я Кукарача• 31 августа 2025
Допомога в Німеччині - планують скоротити?
Пишуть що, будуть відмовляти в допомозі. живу в Німеччині, мова ніяк не дається. Що робити? Повертатися не хочу, війна(((
Khmelnichanka• 31 августа 2025
Ответ дляSeehund
Моей знакомой сняли выплаты, ей пришлось переехать у мужчине, не за что было платить аренду. Причина - из-за аллергии пришлось уволиться с работы.
Ну так ее обратно же должен был принять ДЦ, если работала меньше года. А если больше, то Биржа Труда. Максимум - это побыть 3 месяца без выплат, если ушла по собственному желанию. Разве не так?
Оце так цабе• 31 августа 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Если отработать меньше 1 года, то не будет никаких выплат. Если уволиться самостоятельно, то 3 месяца не будут платить.
То не буде арбайтлосгельд, але бюргергельд буде!
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ті хто з окупованих впевнені що їх без проблем переведуть на статус біженців і залишать в країні, вони ще не знають що в деяких країнах єс готові заплатити грошову допомогу на облаштування їх в себе на батьківщині аби тільки не залишились.
Їх переведуть в статус біженців. ЄС не буде платити Раші.
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляМочалкин блюз
а в Польше тоже защита до 2027 года должна быть?
Так, Польща це також ЄС. І всі їх крики по новинах - то лише галдьож.
Мочалкин блюз• 31 августа 2025
Ответ дляБорисфенка
спасибо
АБВГДэшница• 31 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор , вы совсем ленивая . Родители 65 лет выучили , папа работу нашел
Тут таких очень много к сожалению(( так стыдно за наших людей. А как ехали со словами ’українці роботяща нація’. Показали себя
Слоник-тоник• 31 августа 2025
Ответ дляТантрический кекс
Вы живёте в германии и при этом спрашиваете тех кто в Украине
Так мова ж не дається. Де ще питати
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Вы о беженцах бездомных или о жителях страны?
Я про всіх, хто легально перебуває в Німеччині. І про громадян, і про біженців, і про тимчасово прийнятих.
Слоник-тоник• 31 августа 2025
Ответ дляБорисфенка
Війна може і завтра закінчитися, а захист є до 2027 року.
Ви переживаєте, що повоювати не встигнете? Тоді поспішайте.
Так якщо завтра закінчиться війна. То післязавтра захист знімуть
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляSeehund
Бо в німецьких законах без пляшки не розібратися. Вона зробила, як легше, переїхала до німця. А могла б побігати пару місяців з паперами і отримати виплати.
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Рік дадуть на виїзд.
Оце так цабе• 31 августа 2025
Ответ дляSeehund
До речі, дострокове розірвання договору оренди житла це квест поважче, ніж бюргергельд оформити.
Не вийде просто взяти і переїхати до бойфренда, тому бреше вам подруга.
Пусин Кукин• 31 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Країна тільки планує посилити санкції , скорочувати допомогу у разі відмови від роботи, повторна відмова може призвести до втрати допомоги. Нормальна політика в нас також якщо в центрі зайнятості відмовитись декілька разів від вакансії знімають виплати по безробіттю.
наші центри зайнятості справжні адище!
Астановитесь• 31 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А кем папа работает?
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляОце так цабе
Та вийде, просто завдаток не повертають. Але вона навряд чи знала, як його повернути, тому плюнула і залишила як є.
Khmelnichanka• 31 августа 2025
Ответ дляБорисфенка
Як яка в кого угода. В багатьох випадках - кауціон окремо утримують, до орендноі плати він стосунку не має. А за оренду ще за 3 місяці можуть стягнути навіть в судовому порядку.
Бабка-байкерша• 31 августа 2025
Всех трутней домой надо или на работу, оставить только парней 17/18 и из оккупированных городов людей
Кумедний ґудзик• 31 августа 2025
Ответ дляБорисфенка
А чому ЄС повинна платити раші, їм запропонують повернутися на неокуповані території, навіть дадуть фінансову допомогу на облаштування життя.
Оце так цабе• 31 августа 2025
Ответ дляБорисфенка
Як вийде? Завдаток не покриє три місяці оренди. Зазвичай їх саме три для попередження про розірвання. І рахуються вони з першого числа наступного місяця, тобто по факту це 4 вийде.
Кауціон і орендна плата то окремі ’котли’. Кауціон повертають протягом року після виїзду, а за несвоєчасну сплату оренди манунг прийде зразу, через декілька днів після прострочки.
А я кумедна• 31 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Khmelnichanka• 31 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Наші порадниці є скрізь, як виявляється )))))
А я кумедна• 31 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
На голову не натянешь, такое пишут...
Кумедний ґудзик• 31 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Откуда у вас эта информация?
Вы в совете ЕС заседаете
Цікавилась у адвоката з питань міграції
Борисфенка• 31 августа 2025
Ответ дляОце так цабе
Потім вони довго перераховують і одне другим перекривають.
Кумедний ґудзик• 31 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
На голову не натянешь, такое пишут...
А ви особисто стикались з цим питання, от як прийде час тоді ви ознайомитесь по яким причим люди отримують статус біженця в різних країнах.
Khmelnichanka• 31 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Цікавилась у адвоката з питань міграції
Ці адвокати зараз ще не можуть знати все достеменно, бо навіть вдада точно ще нічого не знає.
Адвокати можуть лише давати припущення, виходячи зі своїх знань, досвіду, і часто - виходячи з особистої суб’єктивної точки зору і ставлення до конкретного клієнта :)
Кумедний ґудзик• 31 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Питання щодо отримання біженства вже вивчені на прикладі інших народів і наразі немає закона що українці після тимчасового захисту зможуть перейти в статус біженців.
Khmelnichanka• 31 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну от я була в декількох фахівців.
Мене цікавили питання можливості або біженства або гуманітарного параграфу (для своїх дорослих дітей). Ми не з окупованої тер-її, але про окуповану я питала теж (для знайомих).
Так ось: відповіді в усіх фахівців були протилежними: від категоричного ’ні до ’окупованих точно залишать’. А один сказав, що достеменної інформаціїї не надасть ще ніхто, ще зарано, але урядом розробляються механізми, щоб після закінчення ТЗ люди мали змогу змінити параграф, і що умови переходу будуть набагато лояльнішими, ніж то було раніше. Але наскільки лояльнішими, і кого саме во5и стосуватимуться - наразі ще не знає ніхто. Всі просто з розумним виглядом озвучують власне бачення :)