Проработник• 01 сентября в 13:05

Не вигідна співпраця

В нас з чоловіком вже 10 років точка на ринку. Продаємо б/у техніку з Європи преміум класу. Нещодавно на ринку відкрилась ще одна точка, що теж займається продажем б/у техніки, але дешевшого сегменту. Відкрила її дівчина 28 років. Разом з точкою вона відкрила і маленький магазинчик в місті. Я відразу запропонувала їй співпрацю, адже мої клієнти, що націлені на бюджетний товар я можу направляти до неї, за відсоток від продажу ну і вона теж буде мене своїх направляти. Спочатку вона мені кожного місяця платила і намагалась відправити деяких своїх клієнтів, але зараз вона в основному займається магазином, а не точкою. Мені це не сподобалось і ми припинили спілкування, клієнтів своїх я вже нікуди не відправляю. Чому люди такі невдячні?
Хома з пастою• 01 сентября в 13:07
Вы странная, это если мягко сказать 😀
Грамотний хвіст• 01 сентября в 13:07
Оце ви хитрозроблена
Будьте так ласкаві• 01 сентября в 13:07
розкажіть мені, люди, як таке дурко стільки років тримає бізнес і ще не в дупі?
все й конкуренти повинні їй кланятись і працювати над промоцією
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:07
А за что ей быть вам благодарной?
Будьте так ласкаві• 01 сентября в 13:08
Ответ дляИнста_Богиня
А за что ей быть вам благодарной?
за все
120-120-120 (не худею)• 01 сентября в 13:08
Яку зазвичай даєте гарантію на електроніку?
Крим мій• 01 сентября в 13:08
Вона вам що, зобовʼязана займатись тим чим хочете ВИ?
Може людина якось сама буде вирішувати свої справи, без вашого погодження, не думали? Ви ж їй ніхто.
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:08
Ответ дляБудьте так ласкаві
А Цитрус с Розеткой тоже должны ежемесячно башлять
автор Проработник • 01 сентября в 13:09
Ответ дляГрамотний хвіст
Оце ви хитрозроблена
Але це ж вигідна співпраця нам обом
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:09
Ответ дляПроработник
Але це ж вигідна співпраця нам обом
Ей без балласта в виде вас, гораздо лучше.
автор Проработник • 01 сентября в 13:09
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це вигідна співпраця для обох. А взагалі більше для неї, так як це нова точка і клієнтів в неї було мало
автор Проработник • 01 сентября в 13:10
Ответ для120-120-120 (не худею)
6 місяців
Грамотний хвіст• 01 сентября в 13:11
Ответ дляПроработник
Ті клієнти яким не підійшов ваш товар, автоматично ідуть до неї. А ви за це в неї ще й гроші брали. Розводили я б сказала на гроші
автор Проработник • 01 сентября в 13:11
Ответ дляКрим мій
Не зобов´язана. Але це гарне рішення створити колаборацію, ну вона зморозилась. Видно відразу, що людина не досвідчена в цій сфері
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:11
Ответ дляПроработник
Так в чем проблема? У вас давний бизнес, олд мани, практически.
автор Проработник • 01 сентября в 13:11
Ответ дляИнста_Богиня
У нас б/у техніка
автор Проработник • 01 сентября в 13:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Але я могла їм і не сказати про її точку, і вони б не купили нічого в неї. А де кого взагалі я сама приводила до неї
Крим мій• 01 сентября в 13:12
Ответ дляПроработник
Те що вигідно вам, не означає що має бути вигідно іншій стороні.
автор Проработник • 01 сентября в 13:12
Ответ дляКрим мій
Так в неї кращі продажі. Я їй відразу казала, що вона не досвідчена в цій ніші і нічого в неї не вийде
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:13
Ответ дляПроработник
У нас б/у техніка
Ну, смотрите: пришёл чел в Розетку за стиралкой, а ему дорого. И хоба, ему дают ваши контакты. Дайте коммерческое предложение на коллаборацию.
Крим мій• 01 сентября в 13:13
Ответ дляПроработник
Якщо хтось щось шукає, то він знайде. З вашою допомогою чи без не має значення.
автор Проработник • 01 сентября в 13:13
Ответ дляКрим мій
Я своїх постійних покупців за руку до неї приводила, рекламувала її точку
Крим мій• 01 сентября в 13:15
Ответ дляПроработник
Так ви ж з того отримували відсоток! В ваших інтересах було їх туди водить. За дарма ви ж не хочете добрі справи людям робити.
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:15
Ответ дляПроработник
И тут такая чёрная, практически, чернющая неблагодарность.
Своего не предлагать• 01 сентября в 13:16
Ответ дляПроработник
Це ви так думаєте, що вигідна. А за що саме вона має бути вдячна?
Однозначная• 01 сентября в 13:16
Ответ дляПроработник
Ви ж небезкоштовно це робили)
На ринку невже без вас не дізналися б про цю точку?
Своего не предлагать• 01 сентября в 13:17
Ответ дляПроработник
Видно, що троль з вас такий собі
Инста_Богиня• 01 сентября в 13:17
Ответ дляСвоего не предлагать
Наставничество на себя взяла Бизнес-консультант
Этожзвяздаяегообожаю• 01 сентября в 13:17
Це ви мене питаєте
автор Проработник • 01 сентября в 13:18
Ответ дляКрим мій
А чому я маю це робити безкоштовно?