я Кукарача• 31 августа в 17:23
Допомога в Німеччині - планують скоротити?
Пишуть що, будуть відмовляти в допомозі. живу в Німеччині, мова ніяк не дається. Що робити? Повертатися не хочу, війна(((
Khmelnichanka• 31 августа в 18:15
Ответ дляSeehund
Моей знакомой сняли выплаты, ей пришлось переехать у мужчине, не за что было платить аренду. Причина - из-за аллергии пришлось уволиться с работы.
Ну так ее обратно же должен был принять ДЦ, если работала меньше года. А если больше, то Биржа Труда. Максимум - это побыть 3 месяца без выплат, если ушла по собственному желанию. Разве не так?
Оце так цабе• 31 августа в 18:18
Ответ дляКу ка ку ка ку
Если отработать меньше 1 года, то не будет никаких выплат. Если уволиться самостоятельно, то 3 месяца не будут платить.
То не буде арбайтлосгельд, але бюргергельд буде!
Борисфенка• 31 августа в 18:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Ті хто з окупованих впевнені що їх без проблем переведуть на статус біженців і залишать в країні, вони ще не знають що в деяких країнах єс готові заплатити грошову допомогу на облаштування їх в себе на батьківщині аби тільки не залишились.
Їх переведуть в статус біженців. ЄС не буде платити Раші.
Борисфенка• 31 августа в 18:24
Ответ дляМочалкин блюз
а в Польше тоже защита до 2027 года должна быть?
Так, Польща це також ЄС. І всі їх крики по новинах - то лише галдьож.
Мочалкин блюз• 31 августа в 18:24
Ответ дляБорисфенка
спасибо
АБВГДэшница• 31 августа в 18:25
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор , вы совсем ленивая . Родители 65 лет выучили , папа работу нашел
Тут таких очень много к сожалению(( так стыдно за наших людей. А как ехали со словами ’українці роботяща нація’. Показали себя
Слоник-тоник• 31 августа в 18:25
Ответ дляТантрический кекс
Вы живёте в германии и при этом спрашиваете тех кто в Украине
Так мова ж не дається. Де ще питати
Борисфенка• 31 августа в 18:25
Ответ длявсемВсёИмного
Вы о беженцах бездомных или о жителях страны?
Я про всіх, хто легально перебуває в Німеччині. І про громадян, і про біженців, і про тимчасово прийнятих.
Слоник-тоник• 31 августа в 18:27
Ответ дляБорисфенка
Війна може і завтра закінчитися, а захист є до 2027 року.
Ви переживаєте, що повоювати не встигнете? Тоді поспішайте.
Так якщо завтра закінчиться війна. То післязавтра захист знімуть
Борисфенка• 31 августа в 18:28
Ответ дляSeehund
Бо в німецьких законах без пляшки не розібратися. Вона зробила, як легше, переїхала до німця. А могла б побігати пару місяців з паперами і отримати виплати.
Борисфенка• 31 августа в 18:29
Ответ дляСлоник-тоник
Рік дадуть на виїзд.
Оце так цабе• 31 августа в 18:33
Ответ дляSeehund
До речі, дострокове розірвання договору оренди житла це квест поважче, ніж бюргергельд оформити.
Не вийде просто взяти і переїхати до бойфренда, тому бреше вам подруга.
Пусин Кукин• 31 августа в 18:38
Ответ дляКумедний ґудзик
Країна тільки планує посилити санкції , скорочувати допомогу у разі відмови від роботи, повторна відмова може призвести до втрати допомоги. Нормальна політика в нас також якщо в центрі зайнятості відмовитись декілька разів від вакансії знімають виплати по безробіттю.
наші центри зайнятості справжні адище!
Астановитесь• 31 августа в 18:38
Ответ дляБабка_в_кедах
А кем папа работает?
Борисфенка• 31 августа в 18:40
Ответ дляОце так цабе
Та вийде, просто завдаток не повертають. Але вона навряд чи знала, як його повернути, тому плюнула і залишила як є.
Khmelnichanka• 31 августа в 18:42
Ответ дляБорисфенка
Як яка в кого угода. В багатьох випадках - кауціон окремо утримують, до орендноі плати він стосунку не має. А за оренду ще за 3 місяці можуть стягнути навіть в судовому порядку.
Бабка-байкерша• 31 августа в 18:43
Всех трутней домой надо или на работу, оставить только парней 17/18 и из оккупированных городов людей
Кумедний ґудзик• 31 августа в 18:46
Ответ дляБорисфенка
А чому ЄС повинна платити раші, їм запропонують повернутися на неокуповані території, навіть дадуть фінансову допомогу на облаштування життя.
Оце так цабе• 31 августа в 18:47
Ответ дляБорисфенка
Як вийде? Завдаток не покриє три місяці оренди. Зазвичай їх саме три для попередження про розірвання. І рахуються вони з першого числа наступного місяця, тобто по факту це 4 вийде.
Кауціон і орендна плата то окремі ’котли’. Кауціон повертають протягом року після виїзду, а за несвоєчасну сплату оренди манунг прийде зразу, через декілька днів після прострочки.
А я кумедна• 31 августа в 18:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Khmelnichanka• 31 августа в 18:49
Ответ дляА я кумедна
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Наші порадниці є скрізь, як виявляється )))))
А я кумедна• 31 августа в 18:49
Ответ дляKhmelnichanka
На голову не натянешь, такое пишут...
Кумедний ґудзик• 31 августа в 18:53
Ответ дляА я кумедна
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Цікавилась у адвоката з питань міграції
Борисфенка• 31 августа в 18:57
Ответ дляОце так цабе
Потім вони довго перераховують і одне другим перекривають.
Кумедний ґудзик• 31 августа в 18:58
Ответ дляА я кумедна
На голову не натянешь, такое пишут...
А ви особисто стикались з цим питання, от як прийде час тоді ви ознайомитесь по яким причим люди отримують статус біженця в різних країнах.
Khmelnichanka• 31 августа в 18:58
Ответ дляКумедний ґудзик
Цікавилась у адвоката з питань міграції
Ці адвокати зараз ще не можуть знати все достеменно, бо навіть вдада точно ще нічого не знає.
Адвокати можуть лише давати припущення, виходячи зі своїх знань, досвіду, і часто - виходячи з особистої суб’єктивної точки зору і ставлення до конкретного клієнта :)
Кумедний ґудзик• 31 августа в 19:03
Ответ дляKhmelnichanka
Питання щодо отримання біженства вже вивчені на прикладі інших народів і наразі немає закона що українці після тимчасового захисту зможуть перейти в статус біженців.
Khmelnichanka• 31 августа в 19:29
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну от я була в декількох фахівців.
Мене цікавили питання можливості або біженства або гуманітарного параграфу (для своїх дорослих дітей). Ми не з окупованої тер-її, але про окуповану я питала теж (для знайомих).
Так ось: відповіді в усіх фахівців були протилежними: від категоричного ’ні до ’окупованих точно залишать’. А один сказав, що достеменної інформаціїї не надасть ще ніхто, ще зарано, але урядом розробляються механізми, щоб після закінчення ТЗ люди мали змогу змінити параграф, і що умови переходу будуть набагато лояльнішими, ніж то було раніше. Але наскільки лояльнішими, і кого саме во5и стосуватимуться - наразі ще не знає ніхто. Всі просто з розумним виглядом озвучують власне бачення :)