Ms. При теле• 13 августа в 10:27
Мені взагалі однаково чи повернуться люди, що обрали інший шлях
От чесно. Чому хтось вважає що ми тут заздримо біженцям. Ні. Це важкий шлях. Да. Мені не зрозуміло як можна не сумувати за своєю землею, мені не зрозуміло як можна втратити все і продовжувати спілкуватися мовою росії. Але мені не зрозуміло як можна жити тут під обстрілами і перейматися за виплати у Німеччині, мені не зрозуміло як можна жити тут і не розуміти що війна не закінчиться через рішення трампа бо хуйло плювати на всі рішення.
Не розумію людей за кордоном, що не планують повертатися, але сидять на українських ресурсах. Не зрозуміло як можна думати що "я маю віддати чоловіка" - проживши тут три роки за рахунок тих хто дружин не питав, а пішов захищати вас і ваших чоловіків. І не соромитися видавати на гора оці роздуми тут - де є рідні діючих військовослужбовців. Всім страшно за рідних. Але ви живете своє найкраще життя завдяки тим, хто "віддав"
І до речі. Адміністрація Кідстаф. Переведіть вже сайт українською.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 августа в 10:29
Ви прям як Шевченко, тільки трошки навпаки
’Мені однаково, чи буду...’
Ондатрова шуба• 13 августа в 10:30
Я долго бежала за вами, чтобы сказать вам как вы мне безразличны
Я натуралка• 13 августа в 10:30
«Три дня я гналась за вами, чтобы сказать, как вы мне безразличны» (с)
Ну может хватит сегодня?
Душа компанії• 13 августа в 10:30
а мне не все равно
пошли они
говорят, что у Украины нет будущего, а этого будущего из-за них и нет
из-за них кадровый голод, демографический кризис и тд
ну и не возвращайтесь тогда
недавно ехала в купе из Львова в Запорожье – все соседки ехали из-за границы
столько нытья наслушалась про Украину, чуть уши не завяли, чего приехали, спрашивается??
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
Ms. При теле
• 13 августа в 10:31
Ответ дляdulenok
и поэтому вы написали этот опус....потому что вам все равно
Бо ці срачі розколюють і так людей що виснажені. А нормальні люди виснажені на четвертий рік.
Ну пофіг більшості адекватних людей на тих хто поїхав. Кожен виживає як може. Той хто готовий їхати - може це зробити хоч завтра.
Саджу все зарання• 13 августа в 10:31
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
’Мені однаково, чи буду...’
Ех, ви була перша - я те саме хотіла написати ))
Без Баяна• 13 августа в 10:31
Я та сама за кордоном. І я вам скажу що всі ті теми останніх днів від виїхавших - тролячі. Задля срачу
Я натуралка• 13 августа в 10:31
Ответ дляMs. При теле
Так а зачем вы поднимаете очередной срач?
Я натуралка• 13 августа в 10:32
Ответ дляБез Баяна
Та то ж ясен пень.
Как по заказу.
Ms. При теле
• 13 августа в 10:32
Ответ дляДуша компанії
а мне не все равно
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
А це психологічний виверт. Бо поїхали і самім треба знайти виправдання. Хоча знаєте. Люди з кордону Дніпропетровської починають зараз ви´їжджати бо фронт став зовсім близько. І я не буду засуджувати людину, що їде рятуючи своє життя
Без Баяна• 13 августа в 10:33
Ответ дляЯ натуралка
Та то ж ясен пень.
Как по заказу.
Провокативно написаны и по шаблонам. Вопрос: зачем? Мне никогда этого не понять
АБВГДейка• 13 августа в 10:33
Ответ дляДуша компанії
а мне не все равно
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
Тут про ’нет будущего ’ пишут как раз местные.
Khmelnichanka• 13 августа в 10:33
Ответ дляБез Баяна
+100000
Потішаюся• 13 августа в 10:34
А представляете , есть семьи где некому воевать. Одни дочки мужа нет или мужу почти 60 и здоровья нет. Я так понимаю они тоже скоро изгоями будут . Все кто не дотичний до фронту - второй сорт у нас
Попа как у Кардашьян• 13 августа в 10:34
Ответ дляdulenok
автор пише, що їй всеодно чи повернуться вони, але не всеодно на інше.
Душа компанії• 13 августа в 10:34
Ответ дляMs. При теле
так вопрос куда выезжать
одно дело на запад страны, другое дело «беженцем» в исландию или канаду
ну разве это беженство?
Тріль!• 13 августа в 10:35
Ответ дляБез Баяна
Теми може й тролячі, але насправді все так і є.
У мене по татовій лінії вся родина з Маріуполя. Всі на рашці, не все так однозначно. Нема родини...
З маминого боку (Тернопільщина, глухі села)-біженствують переважно в Штатах. Останні тижні таке несуть, що на голову не налазить...воюйте, до кордонів 91, ми ще трохи хочемо тут побути, щоб діти школу закінчили, англійську вивчили, якогось нового американчика народити вспіти. Пипець, нема родини....
Сірничок• 13 августа в 10:36
А мне не все равно я твердо скажу, я не хочу что бы они возвращались, те кто был вынужденно уехать т к потерял всё жилье, работу, из оккупированных и прифронтовых областей, я за них. А кто посдавал свои квартиры или от того что увидел лазейку как на халяву выехать, то пусть там и сидят, нафиг они тут не нужны и квартиры их отдать новым переселенцам.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа в 10:37
если они хотят возвращаться, пусть думают, как они помогут государству отстроить города, заводы и дороги.
думаю, что возвращение сюда будет платным.
Без Баяна• 13 августа в 10:37
Ответ дляТріль!
Я вас розумію. Розкол в суспільстві просто дикий. Повертатися справді ніхто не хоче. Просто нісенітницю несуть із-за низького інтелекту. Не звертайте уваги
Потішаюся• 13 августа в 10:38
Ответ дляДуша компанії
а мне не все равно
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
пошли они
ну и не возвращайтесь тогда
А представляете , есть которые работают онлайн на Украину , а сидят и тратят там деньги. Беженцы которые там работают или на пособиях хоть не украинские деньги тратят. Знаю таких онлайщиков : это преподаватель из юрки, школ где онлайн , держслужбовець из Бучи , мотается раз в месяц , типо она на работе.
Докладальниця• 13 августа в 10:38
Найсмішніше, що автор тієї теми писала два роки тому що її чоловік готовий їхати на нуль як мобілізують, що ми скоро відвоюємо купу наших територій. А тепер хто всрався - біженці)
КошкинДом• 13 августа в 10:38
Ответ дляСірничок
Полностью поддерживаю!!!
Мои мысли - слово в слово!
Людям фронтовых областей, и те города которые регулярно обстреливают ( Запорожье, Николаев, Харьков) - к ним вопросов нет.
А все остальные, свалившие на халяву и пособия - я б вообще закрыла б возможность вернутся в Украину и все что с ней связано.
Мои мысли - слово в слово!
Не пириживай• 13 августа в 10:39
Ви намагаєтесь пояснити складні речі людям, яким вони не цікаві, вони не можуть зрозуміти вами написане. Так, хай не вертаються, раз не хочуть, толку з них не буде все одно. Єдина проблема - не всі з них зможуть отримати нове громадянство і приїдуть назад примусово. І будуть тут нити ’вєчно надуте, вєчно недовольне’.