Козюб• 31 августа 2025

Додаток будильника з функцією автовимкнення

Дуже потрібен будильник який би дзвонив декілька секунд і сам би вимикався без необхідності фізичного торкання екрану. Може хтось користується, порадьте будь ласка, буду дуже вдячна.
мегамоСГ• 31 августа 2025
Тоді ви можете не прокинутись
Тётушка Лошадь• 31 августа 2025
может часы вам подойдут?
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Тоді ви можете не прокинутись
Я і так можу не прокинутись. А так я хоч буду знати котра година через сон.
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
может часы вам подойдут?
Які саме?
Тётушка Лошадь• 31 августа 2025
Ответ дляКозюб
Які саме?
вы скажите нормально что вам надо - попробуем помочь
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я все і так сказала в оп-пості. Потрібен або додаток або що завгодно щоб можна було поставити прозвон на певний час, буквально декілька секунд і щоб само вимикалося.
Тётушка Лошадь• 31 августа 2025
Ответ дляКозюб
для чего это действие?
тем более что можете не проснуться и оно особо вам не надо?
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
для чего это действие?
Якщо не в змозі допомогти, навіщо вам ці подробиці. Є чіткий зрозумілий запит.
Тётушка Лошадь• 31 августа 2025
Ответ дляКозюб
та ради бога
не хорошего вечера вам
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
та ради бога
не хорошего вечера вам
І є ж такі. Аби ’какнуть’.
Мандолина Бу• 31 августа 2025
у мене в будильнику опція ’вимикати будильник через’ має найменше значення 1 хвилина-це 60 секунд, підходить під ’декілька’?
автор Козюб • 31 августа 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ні, не дуже. Якщо тільки дуже тихо.
Я так розумію, я не знайду того чого шукаю, мені потрібен просто будь який прилад котрий би дзвонив в заданий час або голосом би повідомляв що вже 18:00 година, ну типу як радянське радіо. Коли дуже втомлююся вдень і лягаю відпочити, то не хочеться оце рукою тягнуться за телефоном щоб вимкнути той будильник, а котра година знати потрібно.