Цікавий писочок• 31 августа в 10:40

Любите долго спать?

Вчера лягла в 23 часа и сегодня спала до пол 11)
Выходной, думаю отосплюсь. С другой стороны жалко, что время пропало, можно было кучу дел переделать.
А вы любите долго спать? Позволяете себе?
Слобожаночка• 31 августа в 11:07
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Не заздрю вашому чоловіку. Проснулись, то полежіть тихенько поруч, в телефон повтикайте. А ви ж мабуть біжите на кухню, посудом тарабаните. Доводите всій сім´ї яка ви молодець, а всі інші ледарі. Сплять у неділю вранці
Знаєте, аби такого не було, як ви описуєте, існують дві речі: спальня, що відділена від кухні, і повага до режиму тих, з ким живеш.
Не обов´язково ж о 7 ранку битки відбивати. Можна спокійно душ прийняти, каву випити з насолодою, подумати про плани на день... Та що завгодно, окрім як каструлями грюкати.
Слобожаночка• 31 августа в 11:08
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тому, що тий хто рано встає, заважає спати, тому хто спить
А у вас ліжко на кухні стоїть?
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 11:10
Ответ дляСлобожаночка
А у вас ліжко на кухні стоїть?
Не на кухні, але все чутно. Тий хто рано встав, пішов, в туалет, в душ, ввімкнув чайник. Я від цього також прокидаюсь
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 11:15
Ответ дляMs. При теле
Знаете ,я так же сочувствую вашим близким ,потому что вы еще та фантазерка
Чого я фантазерка?
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 11:16
Ответ дляMs. При теле
Просто у той советчицы под словом «ДЕЛА « подразумевается только одно -стучать посудой . Ну что ж ,каждый же судит по себе
А які у вас ’дєла’ у неділю вранці? На ногті чи на губи сходити?
Ms. При теле• 31 августа в 11:23
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Еще больше сочувствую
Дела в вашем понимает -это греметь посудой ,губы или ногти . На сколько же ограниченные люди бывают
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 11:23
Ответ дляMs. При теле
Еще больше сочувствую
Ну то розкажіть які у вас дєла у неділю вранці
Слобожаночка• 31 августа в 11:27
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Співчуваю. На щастя, в мене в родині нікого душ, туалет і чайник не будить. Як сплять, то сплять. А якщо просто валяються в ліжку, то не дратує.
Слобожаночка• 31 августа в 11:31
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну в мене сьогодні, так. Манікюр, педикюр і ще пару процедур для краси і догляду. Маю на це час, гроші і бажання.
Ms. При теле• 31 августа в 11:35
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А кто вы такая ,что я должна вам отчитываться ?
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 11:37
Ответ дляMs. При теле
Зрозуміло. Ще не вигадали
Ms. При теле• 31 августа в 11:39
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Зрозуміло. Ще не вигадали
Точно ,именно так и есть ))) Ведь в жизни не существует дел кроме как погреметь посудой и сходить на ногти с губами
Какая вы смешная
НЛОша• 31 августа в 11:40
Завжди в 7
Lacrimo• 31 августа в 11:53
Не люблю і не можу. Сплю 9 годин які необхідні жінці для нормального функціонування, позволяю собі . Щоб по пів дня валятись в ліжку саме для сну - ні, просто повалятись, при можливості позволяю собі коли хочеться, пару раз в рік.
Слобожаночка• 31 августа в 11:59
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Зрозуміло. Ще не вигадали
Ой, да ладно. Купа є справ, які можна робити тихо зранку: розвісити білизну, що почалася вночі, зняти, розсортувати і скласти на стопочки (шафи, зазвичай, в спальнях стоять, то просто скласти, а не розкладати по шафам) суху білизну, по прасувати, поставити опару, замаринувати м´ясо для запікання, та й, хоча б, приділити час і увагу для догляду за волоссям після душу... Купа чого можна робити зранку, без зайвого шуму.
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 12:21
Ответ дляСлобожаночка
Ви ще й спите при включеній пральній машинці? Ну у вас і нервова система
Для мене неділя - це відпочинок, в не опара, прасування і розкладання речей.
Проработник• 31 августа в 13:07
Да! Сегодня до 2 не давали падлы спать
А так каждый день в 6 встаю, то сейчас вот спать лягу ещё, поела и опять в кровать. Куча дел.. Пофигу
Слобожаночка• 31 августа в 13:58
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тому сьогодні я в салоні. Але в інші дні мені також є чим зайнятися ранком. Робота починається о дев´ятій і їхати нікуди не треба.
Зранку справи перероблю, а ввечері, після роботи, можу відпочивати, а не бігати як вжарена працюючи ’в другу зміну’.
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 14:01
Ответ дляСлобожаночка
Вам пощастило, що хтось працює у неділю, щоб ви відпочивали
Проработник• 31 августа в 14:57
Ответ дляЦветов Мне срочно
До обеда спать не умею. Часов в 8 просыпаюсь выспаная. А с завтра придётся в 6.30 вставать
В 8 вставать в будни это уже роскошь, в том и фигня что в 6 или 6.30 вставать и треш какое состояние
Слобожаночка• 31 августа в 16:27
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Питання з роботою салону в неділю вирішується тим, що майстри, що працюють у вихідні, мають вихідні в інші дні. Я ж завжди маю запис на неділю. Тому в мене постійні майстри, яких можна не застати працюючими в якісь дні з понеділка по п´ятницю. І мені зручно, і майстри мають вихідні, і гроші отримують, які б я, наприклад, віднесла б в той салон, який працює у зручний для мене день і час.
І всі задоволені.
Чаклунка-ведунка• 31 августа в 18:08
Ответ дляСлобожаночка
І всі задоволені.
Так то воно так. Але у майстра також є чоловік і діти. І всім разом хочеться провести час саме у вихідні. А не в будь-який інший день, коли діти в школі, а чоловік на роботі
Цветов Мне срочно• 31 августа в 18:58
Ответ дляПроработник
Я в будние вставала в 7.30, но дочка идет в первый класс и теперь в 7.45 мы уже должны быть в школе