Шалена красуня• 01 сентября в 06:08
Відпочили в вихідні
Зібралися ми на природу з 3 годин до 8 вечора.
Жіночка одна з синами 10 та 2 роки
Інша з сином 3 роки
І я з дочкою 11 років.
Я купила велику піцу, велику упаковку чіпсів, 4 літра газованої води та булочки для хотдогів взяла.
Інші мами взяли пачку сосисків, кетчуп майонез та полуницю з черешнею. Найменшому суху суміш (якась каша що розводиться водою)
Це ми так вирішити взяти кожен що може щоб поїхати на природу.
Це так нормально, чи я чогось не розумію... як так можна з дітьми їхати на пів дня природу?
Жіночка одна з синами 10 та 2 роки
Інша з сином 3 роки
І я з дочкою 11 років.
Трільчиха• 01 сентября в 08:58
Ответ дляШалена красуня
Так діти різні і різні ситуації. Ось я і не розумію, якщо наступного разу з ними їхати мені також брати тільки фрукти, і для своєї щось перекусити?
Ті діти, що 2 і 3 роки їли чіпси?
Бува і таке• 01 сентября в 09:37
Ответ дляПліснявілий сир
Та 5 часов это немного. Кормите перед выходом. Не у всех ассоциация «природа = жратва»
Это типа не у всех на свежем воздухе аппетит?
Бува і таке• 01 сентября в 09:40
Ответ дляЖерица ночи
Автор, я така сама. Якщо їдемо на пляж з сином, то обовʼязково беру бутерброди в сумку холодильник, воду, лимонад, якісь горішки чи сухарики.
Беру з запасом, щоб і іншим хоча би по бутерброду було. Після води вони всі голодні.
Сину 13.
Дети советчиц воду не пьют
Им не надо.
И не имеют аппетита на свежем воздухе
Они чинно стоят в углу природы и поэтому им ничего не хочется
Им не надо.
И не имеют аппетита на свежем воздухе
Пліснявілий сир• 01 сентября в 09:59
Ответ дляБува і таке
Вообще то не у всех. У меня нет рефлекса гуляю в парке - значит надо поесть
Сарафанное радио• 01 сентября в 11:03
Ответ дляШалена красуня
Чи зараз це нормально, що діти на природі нічого не їдять? Тільки фрукти?
Автор , у нас такое еды точно нет детям .
Крынж здоровью
Сарафанное радио• 01 сентября в 11:04
Ответ дляШалена красуня
Я не возмущаюсь, я просто не розуміла як можна так їхати на пів дня з дітьми з фруктами для них.
Прочитала відповіді, зрозуміла, це в мене інше вихоховання та менталітет.
ну с такимим набором-фрукты лучше