Та_шо_ж_таке• 01 сентября в 10:13
Єгипет у жовтні
Планую бути з дітьми. Попросила, щоб без вітру були місця. Турагент кидає пропозиції і шарма і хургади. Але ж наче в Хургаді вже будуть вітри, правильно?
По цінам думала буде адекватніше ніж травень -вересень, але ні.
Ясамаякрасивая)• 01 сентября в 10:15
Наскільки я памʼятаю, в жовтні у них прям сезон, тому так, дорого. Вже немає 400$ тиждень на двох 5*
Ясамаякрасивая)• 01 сентября в 10:16
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А коли вітри починаються?
В агента питайте, вона має знати усі нюанси
Диверсификация• 01 сентября в 10:16
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А коли вітри починаються?
В тому році були теж в жовтні в Шармі. Було прекрасно
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 10:17
Ответ дляДиверсификация
А де, поділетесь?
Khmelnichanka• 01 сентября в 10:19
Так жовтень в Єгипті - це високий сезон, тому і ціни відповідні.
Мнні турагент якраз Хургаду в цей період рекомендувала (але я не переношу спеку).
А вітри - це вже ближче до зими наче.
Кучерявочка• 01 сентября в 10:19
Даже если будет ветер, то в октябре он теплый и никак не мешает. Были в ноябре в Хургаде и ветра не было вообще. Цены в октябре дороже так как осенние каникулы у детей.
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 10:20
Ответ дляКучерявочка
Канікули в кінці жовтня, нам пропонують на початку жовтня тури.
PORKA• 01 сентября в 10:30
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Теж плануємо начало жовтня, но дивлюсь на Марса, здається там вітра не повино бути.
Колись були в жовтні в рехані, вітер щодня, поплавати на рифі не давали.
Молчалка• 01 сентября в 10:30
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А таке раніше було, 400 дол.на двох?
Пописанная парта• 01 сентября в 10:30
Жовтень у них пік сезону. Ми були в жовтні в бухті Наама-Бей. Було класно.
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 10:32
Зрозуміла, можна вибирати і там і там. Дякую дівчата. Просто не були там вже років вісім.
Ясамаякрасивая)• 01 сентября в 10:33
Ответ дляМолчалка
А таке раніше було, 400 дол.на двох?
Ага, років десять тому😁
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 10:33
Ответ дляPORKA
Отож, а я і діти вміємо плавати, хочеться в морі наплаватись та на дивитись.
andrey_spec• 01 сентября в 10:52
В жовтні буде ще жарко. А якщо на канікулах, то ще й дорого, у під-в канікули в кінці жовтня. Якщо не самий кінець жовтня, то краще з вітром, ніж жаритися без нього.
І якщо ви не напівнегри, то довго в морі плавати без одягу складно, можна згоріти.
Пузата Хата• 01 сентября в 10:56
В жовтні починається високий сезон, ще й манго смачне єгипетське), в Шармі вітрів і не буде.
Турагенція Tourdream• 01 сентября в 12:37
Ответ дляPORKA
У Марса Аламі, також, як у Хургаді, вітри по суті є цілий рік. Тому що місцевість рівнинна, не прикрити горами та високим берегом, на відміну від Шарму.
Але коли температура повітря висока, то й вітер особливого дискомфорту не надає. Неприємні вітри - це взимку та початок весни період (особливо вітри з пустелі з песком). Але у таких бухтах, як Набк, де Рехана знаходиться, неприємності при сильному вітрі - це хвилі та закриті понтони. Тому готелі у цій бухті треба обирати уважно. До речі, і у Марса Аламі теж є готелі з довгими понтонами на риф.
Я шалунья• 01 сентября в 13:40
Жовтень - це найкращий час у Єгі. Плюс канікули. Чого б це дешево було?
Дешево буде в лютому.
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 16:06
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 16:07
Ответ дляЯ шалунья
Дешево буде в лютому.
Розмова не про дешево не дешево
Я шалунья• 01 сентября в 16:59
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Розмова не про дешево не дешево
А оце не ваші слова?
«По цінам думала буде адекватніше ніж травень -вересень, але ні»
Ні, не буде, бо оксамитовий сезон, шо вам не так?
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 19:51
Ответ дляЯ шалунья
А оце не ваші слова?
Це як констатація факту, а питання в іншому. Думайте, коли читаєте та відповідаєте.
Я шалунья• 01 сентября в 19:57
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Удалено администрацией...
Та_шо_ж_таке
• 01 сентября в 20:04
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
Я шалунья• 01 сентября в 20:40
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Удалено администрацией...
Помилка тут була лише ваша - думати, що в жовтні дешевше, а потім ще якісь «факти констатувати», яких ніколи не існувало.
Співчуваю тому нещасному агенту, якому оце мозок миють….