Надежда-8877• 01 сентября в 12:46

Чи стикалися з "ефектом скрині"?

Може це явище має іншу назву? Але суть така, якщо щось шукати у шафі, наводити порядок або займатися розхламлінням, то всі речі, які були компактно складені та утрамбовані вже не вміщається. Навіть якщо частина речей була вже викинута.
Салт• 01 сентября в 12:48
Ні, такого ніколи в мене не було. Я дуже гарно розбираю і впорядковую речі.
Lv1107• 01 сентября в 12:48
Ні, навпаки, коли викинув, вільніше стає.
Mondays Child• 01 сентября в 12:58
Я сталкивалась только с ’эффектом лишних деталей’, когда самостоятельно меняла краны во время ковида. Разобрала, почистила, собрала (с посмощью ютуба) Остались какие-то фигулины, без которых как ни странно, вода все же текла . Вызванный позже сантехник орал вголос, увидев мой ’ремонт’
Witty• 01 сентября в 13:06
Навпаки, навіть без розхламлення все акуратно складене займе менше місця. Зараз забита шафа, комод , полиці в гардеробній і на підлозі гардеробної вже вище ніж по коліно накидано. Все не доходять руки розібрати, але з досвіду знаю, що на підлозі нічого не буде, ще й пусті полиці з´являться
автор Надежда-8877 • 01 сентября в 13:14
Вже тиждень потроху перебираю дитячі речІ,іграшкии. відправила 8 посилок, бо не купляють, так віддала, аби тільки забрали..Ще треба дитину попросиити частну викинути. Але сили закінчилися на етапі ’треба все на місце поскладати’ Пішла шукати тему Аліни, бо щось схоже.
Еленка14• 01 сентября в 13:20
Здається, я зрозуміла, про що автор: це коли в тебе все складення, а ти зранку щось достаєш. І всі намагання так само акуратно покласти те назад, призводить до того, що запихується як попало і не влазе.
автор Надежда-8877 • 01 сентября в 13:29
Ответ дляЕленка14
Одна справа, коли памятаю,де воно лежить. А зовсім інша, коли приблизно здогадуюсь, де ця річ теоретично може бути. Але ще знаходиться щось, про що вже забула, то радість.
Mondays Child• 01 сентября в 13:30
Я периодически провожу ’расхламления’, смотрю всякие лайфхаки по укладке вещей, у меня куча органайзеров и вакуумных пакетов. Подруга смеется, что у меня уже ОКР на почве ’все разложить в коробочки, коробочки поставить в шкаф, а что не влезло - затянуть в вакуумный пакет и запихнуть поверх коробочек’ Наверно это потому, что у родителей всегда был ’творческий беспорядок’, на спинке стула летом можно было встретить зимние свитера, а в книжном шкафу без вести пропадали документы, положенные туда ’на минутку’