Кукарикуууууу• 31 августа 2025
Рис чи гречка? Що оберете?
Грибной_Дождик• 31 августа 2025
Гречку, рис не люблю, признаю его только в голубцах или фарш. перце
Лялька в колисці• 31 августа 2025
З овочами рис, з мʼясом гречку
Не люблю, їм рис чи гречку дуже рідко
Повітруля• 31 августа 2025
В суп гречку, до м´яса також, з яйцем дуже дуже люблю рис. А роли з чим крутити, теж з гречкою?
Твердая валюта• 31 августа 2025
Сьогодні був булгур. Але гречка і рис також присутні в раціоні. Ще ячневу крупу інколи варю.
Атятя_тётя• 31 августа 2025
Рис. Лично я одинаково пофигистично отношусь к ним, но дети любят плов)
Забрала і не сказала• 31 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Рис, хочу голубців тепер
Треба перців наробити.