Редисочка• 31 августа 2025
Вас теж бісить культ собак?!
Забембали вже - то в магазин не пустили, то повідок надіти попросили, то в готелі прийняти відмовили. І всі такі погоджуються. Кому це все взагалі треба і чому саме собаки. Може в мене крокодил і я теж хочу з ним у готель
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
ви одним місцем читаєте? Написано було: багато шавок. Я відповіла: більше, чим людей? Де порівняння, хто порівнює?. До чого тут не погодувати? І взагалі, як ви майтерно перекручуєте все.
А навіщо ви написали про кількість?! Не вважайте інших за дурнів
Ду да ду да ду• 31 августа 2025
Ответ дляМорожена_курка
Никогда не приходилось видеть в отелях запрет на посещение с крокодилом
А что не запрещено - то можно!
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
це точно я писала? )) Може, вам інша людина відповідала. Фраза, більше, чим людей- не означає кількість, взагалі-то
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
І це я перекручую?
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляША! я прийшла!
особливо тих, у кого дві великих собаки, як у наших сусідів, й вони ніколи за ними прибирають. а гуляють по три рази на день, а у іншої сусідки середній собака теж жодного разу вона не прибрала за ним, при чому гуляє прямо у нас під домом - багато трави великі смуги трави та дерев, й на тій траві часто діти стелять покривала та сидять влітку, та й бігаютл - в м´яч ганяють, ще в щось( дуже ’приємно’ вступити в лайно
мої діти поки менші були, пам´ятаю це відмивання кросівок постійне
а чому ви їм ніколи не робите зауваження?. Я, коли бачу таку картину, кажу , щоб прибирали за своїми собаками
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляЛасунка
Мене бісить саме цей «культ собак», що собак ставлять вище за людину.
а потрібно любити ваших діток? Чи як? То ви їх самі любіть і дбайте.
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
Я живу у Києві і бачу, що майже всі прибирають. В Одесі бачила навіть спеціальні сміттєві баки. Люди стають більш свідомими, що радує
Ласунка• 31 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
Для мене це ідеальний світ, коли я люблю своїх дітей, а ви своїх собак. І ми ніде не перетинаємося. Ех
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляЛасунка
о клас) Для мене був би також в ідеалі
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЛасунка
А чого не можна любити всіх одночасно? Я люблю і дітей, і собак. Не люблю зоошизу і яжемамок
іронічна антитеза• 31 августа 2025
Мені ок, головне щоб собака була вихована та власники адекватні.
Ласунка• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
Хтось не любить дітей, хтось не любить собак. Це нормально. Це, як хтось не любить холодець, а хтось не любить яблука. Їх же не змушують їх їсти? Кожен живе зі своєю любов’ю і не навʼязує її іншим.
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляПланшетница
Зато это делают сами детки-и воют, и орут, и кусаются, и срут. Да ещё с грязной обувью лезут в тележку.
Я особисто не до вас звертаюсь, я просто відповім в доповнення до вашого коментаря. Ба, більше, а в нас дітки граються в парку, та заграються так, що срать ходять на доріжці , трохи далі парку, а мами ж , звісно, не бачать цього, бо втикають в мобілу. Ото де треш))) Я йду з собакою, і приходиться обходити десятою дорогою оце лайно)))
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
У мене під вікнами мамки висаджують. Причому, всі із домівок поруч. Правда, прибирають, але навіщо те все
Винник• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
Це чого ви так думаєте. Я бачу навпаки, що стали закручувати гайки і зоошиза біситься
Не дождетесь
Куча отелей и кафе петфрендли
Леді Душка• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
немає, мабуть, куди сходити дітям. Ну прибирають- то добре. А в нас дітки самі бігають на стежку, і там кучі оцього))
ЧорноброваЯ• 31 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
И я не понимаю этого. Я ж говорю, многие хозяева считают это нормальным. Собака пробежалась по улице грязными лапами, потом покакала, грязной жопой, грязными лапами села в тележку. И эти хозяева визжат от восторга.
Люди, у вас мозги есть?
Сейчас мне будут писать о том, что все продукты запечатаны.
Люди, у вас мозги есть?
ну в сільпо є окремі песомобілі, в звичайні візочки не саджають, а інші покупці не беруть песовізки, якщо без собаки.
Винник• 31 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Дітей до певного віку по закону не можна лишати самих вдома. Те саме можна сказати про собак?
Да
Винник• 31 августа 2025
Ответ дляЛасунка
И слава богу
Яжематери это зло
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
А що залишається робити магазинам?! Спробуй щось сказати проти песиків, зразу всі накинуться. Я дуже здивована, що тут мене підтримали, думала заклюють
Голубец• 31 августа 2025
Ответ дляФісташкова кава
Толерантність і вседозволеність вже переходить всі розумні межі. Нівелюють цими поняттями і підміняють.
Для недозволеного є кримінальний кодекс і інші правила. Поводження та перебування у громадському місціч наприклад. Чи внутрішні правила окремого закладу (музею чи магазину).
Якщо людина їх порушує, питань нема. Треба діяти і поновлювати справедливість.
А якщо ні - то все норм, просто хтось зливає своє роздратування.
Редисочка
• 31 августа 2025
Ответ дляГолубец
Це наче з ЛГБТ, дотолерувалися. Збори, паради заборонені, голим геям можна
Голубец• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
А вам не подобаються ті, кого хтось бісить. Ви вважаєте себе кращою через це?
Мене ще бісять наглюки
Бісіться на здоров´я :)
Це ваше особисте бажання і ваш вибір.
Інші люди за ваше роздратування не відповідальні, якщо роблять те, що дозволено.
Це ваше особисте бажання і ваш вибір.
Леди Репях• 31 августа 2025
Ответ дляРедисочка
Собака може вкусити. Які схожі проблеми створюють діти?
Вы прикалываетесь? Малой на самокате недавно чуть не сбил знакомую, меня как-то чуть не задел велосипедом.