я Кукарача• 31 августа в 17:23
Допомога в Німеччині - планують скоротити?
Пишуть що, будуть відмовляти в допомозі. живу в Німеччині, мова ніяк не дається. Що робити? Повертатися не хочу, війна(((
Тантрический кекс• 31 августа в 19:34
Ответ дляKhmelnichanka
Ну от я була в декількох фахівців.
Мене цікавили питання можливості або біженства або гуманітарного параграфу (для своїх дорослих дітей). Ми не з окупованої тер-її, але про окуповану я питала теж (для знайомих).
Так ось: відповіді в усіх фахівців були протилежними: від категоричного ’ні до ’окупованих точно залишать’. А один сказав, що достеменної інформаціїї не надасть ще ніхто, ще зарано, але урядом розробляються механізми, щоб після закінчення ТЗ люди мали змогу змінити параграф, і що умови переходу будуть набагато лояльнішими, ніж то було раніше. Але наскільки лояльнішими, і кого саме во5и стосуватимуться - наразі ще не знає ніхто. Всі просто з розумним виглядом озвучують власне бачення :)
Так оно и есть
Кумедний ґудзик• 31 августа в 19:51
Ответ дляKhmelnichanka
Ну от я була в декількох фахівців.
Все вірно ви пишите, на сьогоднішній день немає гарантії що людей переведуть на статус біженців, але багато хто вже зараз впевнений що так і буде.
Khmelnichanka• 31 августа в 19:54
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну, деякі переконані, що залишать абсолютно всіх і скрізь, бо всі країни мріють отримати наш генофонд )))))).
Лепешечка• 31 августа в 21:09
Ответ дляя Кукарача
Значить війна ще до 27 року
Це означає що захист до 27 року, а не війна.
Цвірінь• 31 августа в 21:21
Ответ дляKhmelnichanka
Навіть якщо і скоротять, то на 100 євро десь, тобто, люди все одно зможуть нормально жити.
Особисто я не дуже розумію логіку того, що скорочення торкнеться лише новоприбулих (логічніше було би навпаки, а справедливо, як на мене, щоб розмір був однаковим для всіх українців).
Але моєї думки ніхто не питає, буде так, як вирішить уряд Німеччини ))))
Скоротити тим, хто давно сидить на виплатах було б більше логічно
Повітруля• 31 августа в 21:22
Ответ дляKhmelnichanka
Ну от я була в декількох фахівців.
Они, похоже, на все согласны, лижбы война продолжалась в Украине.
Швидка Настя• 31 августа в 22:37
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор , вы совсем ленивая . Родители 65 лет выучили , папа работу нашел
Какие у Вас родители умнички!!!
Можно уточнить, родители с первого раза экзамен сдали? У явились на интенсивном курсе? С немецким до этого сталкивались? Другой иностранный язык знают?
Библиотекарь• 07 сентября в 18:49
Ответ дляБензопирен
Мерц осьо на партійному з´їзді сказав що німецька соціальна система не може далі існувати в такому вигляді і ми маємо приймати болісні рішення. Ще пощастило тим хто не хоче працювати і живе при цьому в депресивних районах східної Німеччини - тут тупо не а куди послати на роботу. А вам не пощастило - у вас там роботи хоч жопою жуй в радіусі 50 км. Два рази відмовитесь і знімуть виплати на 3 місяці.
Шо ви таке кажете. Дайте время на раскачку
Бензопирен• 07 сентября в 19:14
Ответ дляБиблиотекарь
А що вас привело в тему якій вже тиждень?
Бойцовская• 13 сентября в 22:33
Ответ дляАБВГДэшница
Тут таких очень много к сожалению(( так стыдно за наших людей. А как ехали со словами ’українці роботяща нація’. Показали себя
Не наши показали себя ,а сама Германия виновата !Если на пособии выгоднее человеку сидеть .Выйдя на работу те же деньги на руки и физически адский труд ,так как наших будут туда ,где Немцы не хотят работать .В других странах ЕС были программы ,которые со временем сворачивали и привлекали ,давали выплаты только работающим .У людей был стимул .
АБВГДэшница• 14 сентября в 09:26
Ответ дляБойцовская
Та понятно) Германия сама еще и виновата. Вы себя слышите?
Я работаю если что, подруги тоже. Ну а кому-то да, Германия виновата что посадила на шею