Йогуртікс1• 01 сентября в 13:58

Чи правда, що по малюнку можна визначити характер, темперамент людини?

Vita_Nikolaeva• 01 сентября в 14:00
чудесные рисунки

это ваш ребенок рисует ?
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 14:01
Все з половинками, людина чітко знає межі та відстоює свою думку до останнього. На відкриті конфлікти не йде, але відімстити кривднику може. Гостра на слово
Zima_Letto• 01 сентября в 14:03
С новым свежим аккаунтом вас от 01 сентября 2025
автор Йогуртікс1 • 01 сентября в 14:07
Ответ дляVita_Nikolaeva
чудесные рисунки

это ваш ребенок рисует ?
Так, малюнки дочки
Millie• 01 сентября в 14:13
Враховується купа факторів під час малювання. А так дуже гарно
Жули-ули• 01 сентября в 14:43
Я вважаю, що ні

Якщо немає прям трешу у малюнках який не корелює з віком
Vita_Nikolaeva• 01 сентября в 16:16
обычно не темперамент по такому определяют - а текущее эмоциональное состояние

темперамент и без рисунков понятен - это врожденная характеристика а не переменчивая