Сама не знаю• 31 августа 2025
Какой будет зима 2025 - 2026? Ваши мнения…
Новорічна пальма• 31 августа 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Каждый год одно и то же: вам пизд@, это самая тяжелая осень/зима/лето/весна! Готовьтесь! Как будет - так будет. Экофло, йод и гречку мы уже купили 🤣что там еще придумают?
А туалетную бумагу забыли? Ну вот для таких и пишут
Єдина Країна• 31 августа 2025
Ответ дляБубль Гум)
Добрий вечір! Комуналку підвищили ще в червні) А на електрику ще минулого року))
На що підвищили ще в червні?
забиякина• 31 августа 2025
Ответ дляEllo
Финансово тяжелой будет уж точно тарифы на комуналку повысят,а это само собой потянет рост цен на все. Сейчас погано, ну а будет еще хуже. Но нам будут втирать что вот-вот еще чуть-чуть надо потерпеть и все будет потужно.
До кінця опалювального сезону не підвищать.
Так що не старайся.
Бубль Гум)• 31 августа 2025
Ответ длязабиякина
Так що не старайся.
Так до кінця воєнного стану не піднімуть, на газ, опалення і гарячу воду.
Комуналку (прибудинкова) підняли, в Києві точно, але сумніваюся, що це вплинуло на загальні ціни в Полтаві, приміром), як написано у Ello
Борщик• 31 августа 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
В прошлом году тоже пугали,свет не отключали даже
Тоже сегодня об этом всем говорю. В прошлом году наши нагнетали, а рашисты и не стреляли по э/э.
Бубль Гум)• 31 августа 2025
Ответ дляБорщик
Дивні люди, вони досі намагаються нас, українців, залякати)))
Котомафия• 31 августа 2025
Хотілось би надіятись на краще
Але враховуючи куди цілились минулих дві атаки...все схоже що з світлом будуть проблеми(
Навіть не хочу про це думати...немає світла-немає норм з.п..
Бла бла бла• 31 августа 2025
А фіг його зна яка зима буде. Я тут почала дивитися що дитині купувати, який одяг треба... а нічого не треба. Не знаю, що я курила або читала минулого року, але зимових курток 4 на цей рік
Демісезониих - 3. Вітровку знайшла одну. Взуття зимове є (2 пари) чесно, не знаю і не пам´ятаю в якому це угарі купувала дитині на рік вперед
Значит надо• 31 августа 2025
Ответ дляеліт
Потужно про нормальну написали в темноті холоді під обстрілами, чи може ви за кордоном
Нет. Днепр. Не выезжали.
Отопление когда нет без света не отключают, в квартире всегда жарко.
Плита газовая. Эко фло мощное купили.
Синди Кроуфорд• 01 сентября 2025
Ответ дляБла бла бла
классно вам) моя из всего выросла абсолютно, надо все покупать от трусов до пальто зимнего и шапки 🙈
Цікавий писочок• 01 сентября 2025
Для простых украинцев будет катастрофическая, голод. Для чиновников, просто холодная погода.