Редисочка• 31 августа в 10:36
Вас теж бісить культ собак?!
Забембали вже - то в магазин не пустили, то повідок надіти попросили, то в готелі прийняти відмовили. І всі такі погоджуються. Кому це все взагалі треба і чому саме собаки. Може в мене крокодил і я теж хочу з ним у готель
Редисочка
• 31 августа в 13:32
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Бісит більше культ цих маленьких собачок, наприклад у нашому 25-ти поверховому будинку кожен наче має за потрібно купити собі або шпіца, або чіа-хуа. І зрозуміло ж що це не стільки від любові до собачок, то просто стадний інстинкт та наслідування пропаганди тік-токів та інстаграмів. Таке враження що люди купують собі просто живу іграшку. Як би дійсно так любили животних, то брали би з притулку а не купували штучно виведені породи за 2тис у.о. і більше.
І в результаті: будинок 25 поверхів, майже в кожного та шавка, ліфта зайняті постійно бо кожному потрібно ж спустити її попісять та покакать, вони тявкають з 6 ранку по вихідних, так що чути через стінку.
Це ще кота можна з вулиці взяти, бо вони більш- менш однакові. А собак вибирають за характером. Дворяни ніякі, в основному, або дикі і агресивні
Дякую_аж_підскакую• 31 августа в 13:35
Ответ дляПускаю бісики
Ну да. Согласна с вами. А если бы действительно любили детей, то спасали бы детей из детского дома, усыновляли бы их, а не рожали бы своих, биологических. Это просто эгоизм рожать своих, когда столько детей без родителей и никакой любви к детям здесь и близко нет
ооооо, ви що серйозно зараз?? тобто ви взагалі навіть думки не припускаєте хоча б про те що дитина — це майбутній повноцінний член людського суспільства, громадянин, той, хто буде продовжувати рід, примножати знання та будувати майбутнє))) я б вам радила не виказувати такого роду думки щоб не виглядати недоречно
Флюорография гуся• 31 августа в 13:38
Бризгливо
Умный хозяин в грязную тележку собаку не посадит
Воспитанный тоже.
Если в заведении рядом какой-то по столам бегает то просто больше туда не хожу.
Это как наркоману доказывать что колоться низзя. Без смысла
Воспитанный тоже.
Дякую_аж_підскакую• 31 августа в 13:38
Ответ дляMs. Dolly
У меня ёж живет )
Пофиг на собак )
розкажіть як ви його приручили?))
Пускаю бісики• 31 августа в 13:39
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Конечно серьезно. Детдомовские дети тоже могут стать полноценными членами общества, если их достойно воспитать и так же могут рожать детей и продолжать человеческий род
Вот, кстати, насчет последнего вашего предложения - я бы вам тоже порекомендовала воспользоваться собственным советом, когда вы свои мысли излагаете
Детские_Будут?• 31 августа в 13:40
Ответ дляРозумна Губка
Троллите жирно.
Но меня бесит другое. Почему некоторые собачники и котячники считают, что если они спят и едят со своей собакой из одной тарелки, то это должны делать и все окружающие?
Мой ребенок к примеру в детстве очень боялся собак. Был период. Почему некоторые соседи-собачники считали нормальным каждый раз тянуть к нему свою собаку с криками ’на погладь! Она не кусается’. Сколько я с ними перепугалась помню - не сосчитать.
Ну, насчет кошатников вы погорячились) Если к моему коту полезет кто-то, то я и люлей отвесить могу. А сам он и не пойдет ни к кому. И так поведут себя мне кажется 99% котов.
Флюорография гуся• 31 августа в 13:42
Ответ дляЛісАпетная
А вас не бісить, коли собаки рятують вас з-під завалів?
Собаки - найкраще створіння на планеті земля
Особенно когда стаей человека загрызут
Флюорография гуся• 31 августа в 13:43
Ответ дляЛісАпетная
Они это делают не от любви к человеку а только потому, что хозяин заставил
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Редисочка
• 31 августа в 13:45
Ответ дляДетские_Будут?
От у мене теж кішка. Вона дере шпалери, лазить по шторам і може мене вкусити або подряпати під час гри, а і по столу лазить. Але ж це не означає, що я її можу принести в магазин і вона там може робити те саме
Дякую_аж_підскакую• 31 августа в 13:48
Ответ дляПускаю бісики
це ви ’мислі ізлагаєтє-ізлагаєтє, да шось нікак не виізгладєтє’, а я просто коментую ваші дивні дописи
Редисочка
• 31 августа в 13:49
Ответ дляФлюорография гуся
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Якщо 1 процент собак рятує людей, то це добре. Процент людей, які рятують інших людей і звірів набагато більший. Як це виправдовує облизування собаками чашок у кафе і покатушки у візку у магазині, я от взагалі не розумію
Леді Душка• 31 августа в 13:50
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Знаєте, щодо собачок маленьких - я з вами не буду спорити, а от щодо взяти в притулку тваринку- поспорю. Приведу себе в приклад, мені подобаються великі, розумні, спокійні собаки, і вона в мене є. Це порода лабрадор. І я не хочу брати з притулку тваринку, тому що в мене є певні вимоги до тварини. Але я завжди допомагаю безхатькам, безпритульним, і т.д.
АдеКВАтная• 31 августа в 13:52
Да.Учитывая, что спрос рождает предложение, их плодят, мучая при этом самих собак.
Рекламама• 31 августа в 13:52
Ответ дляМюллерная
Об´єктивно більшість маленьких дітей завдають оточуючим набагато більше дискомфорта, аніж собаки.
Но вероятность, что маленькие дети вырастут и будут поддерживать экономику, все же выше.
Леді Душка• 31 августа в 13:52
Ответ дляФлюорография гуся
Особенно когда стаей человека загрызут
Ви давно бачили зграї собак? Їх же двоногі потравили вже майже всіх
Леді Душка• 31 августа в 13:53
Ответ дляФлюорография гуся
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Может ток, может вкусняшки
Но сама собака очень редко кого спасёт
Так і лікарі в нас рятують за зарплату. А як інакше?
Флюорография гуся• 31 августа в 13:53
Ответ дляРедисочка
Прикол а том, что вопящие в тележках дети, которых ненавидят
Потом будут лечить постаревших любительниц собак.
Лечить, спасать, кормить, если надо мыть жопу
Но не. Человеческий разум пытается сравнить животное и ребёнка
Леді Душка• 31 августа в 13:54
Ответ дляФлюорография гуся
Прикол в тому, що без грошей це створіння й пальцем не пошевелить заради , як ви кажете , постарівшої любительниці
Редисочка
• 31 августа в 13:55
Ответ дляРекламама
А усе це дітоненависництво починалося із дітоцентризму. Думаю щось подібне буде і з собаками
Эт вернячОк• 31 августа в 13:55
Ответ дляМюллерная
Ну прийшла людина з собачкою, куди її діти? Під ногами не лишиш - це травмонебезпечно. Дітей теж туди садять, вони ходили по тому самому асфальту, що й песики, нічого страшного.
Діти теж щ шорсткою і голою сракою?
Ответ дляФлюорография гуся
А зачем сравнивать вообще? Может существуют высшие разумы, которые гораздо выше по развитию чем люди. Но это не значит, что они могут нас уничтожать, убивать, мучать. Почему тогда люди могут убивать и пытать собак, котов?
Флюорография гуся• 31 августа в 13:56
Ответ дляЛеді Душка
Все таки потравили?
Рекламама• 31 августа в 13:57
Ответ дляРедисочка
Я думаю, питання насправді не в дітоцентризмі чи собакоцентризмі, а в тому, хто як зливає агресію та втому під час війни. Не було б дітей і собак, було б щось інше.
Флюорография гуся• 31 августа в 13:57
Ответ дляЛеді Душка
Тогда можете платить своей собаке
Или любой другой, на улице
Может она поможет сделать операцию и приготовит ужин
Или любой другой, на улице
Леді Душка• 31 августа в 13:58
Ответ дляФлюорография гуся
Тогда можете платить своей собаке
Или любой другой, на улице
ця дискусія, вона ні до чого не доведе. Справа в тому, що і діти повинні рости щасливими, і собаки повинні жити
Флюорография гуся• 31 августа в 13:58
Ответ дляmmm2
Для меня- таскать животное с собой тоже мучение
Прогулки не в счёт