Смажена полуничка• 31 августа 2025
Донька ще спить, завтра на навчання
Лягла в 3 ранку, але сказала що пізно ляже і пізно встане. Попросила щоб я її не будила.
Останній день хоче виспатися
А мене блін колотить ….
Я не можу :)
Останній день хоче виспатися
А мене блін колотить ….
Я не можу :)
младокошкина• 31 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Думала один день дозволю, вона попросила сама
Мій все літо влягався спати опісля 12 ночі. Періодично засиджувався до 3-5 ранку. В скільки прокидався в робочий дні не знаю. Я на роботі.
В вихідні будила його о 10 ранку.
Я взагалі не контролювала. Але він спортивні тренування та зайняті з репетиторами не пропускав. Для мене це головне було.
В школу нікуди не дінеться буде прокидатися вчасно.
14 років.
В вихідні будила його о 10 ранку.
14 років.
Проработник• 31 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Моя завжди любила поспати, але на навчання встає без проблем сама по будильнику
То від чого вас мутить тоді?
Проработник• 31 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ну то з чого висновки такі?
З того, що саме ща такими висновками ви сюди прийшли. Ви ж спецом цей срач влаштували
ТигрЛьвович• 31 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Боже, моїй також 15, майже 16. Також в три лягла, бо бойфренд в неї тусив. Спала до обіду, тепер сидить вчиться, в нас навчання давно почалося вже. Тому в неділю гульки максимум до 10. І п´ятницю і суботу дозволяю скільки захочуть. Бо по суті в них і часу іншого немає для зустрічей.
Ох эти бойфренды)))
У меня сын в 16 лет начали вместе жить с будущей женой. Неделя у них, неделя у нас
Файна_зупка• 31 августа 2025
Вона у вас ще жива? Ви б хоч швидку визвали, бо може там вже труп дитини, або вона в комі. 14 годин спить)
Лупаю цю скелю• 31 августа 2025
Ответ длямладокошкина
В вихідні будила його о 10 ранку.
14 років.
В вихідні будила його о 10 ранку.
14 років.
Тоже не понимаю этих истерик со сном. Один день не выспаться, раньше ляжет на следующий день. Если что, моим детям 13 и 18 лет. Старший весь последний год школы раньше часу ночи не ложился. Никаких негативных результатов этого я не увидела.
ТигрЛьвович• 31 августа 2025
Ответ дляСмажена полуничка
День пройшов , завтра важко буде вставати
Мою дочь сегодня заставил встать только поход в салон красоты на 9 утра. Собственно как и всю семью
Девальвация• 31 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Ох эти бойфренды)))
Та я з жахом думаю якої її батьки думки. Він майже до ранку в нас, а ще годину додому їхати. А вона до нього не те, що хлопців додому не приводила, вона і на побачення ні з ким не ходила. А зустріла його і так все швидко....
Тому проблеми автора взагалі не проблеми.
ТигрЛьвович• 31 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Да предлагайте уже ночевать. Других вариантов имхо нет
Девальвация• 31 августа 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Я не проти, якщо чесно. Але у чоловіка дах зносить. Він ніяк не може прийняти, що донька виросла. Хоча хлопець в неї хороший, відповідальний.
Україна наше все• 31 августа 2025
Кто-то получил уже внятный ответ, от чего трусит женщину? От зависти к здоровому подростковому сну? От воспоминаний, как она в этом возрасте в селе уже перебирала тонну картошки и готовилась к вечерней дойке?