Йогуртікс1• 01 сентября в 13:58
Чи правда, що по малюнку можна визначити характер, темперамент людини?
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 14:01
Все з половинками, людина чітко знає межі та відстоює свою думку до останнього. На відкриті конфлікти не йде, але відімстити кривднику може. Гостра на слово
Ответ дляVita_Nikolaeva
чудесные рисунки
это ваш ребенок рисует ?
Так, малюнки дочки
Vita_Nikolaeva• 01 сентября в 16:16
обычно не темперамент по такому определяют - а текущее эмоциональное состояние
темперамент и без рисунков понятен - это врожденная характеристика а не переменчивая