до 4 тыс, ведь она считает нормой, что так живут 3,7 млн людей, вон как отстаивает
Olga_72• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не маніпулюйте цифрами. Відповідь на кількість людей що мають мінімальну пенсію 2800.
Я написала цифри офіційної статистики по мінімалке. І якщо обговорюється 2800грн, то це не 4000грн, і інша кількість людей.
4000 грн і 4800 грн це також різні пенсії, різні можливості і різна кількість людей.