я Кукарача• 31 августа в 17:23
Допомога в Німеччині - планують скоротити?
Пишуть що, будуть відмовляти в допомозі. живу в Німеччині, мова ніяк не дається. Що робити? Повертатися не хочу, війна(((
Тантрический кекс• 31 августа в 17:25
Вы живёте в германии и при этом спрашиваете тех кто в Украине
Великий сатирик• 31 августа в 17:25
Не, они ж лохи. Оставили бы реально нуждающимся, а то содержат всех подряд. Жалко из налогоплательщиков. Автор, без языка можно идти работать на физическую работу или неквалифицированную
Борисфенка• 31 августа в 17:27
До березня 2027 року ніяких змін не буде. А що далі - знає хіба сам Бог
Живіть собі, житло є, на хліб є, що вам ще треба?
я Кукарача
• 31 августа в 17:27
Ответ дляБорисфенка
Значить війна ще до 27 року
Тантрический кекс• 31 августа в 17:28
Польшу, с отменой помощи уже обсудили, сейчас тролли перекинулись на германию
Борисфенка• 31 августа в 17:28
Ответ дляя Кукарача
Значить війна ще до 27 року
Війна може і завтра закінчитися, а захист є до 2027 року.
Ви переживаєте, що повоювати не встигнете? Тоді поспішайте.
Неваляшкина• 31 августа в 17:29
Ответ дляя Кукарача
Значить війна ще до 27 року
Не хвилюйтеся, я думаю, продовжать ще, щось придумають, насильно вас не відправлять додому у війну, а от після війни 🤷🏻♀️
КлавдіяЧерепиця• 31 августа в 17:30
Сейчас еще вырвавшиеся в Европу попрут, так и вовсе сократят до минимума помощь. Всех не прокормят
Кумедний ґудзик• 31 августа в 17:30
Країна тільки планує посилити санкції , скорочувати допомогу у разі відмови від роботи, повторна відмова може призвести до втрати допомоги. Нормальна політика в нас також якщо в центрі зайнятості відмовитись декілька разів від вакансії знімають виплати по безробіттю.
Бабка_в_кедах• 31 августа в 17:30
Автор , вы совсем ленивая . Родители 65 лет выучили , папа работу нашел
Тантрический кекс• 31 августа в 17:31
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Откуда вырвавшиеся?
Борисфенка• 31 августа в 17:31
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Вона і так на мінімумі. От тільки ´європейські мінімуми таки непогані.
Борисфенка• 31 августа в 17:32
Ответ дляКумедний ґудзик
Знімають 30% виплат. Це найстрашніша кара.
Оце так цабе• 31 августа в 17:34
Ответ дляНеваляшкина
Чому не дається? Німецька - порівняно проста мова
Порівняно з чим?
Ви її вчили?
Англійська - дитяча забавка порівняно з німецькою.
Ви її вчили?
Неваляшкина• 31 августа в 17:36
Ответ дляОце так цабе
Порівняно з чим?
Ви її вчили?
Звичайно.
Капитошечка• 31 августа в 17:39
Ответ дляя Кукарача
Значить війна ще до 27 року
Сфига Вам!!!!!! Повиїзжали ледарі і бояться, що війна закінчиться
Galina_vinsport• 31 августа в 17:39
Нет, не собираются уменьшать. Просто после двух отказов от предложенной работы снизят пособие на 30%, вместо 10%, как было ранее.
Khmelnichanka• 31 августа в 17:42
Навіть якщо і скоротять, то на 100 євро десь, тобто, люди все одно зможуть нормально жити.
Особисто я не дуже розумію логіку того, що скорочення торкнеться лише новоприбулих (логічніше було би навпаки, а справедливо, як на мене, щоб розмір був однаковим для всіх українців).
Але моєї думки ніхто не питає, буде так, як вирішить уряд Німеччини ))))
Кумедний ґудзик• 31 августа в 17:42
Ответ дляБорисфенка
Написано що повторна відмова від робити призведе до припинення виплат.
ШобВам_КакНам• 31 августа в 17:45
В конце ноября примут или не примут закон о продлении защиты и сократят пособия, как для всех беженцев
Оце так цабе• 31 августа в 17:45
Ответ дляКумедний ґудзик
Та брали б так на роботу, як тут пишуть в інтернеті. Я знаю одну тільки людину, яка дійсно через джоб центр знайшла роботу. Всі інші самі шукали, переважно через фірми посередники.
ШобВам_КакНам• 31 августа в 17:47
Ответ дляБорисфенка
Нет защиты до 27 года. Есть только до 26
Борисфенка• 31 августа в 17:47
Ответ дляКумедний ґудзик
Де написано, на паркані?
Там є безліч нюансів, але мені влом пояснювати, лежу в лікарні після операції і настрій так собі.
Бездомних і голодних в Німеччині нема. Жодного.
Борисфенка• 31 августа в 17:48
Ответ дляШобВам_КакНам
Є, Євросоюз проголосував. Тепер кожна країна продовжує, як схоче - німці по року, поляки по пів-року.