Ні за холодну воду• 31 августа в 12:48

Вища освіта за кордоном. 16 років- має значення?

Вік має значення? Якщо дитина закінчила екстернат і має свідоцтво про освіту в 16 років,- можна вступати до універів?
автор Ні за холодну воду • 31 августа в 13:28
Дитині на момент вступу буде 17, але свідоцтво отримане в 16 ( екстерном)
dulenok• 31 августа в 13:28
Ответ дляВитворунка
А где не нужен?
Крестник с 16.5 живет в Польше сам. Сам работают, снимает квартиру. Опекуна не было. Для обучения наверно нужен был
Витворунка• 31 августа в 13:28
Ответ дляdulenok
Он там учится? А где работает в 16лет?
СкиниУскачи!• 31 августа в 13:29
Ответ дляВорую вкусняшки
Дочка поступила в гимназию , на 4 класса кроме нее две фамилии похожи на наши или русскую. В сентябре узнаем откуда эти дети.
У нас на весь город одна гимназию (мы не в германии, если вы про нее. Но называется тоже гимназия после 9 класса).
Украинцев не так много. В нашу только мой сын пошел, еще один мальчик ездит на поезде в другой город.

Еще несколько украинцев не сдали экзамены и учатся в интеграционном классе (не пересекаются с моим сыном вообще никак)
dulenok• 31 августа в 13:31
Ответ дляВитворунка
Он там учится? А где работает в 16лет?
Уже дописала. Не учится. Только работает. В ресторане, еще фоп открыл по торговле одеждой. Сейчас почти 19.
Моська-слон• 31 августа в 13:31
в каждой стране свои правила. Например, в Германии нужно 13 классов. Или наших 11 + 2 года в колледже, или берут наших после 1-2 курса наших университетов. Язык, разумеется Б2-С1. Даже С1
Ворую вкусняшки• 31 августа в 13:33
Ответ дляСкиниУскачи!

Мы с Словакии. Но думаю система образования 9+ похожа везде в Евросоюзе.
СкиниУскачи!• 31 августа в 13:36
Ответ дляВорую вкусняшки
Называются учебные заведения просто по разному:))
Белая котичка• 31 августа в 14:10
Ответ дляdulenok
Для медичної допомоги, теж потрібен, відкрити банківську карту сам не може, і це поки нічого не трапилося (не дай Бог). Квартиру теж сам винаймає і договір вкладає? (Чого бути не може)
dulenok• 31 августа в 14:37
Ответ дляБелая котичка
Да , сам снимает. Сейчас ему почти 19 лет. И карта и счет фоп у него есть. Все может быть
Белая котичка• 31 августа в 14:38
Ответ дляdulenok
Я спитала про вік неповнолітня. Він сам винаймав житло і підписував договір аренду будучи неповнолітнім? І ФОП неповнолітнім зареєстрував?
dulenok• 31 августа в 14:43
Ответ дляБелая котичка
На тот момент, снимал вместе с другом, который был совершеннолетним. Но работал и платил за все сам
ИМХОля• 31 августа в 15:20
Ответ дляРассказница
Это где так?
В Англии.
короткопамятна• 31 августа в 17:04
Ответ дляМовчу, але хочу
ви маєте знайомих студентів за кордоном? Я займаюся репетиторством, з дітьми, які виїхали (лише старша школа), і знаю, у скіільки років зазвичай вступають в універ
А який предмет?
короткопамятна• 31 августа в 17:05
Ответ дляБелая котичка
Так, в мене донька студентка польського вузу, вступила в 17, як і більшість дітей на її факультеті, вік дітей 17-19 років, і аж ніяк не 20-30 з першого курсу.
Польща,син після 8 класу вступив у технікум. Навчатися 5 років. На момент закінчення йому буде 20. Як і його польським однокласникам
Белая котичка• 31 августа в 19:33
Ответ длякороткопамятна
А до чого тут ваш технікум?
короткопамятна• 31 августа в 20:24
Ответ дляБелая котичка
А до чого тут ваш технікум?
До того,що в уні вступають випускники технікумів і ліцеїв. А скільки їм років на той момент-я й написала. Сподіваюсь, тепер зрозуміло
Белая котичка• 31 августа в 22:54
Ответ длякороткопамятна
В Україні теж вступають після технікумів, або не вступають і працюють за спеціальністю отриманою в технікумі, а ще дехто вперше в вуз вступає в 40 років. В Польщі,як і в Україні в школу йдуть в 6-7 років, різниця з Україною по вступі і вуз лише 1 рік, тобто в 18-19, а не 20-30!
короткопамятна• 01 сентября в 11:54
Ответ дляБелая котичка
Ви загубили суть розмови. Я відповідала на певний коментар. Якщо вам цікаво,ппречитайте. Якщо ні, не турбуйтеся відповідати.
Гарного дня.
Мовчу, але хочу• 01 сентября в 19:10
Ответ длякороткопамятна
А який предмет?
математика